Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kluczbork

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Kluczborka obejmująca ulice: Aleja Czerwonego Krzyża, Aleja Kolejowa, Aleja Parkowa, Aleja Pokoju, Aleja Spacerowa, Aleja Wodna, Armii Krajowej, Bankowa, Bolesława Chrobrego, Bora Komorowskiego, Bożka, Damrota, Drukarska, Drzymały, Dworcowa, Fabryczna, Ficka, Gazowa, Generała Andersa, Generała Bema, Generała Dąbrowskiego, Generała Hallera, Generała Maczka, Generała Okulickiego, Generała Pułaskiego, Generała Sikorskiego, Graniczna, Grota Roweckiego, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Kani, Katowicka, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Korfantego, Kościelna, Kościuszki, Krakowska, Krakusa, Krótka, Krzywa, Księcia Poniatowskiego, Księdza Dzierżona, Księdza Ściegiennego, Kujakowicka, Kwiatowa, Leśna, Lompy, Marszałka Piłsudskiego, Miarki, Mickiewicza, Mieszka I, Młyńska, Moniuszki, Nowodworska, Ogrodowa, Opolska, Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Piekarska, Plac Floriana, Plac Gdacjusza, Plac Matejki, Plac Niepodległości, Plac Targowy, Plater, Plebiscytowa, Podwale, Powstańców Śląskich, Robotnicza, Różana, Rynek, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Sportowa, Staszica, Stefana Batorego, Strzelecka, Sybiraków, Szewska, Szpitalna, Towarowa, Waryńskiego, Wąska, Witosa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wolności, Wołczyńska, Zamkowa, Zygmunta Starego, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jacek Artur Lenart
    53 (1,43%)
  2. 2 Piotr Jurga
    118 (3,19%)
  3. 1 Radosław Michał Jarosz
    337 (9,11%)
  4. 4 Agnieszka Barbara Marczykowska-Giebułtowicz
    37 (1,00%)
  5. 7 Jacek Adam Różański
    22 (0,59%)
  6. 8 Iwona Henryka Śliwa
    41 (1,11%)
  7. 5 Agnieszka Barbara Żehaluk
    31 (0,84%)
  8. 6 Stanisław Broszko
    67 (1,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wanda Rodak
    16 (0,43%)
  2. 2 Adam Jan Michalewski
    167 (4,52%)
  3. 1 Ewa Zofia Sałanowska-Paliwoda
    134 (3,62%)
  4. 3 Elżbieta Teresa Figurniak
    88 (2,38%)
  5. 4 Andrzej Paweł Honcza
    37 (1,00%)
  6. 6 Jacek Maciej Pawlicki
    141 (3,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Dariusz Michalak
    253 (6,84%)
  2. 7 Andrzej Julian Konwiński
    295 (7,98%)
  3. 2 Maciej Piotr Kalitan
    176 (4,76%)
  4. 6 Aleksandra Maria Pijanka
    157 (4,25%)
  5. 5 Krzysztof Rychel
    224 (6,06%)
  6. 3 Teresa Miś
    212 (5,73%)
  7. 8 Lubomira Krzenciessa
    75 (2,03%)
  8. 1 Jan Myślecki
    284 (7,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KONARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Antoni Bobiński
    51 (1,38%)
  2. 5 Barbara Dorota Michalska
    16 (0,43%)
  3. 7 Zbigniew Bogdanowicz
    10 (0,27%)
  4. 3 Mariusz Jan Kik
    17 (0,46%)
  5. 2 Jarosław Piotr Zarucki
    26 (0,70%)
  6. 1 Henryk Franciszek Fraszek
    213 (5,76%)
  7. 6 Wioletta Hoffmann
    16 (0,43%)
  8. 8 Ewa Anna Zarzeczna
    22 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Michał Marzec
    65 (1,76%)
  2. 4 Julita Helena Świtała-Kisilica
    10 (0,27%)
  3. 6 Janusz Wojciech Kuliberda
    83 (2,24%)
  4. 3 Marzena Perucka
    32 (0,87%)
  5. 7 Renata Marta Czechowska
    8 (0,22%)
  6. 2 Wiesław Solarewicz
    60 (1,62%)
  7. 1 Jan Jerzy Sadowski
    104 (2,81%)

