Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wąpielsk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bielawki, Sołectwo Kierz Radzikowski – Radziki Duże: nr 106, od nr 115 do nr 147

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Robert Albrecht

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

71 (61,74%)

Grzegorz Suchocki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

5 (4,35%)

Dariusz Krajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

39 (33,91%)

Okręg 2

Część Sołectwa Radziki Duże: od nr 1 do nr 17, od nr 21 do nr 71

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Dąbkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

71 (53,79%)

Marianna Wyza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (24,24%)

Irena Szwaracka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

29 (21,97%)

Okręg 3

Część Sołectwa Radziki Duże: od nr 18 do nr 20 L, od nr 73 do nr 105, od nr 107 do nr 114; wieś Kupno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Krauza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

43 (31,39%)

Sławomir Krauza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (21,17%)

Marcin Suwisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

65 (47,45%)

Okręg 4

Sołectwo Radziki Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Zgliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

28 (28,57%)

Piotr Klonowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (34,69%)

Justyna Raczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

36 (36,73%)

Okręg 5

Sołectwo Lamkowizna, Sołectwo Łapinóżek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Jarząbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

51 (54,26%)

Anna Monkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

15 (15,96%)

Julia Urszula Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

28 (29,79%)

Okręg 6

Część Sołectwa Wąpielsk I – wieś Wąpielsk: od nr 58A do nr 79, od nr 95 do nr 97, od nr 99 do nr 101, nr 103, od nr 105 do nr 105D, od nr 138A do nr 145

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Ługowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

79 (64,23%)

Rafał Wysocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

44 (35,77%)

Okręg 7

Część Sołectwa Wąpielsk I – wieś Wąpielsk: od nr 80 do nr 94, nr 98, nr 102, nr 104, od nr 106 do nr 138

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Marek Czajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

62 (54,87%)

Mariusz Bytner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

51 (45,13%)

Okręg 8

Sołectwo Wąpielsk II

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Grządzielewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

23 (22,55%)

Ryszard Wiwatowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (39,22%)

Adam Szulkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

39 (38,24%)

Okręg 9

Część Sołectwa Ruszkowo – wieś Ruszkowo: od nr 1 do nr 9, od nr 33 do nr 39, od nr 44 do nr 51

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Eugeniusz Więcławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

63 (54,31%)

Mirosława Białkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

53 (45,69%)

Okręg 10

Część Sołectwa Ruszkowo – wieś Ruszkowo: od nr 10 do nr 32, od nr 41 do nr 43, od nr 52 do nr 59

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Lejda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

2 (2,44%)

Wojciech Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (43,90%)

Janusz Wojda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

44 (53,66%)

Okręg 11

Sołectwo Kiełpiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Mieczysława Przeczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

37 (22,16%)

Adam Józef Jabłoński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (28,74%)

Małgorzata Katarzyna Barwińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

82 (49,10%)

Okręg 12

Sołectwo Półwiesk Duży, Sołectwo Półwiesk Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Monika Karpińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

17 (14,41%)

Krzysztof Stefański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (23,15%)

Andrzej Krzysztof Bytner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

92 (77,97%)

Okręg 13

Sołectwo Kierz Półwieski, Sołectwo Tomkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzanna Ewa Gawlik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (9,40%)

Agnieszka Katarzyna Łaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

45 (38,46%)

Wojciech Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO

61 (52,14%)

Okręg 14

Sołectwo Długie I

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Szwaracka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

27 (19,85%)

Artur Gorczycki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

84 (61,76%)

Rafał Grzegorz Głowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

25 (18,38%)

Okręg 15

Sołectwo Długie II

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Euzebiusz Łapkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNIE I RAZEM DLA GMINY WĄPIELSK

85 (51,52%)

Zdzisław Kropkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (22,42%)

Cezary Janusz Guzowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PIOTRA GÓRSKIEGO

43 (26,06%)