Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sianów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sianów: Bolesława Chrobrego, Koszalińska, Leszczynowa, Lutyków, Piastów, Spółdzielcza, Strzelecka, Węgorzewska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tadeusz Banaśkiewicz
    91 (21,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marcin Grzywacz
    327 (78,23%)

Okręg 2

Sianów: Armii Polskiej, Działkowa, Kościelna, Morska, Ogrodowa, Parkowa, Plac pod Lipami, Polna, Sienna, Tylna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Marcin Stępień
    105 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Maciej Tomasz Lewandowski
    315 (75,00%)

Okręg 3

Sianów: Mickiewicza, Mikołaja Kopernika, Słowackiego 2 - 11 B

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Czupajło
    88 (22,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Andrzej Danielewicz
    297 (77,14%)

Okręg 4

Sianów: Słowackiego 13 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jan Sebastian Kosmowski
    59 (16,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Tomasz Zygmunt Przygudzki
    294 (83,29%)

Okręg 5

Sianów : Dębowa, Spokojna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Katarzyna Wiesława Siwek
    87 (23,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Janusz Machała
    286 (76,68%)

Okręg 6

Sianów: Brzozowa, Bukowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Łubuszan, Miła, Podgórna, Przyjaciół, Rzemieślnicza, Słoneczna, Topolowa, Zgody

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mirosław Zenon Rutkowski
    45 (13,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Magdalena Ewa Gostyńska
    223 (68,83%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Irena Banaśkiewicz
    56 (17,28%)

Okręg 7

Sianów: Dworcowa, Łużycka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Kogut
    49 (16,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Sebastian Seweryn Kulesza
    230 (76,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Bugajska
    20 (6,69%)

Okręg 8

Kościerza, Maszkowo, Mokre, Szczeglino, Szczeglino Nowe, Węgorzewo Koszalińskie, Wonieść

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Justyna Elżbieta Andrzejczyk
    146 (35,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Daniel Kalicki
    271 (64,99%)

Okręg 9

Bielkowo, Iwięcino, Rzepkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Beata Sirko
    116 (40,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Włodzimierz Zimnowłocki
    167 (59,01%)

Okręg 10

Kleszcze, Osieki, Sucha Koszalińska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zdzisława Ewa Stępień
    26 (5,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Grzegorz Kowalczyk
    347 (73,83%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Gruszczyńska
    30 (6,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GNIADKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Gniadek
    67 (14,26%)

Okręg 11

Dąbrowa, Grabówko, Krzykacz, Przytok, Sieciemin, Siecieminek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jan Kuciński
    148 (42,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jan Mokrzycki
    201 (57,59%)

Okręg 12

Gracz, Karnieszewice, Kołzin, Płonka, Trawica, Wierciszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ryszard Socha
    114 (31,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Irena Zagulak-Jankowska
    106 (29,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Piotr Ośmiałowski
    33 (9,22%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dominik Wiktor Kaczorowski
    105 (29,33%)

Okręg 13

Borowiec, Ratajki, Sierakowo Sławieńskie, Sierakówko, Sowieński Młyn, Sowno, Suszka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marta Agata Nowak
    103 (56,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Sylwester Kazimierz Pietrzycki
    79 (43,41%)

Okręg 14

Gorzebądz, Kędzierzyn, Kłos, Skwierzynka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Piotr Jeleński
    160 (34,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Halina Gnacińska
    304 (65,52%)

Okręg 15

Skibno, Skibienko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maria Elżbieta Panasiuk
    56 (17,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA BERLICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 12 Katarzyna Aneta Topolska
    188 (58,93%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Maria Redlarska
    75 (23,51%)