Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rutki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Mężenin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kapica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (42,98%)

Tomasz Koźluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

13 (11,40%)

Katarzyna Maleszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

13 (11,40%)

Anna Trypuć

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (26,32%)

Witold Włostowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

9 (7,89%)

Okręg 2

Górskie Ponikły-Stok, Modzele-Górki, Olszewo-Przyborowo, Dębniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Pietruczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (8,67%)

Wojciech Łapiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

57 (32,95%)

Marzena Urbańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

11 (6,36%)

Daniel Bruliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

11 (6,36%)

Danuta Godlewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

19 (10,98%)

Kazimierz Gosk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

60 (34,68%)

Okręg 3

Kalinówka-Basie, Ożarki-Olszanka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Sawicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (42,59%)

Piotr Ciecierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

34 (20,99%)

Piotr Ciborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

30 (18,52%)

Piotr Kulesza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

29 (17,90%)

Okręg 4

Ożary-Wielkie, Jawory-Klepacze, Nowe Zalesie, Stare Zambrzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Wojciech Mężeński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

63 (35,20%)

Lech Krzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

17 (9,50%)

Bogusław Kłosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

17 (9,50%)

Grzegorz Sulewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

82 (45,81%)

Okręg 5

Nowe Zambrzyce, Stare Zalesie, Zambrzyce-Króle, Zambrzyce-Kapusty, Zambrzyce-Plewki, Zambrzyce-Jankowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Maleszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (20,23%)

Zofia Orzechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

24 (13,87%)

Łukasz Gołaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

47 (27,17%)

Dawid Zambrzycki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (26,01%)

Katarzyna Krasowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

22 (12,72%)

Okręg 6

Czochanie-Góra, Dobrochy, Duchny-Wieluny, Szlasy-Łopienite, Szlasy-Mieszki, Śliwowo-Łopienite, Świątki-Wiercice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (20,60%)

Kamil Łapiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

25 (12,56%)

Janusz Wnorowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

77 (38,69%)

Jadwiga Teresa Ciborowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (12,56%)

Marcin Zambrzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

31 (15,58%)

Okręg 7

Kałęczyn-Walochy, Kossaki-Falki, Kossaki Nadbielne, Kossaki-Ostatki, Kalinówka-Bystry, Kalinówka-Wielobory, Walochy-Mońki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Tyborowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

10 (5,49%)

Henryk Gosk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

23 (12,64%)

Bogdan Tadeusz Kossakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

47 (25,82%)

Ryszard Łuba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (28,02%)

Władysław Kotowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

51 (28,02%)

Okręg 8

Gronostaje-Puszcza, Mieczki, Pruszki Wielkie, Wybrany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Rata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

38 (23,75%)

Sebastian Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

21 (13,13%)

Józef Strzelecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (38,13%)

Łukasz Kulikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

40 (25,00%)

Okręg 9

Kołomyja, Kołomyjka, Szlasy-Lipno, Rutki-Jatki, Pęsy-Lipno, Rutki-Tartak Nowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

22 (13,41%)

Dariusz Godlewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

22 (13,41%)

Łukasz Wilczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

85 (51,83%)

Anna Bączek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (21,34%)

Okręg 10

Grądy-Woniecko-nieruchomość nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 25

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Bruliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

46 (31,29%)

Wojciech Jacek Rakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

21 (14,29%)

Adam Śledziewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

23 (15,65%)

Adam Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

51 (34,69%)

Antoni Mieczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

6 (4,08%)

Okręg 11

Grądy-Woniecko-nieruchomość nr: 8, 9, 10, 11, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30, 34, 36, 37, 105, 117

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kazimierczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

34 (30,09%)

Grzegorz Domański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

59 (52,21%)

Aneta Sadowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

20 (17,70%)

Okręg 12

Rutki-Nowiny, Rutki-Kossaki ulice: Szkolna, Wojska Polskiego, Rzemieślnicza, Obwodowa, Żytnia, Polowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Dzieniszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (29,83%)

Andrzej Staniszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

44 (24,31%)

Jan Krzysztof Wilczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

43 (23,76%)

Katarzyna Mieczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

40 (22,10%)

Okręg 13

Rutki-Kossaki ulice: Tartak Stary, Zawadzka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Witkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (35,03%)

Krzysztof Toczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

17 (10,83%)

Natalia Radgowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

6 (3,82%)

Andrzej Przestrzelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

12 (7,64%)

Damian Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

24 (15,29%)

Katarzyna Gosiewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

43 (27,39%)

Okręg 14

Rutki-Kossaki ulice: 11 Listopada, Cmentarna, Kwiatowa, Ogrodowa, Sadowa, Raginisa, Rynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Godlewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (14,48%)

Janusz Bobrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

15 (10,34%)

Andrzej Grodzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

24 (16,55%)

Wojciech Klimaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

16 (11,03%)

Paweł Kowalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

43 (29,66%)

Henryka Mocarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI

26 (17,93%)

Okręg 15

Rutki-Kossaki ulice: Łomżyńska, Młynarska, Krótka, Lipowa, Cicha, Spokojna, Przemysłowa, Długa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Prokop

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (13,59%)

Tadeusz Kazimierczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI

22 (11,96%)

Krystyna Olszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE

20 (10,87%)

Daniel Grzymała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO

24 (13,04%)

Janusz Staniszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA

35 (19,02%)

Jarosław Godlewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (31,52%)