Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siedlisko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Siedlisko, ulice: Nowosolska, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Mirosława Maciejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

42 (34,43%)

Marcin Piotr Nietopiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

23 (18,85%)

Sławomir Józef Pokusa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

57 (46,72%)

Okręg 2

Siedlisko, ulice: Cmentarna, Nadodrzańska, Plac Zamkowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aniela Gotowała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

23 (31,08%)

Ryszard Kieczur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

30 (40,54%)

Kamila Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

21 (28,38%)

Okręg 3

Siedlisko, ulice: Głogowska , Plac Św. Floriana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Chorągwicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

18 (13,53%)

Grzegorz Bartłomiej Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

54 (40,60%)

Anna Krystyna Gajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

61 (45,86%)

Okręg 4

Siedlisko, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa , Drzewna , Klonowa, Kasztanowa od nr 12A-C, 14A-C, 16A-C do nr 16D

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Iwona Pazdrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

38 (31,40%)

Urszula Weronika Hardy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

56 (46,28%)

Marta Wygiera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

27 (22,31%)

Okręg 5

Siedlisko, ulice: Jana Sobieskiego, Kasztanowa od nr 1 do nr 11A - 11Ł, 13A-C, 15A-C, 17A-C, 18A-C do nr 21

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Agnieszka Bałajewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

16 (13,56%)

Małgorzata Renata Chilicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

78 (66,10%)

Dagmara Izydorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

24 (20,34%)

Okręg 6

Siedlisko, ulice: Osiedle Wincentego Witosa, Słoneczna, Sosnowa, Willowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Barbara Jura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

24 (20,17%)

Łukasz Bartosz Górny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

45 (37,82%)

Justyna Magdalena Bereś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

50 (42,02%)

Okręg 7

Siedlisko, ulice: Leśna, Piaskowa, Szkolna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Bereś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

18 (16,98%)

Mateusz Marcin Brodzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

57 (53,77%)

Aneta Aleksandra Roszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

31 (29,25%)

Okręg 8

Siedlisko, ulice: Długa, Łąkowa, Mała, Sławska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Marian Sawicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

49 (34,51%)

Piotr Bereś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

49 (34,51%)

Agnieszka Klapp

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

44 (30,99%)

Okręg 9

Borowiec PGR, Piękne Kąty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Sznajder

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

20 (25,00%)

Przemysław Wesołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

27 (33,75%)

Roman Kolański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

10 (12,50%)

Iwona Józefa Araszkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (28,75%)

Okręg 10

Dębianka, Radocin, Różanówka, Ustronie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Małgorzata Zatorska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

11 (10,89%)

Janina Gielec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

50 (49,50%)

Monika Urszula Dubec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

40 (39,60%)

Okręg 11

Bielawy od nr 31 do nr 83

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Agata Zdral

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

30 (30,00%)

Franciszek Dziuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

27 (27,00%)

Anna Katarzyna Zboralska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

43 (43,00%)

Okręg 12

Bielawy od nr 84 do nr 143

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Stanisław Swobodzian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

50 (58,82%)

Jarosław Jan Frankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

25 (29,41%)

Joanna Wołoszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

10 (11,76%)

Okręg 13

Bielawy od nr 1 do nr 30, od nr 144 do 158

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hubert Patoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

23 (35,94%)

Patrycja Amelia Lewicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

22 (34,38%)

Olga Zofia Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

19 (29,69%)

Okręg 14

Kierzno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Leon Kędzierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

6 (9,38%)

Paweł Pabisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

46 (71,88%)

Marta Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

12 (18,75%)

Okręg 15

Borowiec, Zwierzyniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Szymańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO

45 (31,47%)

Bronisława Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO

62 (43,36%)

Kamil Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ

36 (25,17%)