Okręg 2

Część miasta Kluczborka obejmująca ulice: Boznańskiej, Broniewskiego, Byczyńska, Chełmońskiego, Chopina, Cybisa, Fałata, Gałczyńskiego, Gersona, Gierymskiego, Gniazdowskiego, Grottgera, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Pawła II, Jaronia, Kantora, Kardynała Sapiehy, Kardynała Wyszyńskiego, Klasztorna, Kołłątaja, Konopnickiej, Kossaka, Księdza Curzydły, Księdza Drendy, Księdza Popiełuszki, Księdza Skargi, Księdza Skorupki, Księdza Tischnera, Ligonia, Malczewskiego, Matejki, Michałowskiego, Morcinka, Norwida, Ossowskiego, Plac Konstytucji 3 Maja, Podkowińskiego, Polna, Prusa, Reymonta, Rodakowskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Styki, Tuwima, Witkacego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Jan Wartalski
    96 (1,74%)
  2. 7 Kamila Renata Mazur
    46 (0,83%)
  3. 9 Jagoda Anna Kalemba
    20 (0,36%)
  4. 8 Helena Maria Folmer
    12 (0,22%)
  5. 1 Piotr Krzysztof Rewienko
    669 (12,11%)
  6. 10 Adam Józef Łopatka
    28 (0,51%)
  7. 6 Jerzy Stanisław Zając
    22 (0,40%)
  8. 3 Joanna Barbara Kozioł
    144 (2,61%)
  9. 2 Jan Miś
    131 (2,37%)
  10. 5 Krzysztof Marian Hiczkiewicz
    42 (0,76%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Rafał Adamski
    318 (5,76%)
  2. 2 Anna Czarna
    69 (1,25%)
  3. 3 Zbigniew Stefan Stroński
    105 (1,90%)
  4. 4 Marzena Agnieszka Fartuszyńska
    24 (0,43%)
  5. 5 Radosław Andrzej Krężel
    19 (0,34%)
  6. 8 Krzysztof Jan Flis
    25 (0,45%)
  7. 7 Małgorzata Danuta Mielczarek
    9 (0,16%)
  8. 6 Piotr Sebastian Matkowski
    102 (1,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Krystyna Janina Błażewska
    104 (1,88%)
  2. 7 Marek Andrzej Wojna
    286 (5,18%)
  3. 10 Adam Wiesław Kostuś
    88 (1,59%)
  4. 8 Anna Krystyna Król
    85 (1,54%)
  5. 9 Aneta Helena Biała
    35 (0,63%)
  6. 2 Janusz Józef Kędzia
    266 (4,82%)
  7. 1 Jarosław Krzysztof Kielar
    1 401 (25,36%)
  8. 3 Grażyna Krystyna Popek
    158 (2,86%)
  9. 5 Zdzisław Jan Pięch
    185 (3,35%)
  10. 4 Piotr Sitnik
    253 (4,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KONARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agata Paulina Zdebska
    6 (0,11%)
  2. 8 Monika Anna Sieniecka
    18 (0,33%)
  3. 6 Magdalena Bogumiła Lasek
    3 (0,05%)
  4. 4 Mateusz Paweł Mizerny
    2 (0,04%)
  5. 7 Kacper Rafał Jurowicz
    25 (0,45%)
  6. 1 Stanisław Jan Konarski
    193 (3,49%)
  7. 2 Mateusz Marek Dybka
    239 (4,33%)
  8. 10 Agnieszka Elżbieta Wałowska-Pielichowska
    9 (0,16%)
  9. 9 Mateusz Dariusz Rewasiewicz
    15 (0,27%)
  10. 3 Marcin Kamil Pawlicki
    33 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Ryszard Kisilica
    32 (0,58%)
  2. 4 Rafał Damian Czechowski
    20 (0,36%)
  3. 1 Jan Piekiełek
    78 (1,41%)
  4. 7 Bożena Matuszek
    9 (0,16%)
  5. 6 Jerzy Waldemar Frycowski
    36 (0,65%)
  6. 5 Jadwiga Czerkas-Chuchrowska
    28 (0,51%)
  7. 3 Wanda Teresa Słabosz
    36 (0,65%)

