Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowe Szumowo, Szumowo ul: Szkolna, Osiedlowa
Pokaż więcej
Sebastian Liżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
29
(24,17%)
Eugeniusz Skibniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
91
(75,83%)
Okręg 2
Szumowo ul: 1 Maja 1 - 59, Dolna, Krótka, Przemysłowa, Cmentarna, kpt. Antoniego Kozłowskiego
Pokaż więcej
Jan Szabłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
37
(14,57%)
Edyta Radziejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
69
(27,17%)
Ewelina Mieczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA SZUMOWO
100
(39,37%)
Grzegorz Śledziewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚLEDZIEWSKIEGO
48
(18,90%)
Okręg 3
Szumowo ul: 1 Maja 60 - do końca, Leśna, Polna, Wyzwolenia, sierż. pchor. Zygmunta Przeździeckiego
Pokaż więcej
Józef Głębocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(49,57%)
Grzegorz Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
116
(50,43%)
Okręg 4
Głębocz Wielki, Kaczynek
Pokaż więcej
Ewa Głębocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
46
(33,82%)
Zenon Marian Ogonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
90
(66,18%)
Okręg 5
Mroczki-Stylongi, Radwany-Zaorze, Zaręby-Jartuzy, Stryjki
Pokaż więcej
Elżbieta Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
81
(61,83%)
Agata Małgorzata Wyszomierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
50
(38,17%)
Okręg 6
Wyszomierz Wielki
Pokaż więcej
Katarzyna Mianowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
68
(70,10%)
Bogdan Godlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
29
(29,90%)
Okręg 7
Pęchratka Polska, Rynołty
Pokaż więcej
Dorota Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(25,63%)
Piotr Bączyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
68
(28,57%)
Marta Sadowska - Słaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
71
(29,83%)
Grzegorz Wardaszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚLEDZIEWSKIEGO
38
(15,97%)
Okręg 8
Robert Wszołkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(53,95%)
Wojciech Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
70
(46,05%)
Okręg 9
Andrzej Truchel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(38,75%)
Andrzej Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
98
(61,25%)
Okręg 10
Paproć Duża Nr 1 - 35, 80 - 104
Pokaż więcej
Zbigniew Dzierka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(54,32%)
Marian Kraszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
37
(45,68%)
Okręg 11
Paproć Duża Nr 36 - 79, Paproć Mała
Pokaż więcej
Artur Urbanik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(41,33%)
Paweł Cygan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
18
(12,00%)
Andrzej Pskiet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
70
(46,67%)
Okręg 12
Jerzy Krakówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
0
(0,00%)
Okręg 13
Srebrny Borek
Pokaż więcej
Jarosław Kornet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
125
(83,89%)
Eugeniusz Henryk Nagórka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
24
(16,11%)
Okręg 14
Ostrożne, Krajewo Budziły
Pokaż więcej
Marek Libuda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(12,86%)
Andrzej Dębek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
171
(70,95%)
Teresa Orłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILIZACJA I ROZWÓJ GMINY SZUMOWO
39
(16,18%)
Okręg 15
Żabikowo Prywatne, Żabikowo Rządowe, Kalinowo
Pokaż więcej
Wiesław Tatko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SZUMOWO
0
(0,00%)