Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - ostrowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: ŚRÓDMIEŚCIE, WENECJA, KRĘPA, PRUŚLIN

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Mariusz Stojanowski
    115 (1,07%)
  2. 2 Nicola Długiewicz
    36 (0,34%)
  3. 3 Adam Kaik
    25 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Hurna
    1 105 (10,30%)
  2. 4 Izabela Magdalena Plucińska
    173 (1,61%)
  3. 3 Donato Berchicci
    181 (1,69%)
  4. 5 Dawid Barczak
    101 (0,94%)
  5. 2 Marian Ignacy Grzesiak
    560 (5,22%)
  6. 6 Paulina Wawrzyniak
    154 (1,43%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Józef Rajski
    4 135 (38,53%)
  2. 3 Katarzyna Anna Świtała
    215 (2,00%)
  3. 2 Marek Michał Ewiak
    360 (3,35%)
  4. 5 Małgorzata Antonina Płókarz
    173 (1,61%)
  5. 4 Agnieszka Organista
    163 (1,52%)
  6. 6 Rafał Maciej Żelanowski
    274 (2,55%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Józef Perz
    106 (0,99%)
  2. 6 Wojciech Stanisław Niklas
    46 (0,43%)
  3. 1 Elżbieta Danuta Bartol - Podskarbi
    252 (2,35%)
  4. 4 Aneta Izabella Bejma- Wachowska
    14 (0,13%)
  5. 3 Krzysztof Jan Piwek
    182 (1,70%)
  6. 5 Anna Blanka Parzydło
    37 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Teresa Maria Burkietowicz
    146 (1,36%)
  2. 6 Eliza Ewa Wolańczyk
    91 (0,85%)
  3. 3 Artur Kołaciński
    158 (1,47%)
  4. 1 Tomasz Waldemar Gostomczyk
    935 (8,71%)
  5. 2 Ewa Jolanta Matecka
    906 (8,44%)
  6. 5 Marek Mróz
    89 (0,83%)

Okręg 2

GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: KAMIENICE STARE, ZACISZE-ZĘBCÓW, ODOLANOWSKIE, NOWE PARCELE, PARCELE ZACHARZEWSKIE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Zemska
    32 (0,31%)
  2. 2 Piotr Krzysztof Kosmala
    105 (1,01%)
  3. 1 Grzegorz Jan Urban
    90 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Kulas
    313 (3,00%)
  2. 1 Karolina Teresa Dera - Szymańska
    1 735 (16,64%)
  3. 3 Mateusz Jakub Grochowski
    167 (1,60%)
  4. 4 Małgorzata Edyta Witczak
    161 (1,54%)
  5. 5 Michał Kulak
    105 (1,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Wojciech Knopiński
    2 080 (19,94%)
  2. 2 Andrzej Stanisław Leraczyk
    816 (7,82%)
  3. 4 Maria Elżbieta Grzeszczyk
    397 (3,81%)
  4. 3 Mariusz Bogdan Nowak
    490 (4,70%)
  5. 5 Ewa Zenona Szkudlarek
    100 (0,96%)
  6. 6 Ewa Mielczarek
    385 (3,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Taciak
    386 (3,70%)
  2. 3 Przemysław Szymon Brychcy
    130 (1,25%)
  3. 5 Karolina Ewa Zybała
    57 (0,55%)
  4. 4 Anna Monika Sadowska
    38 (0,36%)
  5. 6 Mieczysław Antoni Szempiński
    52 (0,50%)
  6. 2 Ewa Lis
    113 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Anna Grześkowiak
    583 (5,59%)
  2. 4 Małgorzata Danuta Rapacz
    122 (1,17%)
  3. 3 Mariusz Marcin Kupczyk
    321 (3,08%)
  4. 1 Bartosz Ziółkowski
    1 318 (12,64%)
  5. 5 Oskar Kuczera
    133 (1,28%)
  6. 6 Renata Maria Jaziewicz
    200 (1,92%)

