Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Konopnica, ulice: Górka, Lesisko, Młynarska, Nadwarciańska, Słoneczna, Sosnowa, Spółdzielcza, Szkolna, Wczasowa, Zielona
Pokaż więcej
Agnieszka Ewa Kłys
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(72,93%)
Janina Jolanta Gonsiorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(27,07%)
Okręg 2
Sołectwo Konopnica, ulice: Bohaterów Września, Jesionowa, Kasztanowa, Leśna, Podlipie
Pokaż więcej
Stanisław Henryk Sajdak
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
6
(4,76%)
Agata Grondowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(48,41%)
Dominik Tokarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(46,83%)
Okręg 3
Sołectwo Konopnica, ulice: Łysogórska, Parkowa, Polna, Rynek, Rzeczna, Starowiejska, Stawowa, Zamczysko
Pokaż więcej
Andrzej Franciszek Kałuda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
108
(63,53%)
Karolina Anna Kolanek-Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
62
(36,47%)
Okręg 4
Sołectwa: Anielin, Głuchów, Sabinów
Pokaż więcej
Waldemar Sekieta
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
36
(26,09%)
Kalina Zimoch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(73,91%)
Okręg 5
Sołectwo Mała Wieś
Pokaż więcej
Wojciech Lipiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(66,29%)
Anna Małgorzata Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(33,71%)
Okręg 6
Sołectwo Rychłocice od Nr 1 do Nr 36A, od Nr 127 do końca
Pokaż więcej
Jolanta Mitka
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
57
(39,31%)
Mateusz Sarowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(60,69%)
Okręg 7
Sołectwo Rychłocice od Nr 37 do Nr 107
Pokaż więcej
Ewa Modrak
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
8
(7,69%)
Andrzej Mielczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(92,31%)
Okręg 8
Sołectwo Rychłocice od Nr 16 do Nr 17 (bloki), od Nr 100A do Nr 100E (bloki), od Nr 108 do Nr 126
Pokaż więcej
Marek Jacek Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(53,33%)
Czesław Henryk Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(46,67%)
Okręg 9
Sołectwo Bębnów, sołectwo Szynkielów od Nr 171 do Nr 189
Pokaż więcej
Rafał Michał Ochocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(74,63%)
Małgorzata Zofia Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(25,37%)
Okręg 10
Sołectwo Szynkielów od Nr 1 do Nr 62, od Nr 190 do końca
Pokaż więcej
Kamil Dawidziak
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
12
(7,74%)
Aldona Papierz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(68,39%)
Martyna Weronika Kolanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(23,87%)
Okręg 11
Sołectwo Szynkielów od Nr 63 do Nr 170
Pokaż więcej
Agnieszka Antonina Macurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(71,43%)
Katarzyna Anita Helińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(28,57%)
Okręg 12
Sołectwa: Kamyk, Piaski
Pokaż więcej
Roman Mirosław Stolarek
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
68
(55,74%)
Bożena Maria Brzozowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(44,26%)
Okręg 13
Sołectwo Wrońsko
Pokaż więcej
Mirosława Kazimiera Wieloch
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
30
(17,65%)
Mateusz Seweryn Rogaczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(59,41%)
Sylwester Zenon Hernas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,94%)
Okręg 14
Sołectwo Strobin od Nr 1 do Nr 75
Pokaż więcej
Grażyna Patyk
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
21
(22,83%)
Waldemar Michał Wolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORLIK
71
(77,17%)
Okręg 15
Sołectwo Strobin od Nr 76 do końca
Pokaż więcej
Anna Konefał
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
51
(53,68%)
Iwona Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(46,32%)