Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szastarka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Blinów Pierwszy 1 - 97

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Mularczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (23,42%)

Katarzyna Monika Abramek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (26,58%)

Marta Agnieszka Stanicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

16 (10,13%)

Marek Łatka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

63 (39,87%)

Okręg 2

Blinów Pierwszy 98 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Robert Jakubaszek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (42,38%)

Stanisław Obydź

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (57,62%)

Okręg 3

Blinów Drugi, Cieślanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Łach

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (36,00%)

Gabriela Grażyna Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (31,11%)

Andrzej Franciszek Woś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

74 (32,89%)

Okręg 4

Brzozówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Krawczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (18,75%)

Krzysztof Kazimierz Kapusta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (8,17%)

Małgorzata Stefania Pudło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

152 (73,08%)

Okręg 5

Brzozówka-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Mróz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (26,43%)

Józef Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

57 (40,71%)

Paweł Komsa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

46 (32,86%)

Okręg 6

Huta Józefów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Buczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (61,35%)

Rafał Kamil Jachura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (38,65%)

Okręg 7

Majdan-Obleszcze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Groszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

100 (67,57%)

Jolanta Anna Skowrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

48 (32,43%)

Okręg 8

Stare Moczydła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Janik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (26,27%)

Waldemar Chmiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (28,81%)

Krystyna Pudło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

39 (33,05%)

Adam Struski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

14 (11,86%)

Okręg 9

Polichna Pierwsza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Waldemar Urban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

43 (33,59%)

Krystian Kamil Żaba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

85 (66,41%)

Okręg 10

Polichna Druga, Polichna Trzecia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Grzegorz Kozak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (17,31%)

Marek Hołody

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

162 (57,24%)

Marek Kraska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

72 (25,44%)

Okręg 11

Polichna Czwarta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Mariusz Fila

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (44,00%)

Michał Kosikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

126 (56,00%)

Okręg 12

Podlesie, Rzeczyca-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Skrzypek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (62,35%)

Ryszard Kraska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (37,65%)

Okręg 13

Szastarka Stacja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Lewandowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (36,17%)

Karolina Kawęcka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (23,83%)

Janina Kopycińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

94 (40,00%)

Okręg 14

Szastarka Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Krzysztof Stępień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

130 (60,47%)

Tomasz Adam Glinka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

55 (25,58%)

Maria Dudka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

30 (13,95%)

Okręg 15

Wojciechów, Wojciechów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Michał Lenart

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (22,79%)

Bernard Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

129 (60,00%)

Wiesława Grażyna Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

37 (17,21%)