Okręg 3

Sołectwa: Bażany, Bąków, Biadacz, Bogacica, Bogacka Szklarnia, Bogdańczowice, Borkowice, Czaple Stare z przysiółkiem Czaple Wolne, Gotartów, Krasków, Krzywizna, Kujakowice Dolne, Kujakowice Górne, Kuniów, Ligota Dolna, Ligota Górna z przysiółkiem Ligota Zamecka, Łowkowice, Maciejów, Nowa Bogacica, Smardy Dolne, Smardy Górne, Unieszów, Żabiniec.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Agnieszka Chowaniak
    51 (1,24%)
  2. 5 Józef Antoni Palica
    56 (1,36%)
  3. 8 Anna Małgorzata Mizerna
    36 (0,88%)
  4. 1 Stanisław Bronisław Brejwo
    169 (4,11%)
  5. 7 Zygmunt Czerski
    81 (1,97%)
  6. 6 Szymon Kotek
    131 (3,19%)
  7. 3 Krystyna Kurek
    42 (1,02%)
  8. 4 Ireneusz Piotr Paszko
    116 (2,82%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Anna Rudaś
    90 (2,19%)
  2. 1 Alfred Jan Długosz
    338 (8,22%)
  3. 5 Stanisław Wilk
    25 (0,61%)
  4. 6 Cecylia Izabela Borkowska
    14 (0,34%)
  5. 2 Józefa Teresa Sówka
    99 (2,41%)
  6. 7 Dariusz Ryszard Mazurczak
    65 (1,58%)
  7. 3 Zbigniew Sławomir Krajcer
    111 (2,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janusz Piotr Kallus
    410 (9,97%)
  2. 1 Tadeusz Piotr Doliński
    346 (8,41%)
  3. 3 Maria Anna Lepsy
    120 (2,92%)
  4. 4 Kazimierz Kołosowski
    134 (3,26%)
  5. 2 Józef Joachim Mrozek
    333 (8,10%)
  6. 6 Ewa Dorota Felusiak
    171 (4,16%)
  7. 7 Krzysztof Józef Brzoska
    165 (4,01%)
  8. 9 Justyna Kornelia Ślusarczyk
    173 (4,21%)
  9. 8 Aneta Zofia Golec
    17 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KONARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Stanisław Pustkowski
    5 (0,12%)
  2. 1 Rafał Daniel Lasek
    140 (3,40%)
  3. 3 Piotr Paweł Nowak
    125 (3,04%)
  4. 4 Agnieszka Katarzyna Wodara
    12 (0,29%)
  5. 6 Marzena Anna Cisek
    6 (0,15%)
  6. 2 Tomasz Bartoszewski
    82 (1,99%)
  7. 7 Marzena Anna Kalinowska
    7 (0,17%)
  8. 8 Bernard Joachim Deska
    108 (2,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Władysław Czechowski
    43 (1,05%)
  2. 7 Barbara Krystyna Stasiak
    13 (0,32%)
  3. 5 Krystyna Małgorzata Libner
    73 (1,78%)
  4. 4 Magdalena Izabela Grędziak
    31 (0,75%)
  5. 3 Łukasz Jan Bułajewski
    14 (0,34%)
  6. 6 Mieczysław Marian Stempień
    26 (0,63%)
  7. 1 Tomasz Stefan Białaszczyk
    134 (3,26%)