Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wilczyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Wilczogóra ul. Boczna, Dębowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Makowa, Lawendowa, Liliowa, Plac Kościelny, Słupecka, Słonecznikowa, Tulipanowa i Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Bronka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

101 (50,75%)

Stanisław Czapski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (49,25%)

Okręg 2

Sołectwo Wilczogóra ul. Kleczewska, Krótka, Na Górce, Pogodna i Skulska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

174 (77,68%)

Przemysław Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (22,32%)

Okręg 3

Sołectwo Wilczogóra ul. Cmentarna, Jarzębinowa, Objazdowa, Osowa Góra, Podgórna, Rolna, 700 - lecia, Spokojna, Sportowa i Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Anna Robak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

134 (74,03%)

Monika Agnieszka Gajda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (25,97%)

Okręg 4

Sołectwo Wilczyn ul. Cegielińska, Konińska, Rynek i wieś Cegielnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Rachuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

115 (55,02%)

Małgorzata Grzechowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (44,98%)

Okręg 5

Sołectwo Wilczyn ul. Klonowa, Plac Słoneczny, Plac Wiejski, Polna, Pszenna, Słoneczna, Strzelińska, Targowa, Wiejska Nr 35 - 57 i Zbożowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Brezyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

161 (80,50%)

Małgorzata Śmigielska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (19,50%)

Okręg 6

Sołectwo Wilczyn ul. Brzozowa, Karolkowa, Leśna, Sosnowa i Wiejska Nr 1 - 34

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Szymon Ślebioda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

161 (70,00%)

Bogdan Franciszek Mysior

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (30,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Kownaty i Świętne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Juliusz Henryk Wiechecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

0 (0,00%)

Karol Władysław Bukowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0%)

Okręg 8

Sołectwo: Dębówiec i Zygmuntowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Roman Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

92 (41,82%)

Stefan Fornalczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (58,18%)

Okręg 9

Sołectwo: Kopydłowo i Maślaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Edward Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

132 (64,39%)

Marek Kazimierz Szczepankiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (35,61%)

Okręg 10

Sołectwo Kopydłówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Łyska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (53,38%)

Arkadiusz Pawlaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (46,62%)

Okręg 11

Sołectwo: Gogolina i Kaliska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Tomasz Nowakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

56 (52,83%)

Wojciech Wincenty Kubacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (47,17%)

Okręg 12

Sołectwo Wiśniewa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Szeląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

145 (69,05%)

Arkadiusz Grzegorz Budziak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (30,95%)

Okręg 13

Sołectwo Góry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Zawadzki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (41,18%)

Tomasz Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (58,82%)

Okręg 14

Sołectwo: Biela i Ościsłowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Błażej Jan Pyrzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

178 (87,25%)

Dariusz Fiedorowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (12,75%)

Okręg 15

Sołectwo: Głęboczek i Wturek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Marian Działak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO

101 (41,39%)

Andrzej Nowakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

143 (58,61%)