Okręg 3

GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSIEDLA: JANA PAWŁA II, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Jan Małecki
    137 (1,48%)
  2. 2 Anastazja Piasecka
    51 (0,55%)
  3. 3 Urszula Mirosława Skrok-Kuczera
    34 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Tadeusz Pluciński
    941 (10,19%)
  2. 4 Irena Elżbieta Dutkowska
    227 (2,46%)
  3. 2 Jarosław Mieczysław Biernaczyk
    258 (2,79%)
  4. 3 Andrzej Wojciech Żurek
    297 (3,22%)
  5. 6 Maria Gryczka
    370 (4,01%)
  6. 5 Katarzyna Anna Zembska
    107 (1,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sylwia Katarzyna Nowicka
    1 258 (13,62%)
  2. 2 Józef Kozan
    712 (7,71%)
  3. 3 Grażyna Katarzyna Kołacka
    268 (2,90%)
  4. 4 Maciej Aleksander Dwornik
    341 (3,69%)
  5. 5 Sylwia Ewa Jakubek
    129 (1,40%)
  6. 6 Tomasz Wojciech Główka
    411 (4,45%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Arleta Duczmal
    144 (1,56%)
  2. 3 Jerzy Zdzisław Lisiak
    52 (0,56%)
  3. 2 Karina Magdalena Rudnicka
    67 (0,73%)
  4. 4 Marta Mańka
    57 (0,62%)
  5. 5 Sebastian Maciej Banasiak
    34 (0,37%)
  6. 6 Robert Włodzimierz Wiśniewski
    36 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marian Wiktor Nowak
    105 (1,14%)
  2. 2 Piotr Henryk Kuźma
    749 (8,11%)
  3. 1 Leszek Hieronim Michalak
    1 067 (11,55%)
  4. 5 Daria Dorota Jakubek-Szczepaniak
    177 (1,92%)
  5. 3 Anita Świątek
    823 (8,91%)
  6. 6 Hanna Teresa Michałkiewicz-Adam
    384 (4,16%)

Okręg 4

GMINA I MIASTO NOWE SKALMIERZYCE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Robert Cieślak
    49 (0,77%)
  2. 1 Witold Tadeusz Pluta
    174 (2,72%)
  3. 2 Grażyna Krystyna Gzieł
    98 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Jan Nowacki
    779 (12,20%)
  2. 4 Marcin Jakub Gretka
    93 (1,46%)
  3. 3 Barbara Anna Klaczyńska
    156 (2,44%)
  4. 2 Anna Maria Woźniak -Andrzejuk
    135 (2,11%)
  5. 5 Andrzej Stanisław Ławniczak
    734 (11,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Ciupka
    1 362 (21,33%)
  2. 3 Katarzyna Krystyna Mikołajczyk
    382 (5,98%)
  3. 2 Jacek Marian Przegienda
    249 (3,90%)
  4. 4 Bogusława Małgorzata Krawczyńska
    96 (1,50%)
  5. 5 Tomasz Brucki
    446 (6,98%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grażyna Maria Jeżyk
    61 (0,96%)
  2. 1 Władysław Jaśkiewicz
    504 (7,89%)
  3. 3 Urszula Niemiec
    189 (2,96%)
  4. 4 Elżbieta Kucharska
    86 (1,35%)
  5. 2 Andrzej Gmerek
    213 (3,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karol Antoni Bukowski
    300 (4,70%)
  2. 2 Monika Tomala
    128 (2,00%)
  3. 3 Marzena Krystyna Długiewicz
    57 (0,89%)
  4. 5 Lucyna Teresa Banasiak
    48 (0,75%)
  5. 4 Bartosz Wojciech Będzieszak
    47 (0,74%)

