Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Linia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Linia cz. 1, tj.: ul. Długa, ul. Krótka, ul. Polna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

69 (32,39%)

Jadwiga Sommer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

144 (67,61%)

Okręg 2

Sołectwo Linia cz. 2, tj.: ul. Akacjowa, ul. Okrężna, ul. Leśna, ul. Grzybowa, ul. Jagodowa, ul. Zachodnia, ul. Poziomkowa, ul. Borówkowa, ul. Wesoła, ul. Piaskowa, ul. Kaszubska, ul. Sportowa, ul. Północna, ul. Lipowa, ul. Radosna, ul. Jeżynowa, ul. Malinowa, ul. Spacerowa, ul. Dębowa, ul. Słoneczna, ul. Topolowa, ul. Kwiatowa, ul. Brzozowa, ul. Różana, ul. Sosnowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Jan Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

65 (30,81%)

Ludwik Jan Okrój

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

123 (58,29%)

Krzysztof Andrzej Zalewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (10,90%)

Okręg 3

Sołectwo Linia cz. 3, tj.: ul. Pogodna, ul. Klonowa, ul. Bukowa, ul. Świerkowa, ul. Modrzewiowa, ul. Łąkowa, ul. Szkolna, ul. Podgórna, ul. Ogrodowa, ul. Łubinowa, ul. Słonecznikowa, ul. Bratkowa, ul. Chabrowa oraz nr nieruchomości: 140, 148, 148A, 149, 149A, 150, 151, 152, 153, 153A, 154C, 154D, 155, 156, 156A, 161, 162, 162A, 163, 164, 232, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 249, 251, 253.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Leszek Ellwart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

94 (42,73%)

Mieczysław Józef Potrykus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

89 (40,45%)

Mariola Kalkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (16,82%)

Okręg 4

Sołectwo Linia cz. 4, tj.: ul. Klubowa, ul. Spokojna, ul. Osiedlowa, ul. Kamienna, ul. Żwirowa, ul. Wrzosowa, ul. Turystyczna, oraz nr nieruchomości: 128, 129, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Władysława Wałdowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

85 (34,00%)

Teresa Liliana Hinca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

165 (66,00%)

Okręg 5

Sołectwo Tłuczewo, Sołectwo Osiek i Sołectwo Kobylasz-Potęgowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Klein

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

100 (39,53%)

Józef Stanisław Florczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

57 (22,53%)

Małgorzata Maria Okrój

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (37,94%)

Okręg 6

Sołectwo Zakrzewo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Wacław Kotłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

93 (52,84%)

Kazimierz Bigus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

76 (43,18%)

Łukasz Brodziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

7 (3,98%)

Okręg 7

Sołectwo Kętrzyno.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

90 (57,69%)

Jan Bronk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

66 (42,31%)

Okręg 8

Sołectwo Strzepcz cz. 1, tj.: ul. B. Łysakowskiego, ul. Ks. B. Trzcińskiego, ul. Ks. S. Szarafińskiego, ul. Zielony Dworek, ul. Głodnica, ul. J. Wieckiego, ul. F. Miotka, ul. Plac Szpitalny, ul. J. Gruby, ul. Lipowa oraz nr nieruchomości: 81, 91, 92, 93, 101A, 102, 118, 120.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Bernadeta Reich-Grzenkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

143 (59,34%)

Czesław Szaradowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

85 (35,27%)

Artur Wiktor Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (5,39%)

Okręg 9

Sołectwo Strzepcz cz. 2, tj.: ul. Ks. J. Rotty, ul. Dargolewska, ul. Ks. Blocków, ul. F. Kielińskiego, ul. Szkolna, ul. Stara Droga, ul. H. Derdowskiego, ul. Jeziorna oraz nr nieruchomości: 4, 5, 71, 72, 73, 73A, 74, 75, 75A, 76, 77, 78, 79, 80, 95

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Jadwiga Malinowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

119 (62,63%)

Grażyna Aniela Ellwart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

50 (26,32%)

Ryszard Zenon Jaworski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (11,05%)

Okręg 10

Sołectwo Miłoszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Miotk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

64 (28,70%)

Władysław Mielewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

71 (31,84%)

Bożena Dorota Kobiela

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (39,46%)

Okręg 11

Sołectwo Pobłocie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Stolc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

100 (41,15%)

Marcin Laskowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

143 (58,85%)

Okręg 12

Sołectwo Smażyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Maria Wysocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

62 (52,99%)

Czesław Hinz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

55 (47,01%)

Okręg 13

Sołectwo Lewino i Sołectwo Lewinko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Maria Kos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

110 (57,29%)

Kazimierz Bladowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

46 (23,96%)

Witold Brodziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (18,75%)

Okręg 14

Sołectwo Niepoczołowice cz. 1, tj.: ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Kaszubska, ul. Kętrzyńska, ul. Klonowa, ul. Leśna, ul. Piaskowa, ul. Słoneczna, ul. Spacerowa, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Topolowa, ul. Wesoła, ul. Zakrzewska oraz nr nieruchomości: 37, 37A, 94, 98, 119

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Hirsz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

94 (53,11%)

Marek Piotr Gackowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

67 (37,85%)

Józef Piotr Stanisławski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (9,04%)

Okręg 15

Sołectwo Niepoczołowice cz. 2, tj. ul. Brzegowa, ul. Dębowa, ul. Fiołkowa, ul. Górna, ul. Jeziorna, ul. Kartuska, ul. Królewska, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Letniskowa, ul. Modrzewiowa, ul. Okrężna, ul. Podgórna, ul. Potęgowska, ul. Sosnowa, ul. Stawna, ul. Wczasowa, ul. Wypoczynkowa, ul. Zatorze oraz nr nieruchomości: 58, 59, 74, 75

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Mateusz Miotk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ"

133 (59,38%)

Jan Hugon Leyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY LINIA

91 (40,63%)