Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Chodywańce
Pokaż więcej
Marek Mikołaj Szeliga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(22,86%)
Elżbieta Anna Kubiszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
14
(13,33%)
Stanisław Ból
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
43
(40,95%)
Damian Sebastian Suszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
24
(22,86%)
Okręg 2
Sołectwo Gródek
Pokaż więcej
Elżbieta Urszula Kaczkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(27,59%)
Agnieszka Dorota Marguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
23
(26,44%)
Judyta Małgorzata Jasina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
40
(45,98%)
Okręg 3
Sołectwo Gródek-Kolonia, Sołectwo Sowiniec
Pokaż więcej
Ewa Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(13,64%)
Bożena Agnieszka Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
13
(19,70%)
Urszula Jacek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
32
(48,48%)
Marian Tadeusz Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
12
(18,18%)
Okręg 4
Sołectwo Jarczów (ul. 3 Maja, ul. Witosa, ul. Ligowskiego, ul. Tomaszowska)
Pokaż więcej
Tomasz Robert Mękal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(29,10%)
Barbara Krystyna Iwuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
16
(11,94%)
Michał Zbigniew Patron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
61
(45,52%)
Wioletta Urszula Gozdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
18
(13,43%)
Okręg 5
Sołectwo Jarczów (ul. Batalionów Chłopskich, ul. Polna, ul. Zawadzka, ul. Targowa, ul. Przemysłowa, ul. Szkolna, ul. Kopernika) oraz Sołectwo Zawady
Pokaż więcej
Bogdan Pasek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(19,12%)
Daniel Dolanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
24
(17,65%)
Bożena Mączka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
54
(39,71%)
Roman Posikata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
32
(23,53%)
Okręg 6
Sołectwo Jarczów-Kolonia Druga, Sołectwo Korhynie
Pokaż więcej
Marzena Patron
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(29,30%)
Bożena Nadorożna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
38
(24,20%)
Mateusz Biszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
25
(15,92%)
Jolanta Joanna Mroczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
48
(30,57%)
Okręg 7
Sołectwo Jarczów-Kolonia Pierwsza, Sołectwo Nowy Przeorsk
Pokaż więcej
Piotr Bronisław Dziura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(33,56%)
Ryszard Kielar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
8
(5,48%)
Adam Szponar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
68
(46,58%)
Kazimierz Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
21
(14,38%)
Okręg 8
Sołectwo Jurów
Pokaż więcej
Piotr Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(33,33%)
Krzysztof Andrzej Czop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
33
(36,67%)
Maryla Kuśmierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
27
(30,00%)
Okręg 9
Sołectwo Łubcze
Pokaż więcej
Marzena Ewa Zubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(46,32%)
Lesław Antoni Rachański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
73
(53,68%)
Okręg 10
Sołectwo Nedeżów
Pokaż więcej
Jerzy Gozdek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(31,87%)
Marian Sławomir Paździurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
62
(68,13%)
Okręg 11
Sołectwo Przewłoka
Pokaż więcej
Alina Anna Twardecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(38,67%)
Kazimierz Stanisław Pisarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
18
(24,00%)
Stanisław Bogdan Pilipczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
15
(20,00%)
Ryszard Marian Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
13
(17,33%)
Okręg 12
Sołectwo Szlatyn, Sołectwo Plebanka
Pokaż więcej
Krzysztof Waldemar Czok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,00%)
Małgorzata Ewa Drążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
9
(6,82%)
Beata Pękala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
34
(25,76%)
Mariusz Ludwik Szopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
56
(42,42%)
Okręg 13
Sołectwo Wierszczyca od nr domu 1 do nr domu 73
Pokaż więcej
Angelika Bogusława Lachowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(24,39%)
Eryk Mańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
47
(57,32%)
Jerzy Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
15
(18,29%)
Okręg 14
Sołectwo Wierszczyca od nr domu 74 do nr domu 135
Pokaż więcej
Agata Marta Samek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(72,92%)
Damian Ignacy Maryńczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
21
(21,88%)
Marian Ujma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
5
(5,21%)
Okręg 15
Sołectwo Wola Gródecka (miejscowości: Wola Gródecka i Wola Gródecka-Kolonia)
Pokaż więcej
Mariusz Łysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(27,84%)
Wacława Stefania Wąsacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.
20
(20,62%)
Ryszard Józef Oleszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI
9
(9,28%)
Józef Andrzej Frykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA
41
(42,27%)