Okręg 5

GMINA I MIASTO RASZKÓW, GMINA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wioleta Krystyna Czech
    34 (0,28%)
  2. 3 Zbyszko Michalak
    48 (0,40%)
  3. 1 Jan Wiertelak
    109 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Maria Spiżak
    1 515 (12,57%)
  2. 4 Piotr Lech Rokicki
    210 (1,74%)
  3. 5 Mieczysław Stanisław Chlasta
    155 (1,29%)
  4. 6 Janina Józefa Smętek
    291 (2,41%)
  5. 7 Aneta Katarzyna Franc
    291 (2,41%)
  6. 1 Roman Wacław Pacholczyk
    1 426 (11,83%)
  7. 3 Karolina Magdalena Winiecka
    237 (1,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Tomaszewska
    1 953 (16,20%)
  2. 3 Robert Strzelczak
    488 (4,05%)
  3. 7 Anna Wojtkowiak
    153 (1,27%)
  4. 2 Damian Rajmund Grądzielewski
    938 (7,78%)
  5. 4 Stanisław Piotr Trawiński
    292 (2,42%)
  6. 5 Jolanta Magdalena Marszał
    114 (0,95%)
  7. 6 Mariusz Kubiak
    221 (1,83%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Nowacki
    307 (2,55%)
  2. 4 Małgorzata Konrad
    80 (0,66%)
  3. 2 Dariusz Ryszard Pryczak
    1 017 (8,43%)
  4. 1 Piotr Walkowski
    1 110 (9,21%)
  5. 6 Janina Eugenia Rutkowska
    91 (0,75%)
  6. 5 Maria Jankowska
    109 (0,90%)
  7. 7 Ryszard Tisch
    98 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 5 Alina Walenciak
    17 (0,14%)
  2. 1 Marcin Wojciech Siudziński
    262 (2,17%)
  3. 7 Robert Włodarczyk
    101 (0,84%)
  4. 3 Eligiusz Marian Bury
    80 (0,66%)
  5. 4 Maria Karolak
    111 (0,92%)
  6. 6 Elżbieta Więcek
    48 (0,40%)
  7. 2 Anna Magdalena Kryjom -Korzeniewska
    151 (1,25%)

Okręg 6

GMINA I MIASTO ODOLANÓW, GMINA PRZYGODZICE, GMINA SOŚNIE, GMINA SIEROSZEWICE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Wojciech Czech
    182 (1,05%)
  2. 2 Jan Sojka
    125 (0,72%)
  3. 3 Lidia Maria Czubak
    90 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Śniotała
    571 (3,29%)
  2. 6 Ryszard Kazimierz Nowak
    417 (2,40%)
  3. 9 Paulina Maria Kobusińska
    144 (0,83%)
  4. 3 Zdzisław Jaźwiec
    968 (5,57%)
  5. 7 Wiesława Stryjak
    351 (2,02%)
  6. 5 Wacław Kieremkampt
    430 (2,48%)
  7. 8 Elżbieta Tomczak
    322 (1,85%)
  8. 1 Grzegorz Finke
    2 030 (11,69%)
  9. 4 Danuta Ewa Szwedziak
    592 (3,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Sebastian Berek
    614 (3,53%)
  2. 1 Tomasz Mieczysław Ziąbka
    1 365 (7,86%)
  3. 2 Rafał Jerzy Walkow
    588 (3,39%)
  4. 5 Anna Sikora
    333 (1,92%)
  5. 4 Przemysław Piotr Kaźmierczak
    509 (2,93%)
  6. 7 Krzysztof Jackowski
    220 (1,27%)
  7. 9 Marta Maria Ziętek
    162 (0,93%)
  8. 8 Honorata Agnieszka Sachowska - Barańczak
    53 (0,31%)
  9. 6 Janina Siudzińska
    298 (1,72%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Wilczura
    977 (5,62%)
  2. 7 Robert Kaczmarek
    621 (3,58%)
  3. 9 Katarzyna Zawadka
    103 (0,59%)
  4. 8 Anna Mielcarek
    159 (0,92%)
  5. 6 Katarzyna Dulik
    129 (0,74%)
  6. 2 Arkadiusz Jan Wojtczak
    800 (4,61%)
  7. 1 Barbara Szymanowska
    778 (4,48%)
  8. 4 Grzegorz Szubert
    307 (1,77%)
  9. 5 Ewelina Dorota Zawieja
    94 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Graczyk
    397 (2,29%)
  2. 4 Zenon Jan Walczak
    159 (0,92%)
  3. 5 Irena Kubica
    196 (1,13%)
  4. 6 Wanda Maria Janeczkowska
    17 (0,10%)
  5. 9 Benedykt Tacik
    67 (0,39%)
  6. 7 Bożena Marta Jabłońska
    239 (1,38%)
  7. 8 Mateusz Szymon Pawłowski
    101 (0,58%)
  8. 2 Wojciech Marek Słodkiewicz
    371 (2,14%)
  9. 1 Józef Włodzimierz Wajs
    1 491 (8,58%)