Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sanniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Granice administracyjne sołectw:-Brzezia-Lasek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Tadeusz Serwach
    70 (33,65%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Danuta Kobierecka
    68 (32,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Dylik
    70 (33,65%)

Okręg 2

Granice administracyjne sołectw:-Brzeziny-Sielce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Sikora
    63 (31,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Gaworski
    58 (29,29%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Magdalena Kalińska
    77 (38,89%)

Okręg 3

Granice administracyjne sołectw:-Działy-Lubików-Staropol

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogumiła Anna Cichosz
    30 (20,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Roman Antoni Grochowski
    45 (31,03%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Michał Roskosz
    29 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwia Busler
    35 (24,14%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Drozdowski
    6 (4,14%)

Okręg 4

Granice administracyjne sołectwa Osmolin, ulice: ul. Luszyńska, ul. Kiernozka, ul. Kościelna, ul. Rynek, ul. Sannicka, ul. Wiatraczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Gładoch
    110 (66,27%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Tomasz Wrzesiński
    56 (33,73%)

Okręg 5

Granice administracyjne sołectw:-Osmólsk Górny-Szkarada

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Aldona Szymczak
    53 (24,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogumiła Sokołowska
    53 (24,31%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adam Cieślak
    70 (32,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Idzik
    42 (19,27%)

Okręg 6

Miasto Sanniki, wszystkie numery domów położonych przy: ul. Krótka, ul. Lotników, ul. Łowicka, ul. Polna, ul. Topolowa, ul. Wiejska, ul. Żychlińska oraz ul. Warszawska numery nieparzyste od 121 do 191

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Janusz Nowicki
    103 (39,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Paweł Bujakowski
    101 (39,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marika Cichalewska
    55 (21,24%)

Okręg 7

Miasto Sanniki, numery domów położonych przy ul.: Warszawska (wszystkie numery parzyste oraz numery nieparzyste od 1 do 119)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Maria Tyszka
    52 (26,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Arkadiusz Olczak
    58 (29,15%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Świątkowski
    39 (19,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Julia Milczarska
    50 (25,13%)

Okręg 8

Miasto Sanniki, wszystkie numery domów położonych przy: ul. Bankowa, ul. Bohaterów Ludowych, ul. Firmowa, ul. Jaśminowa, ul. Poprzeczna, ul. Północna, ul. Skrajna, ul. Wincentego Witosa, ul. Wschodnia, ul. Zachodnia, ul. Żabia, ul. Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Tadeusz Kaczmarczyk
    24 (10,81%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Gałus
    57 (25,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karolina Kaźmierczak
    101 (1,96%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Franciszek Kamiński
    43 (19,37%)

Okręg 9

Miasto Sanniki, wszystkie numery domów położonych przy: ul. Fryderyka Chopina, ul. Fabryczna, ul. Parkowa, ul. Tkacka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Małgorzata Pawłowska
    79 (43,41%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Witold Wiesław Buła
    63 (34,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Wawrzyńczak
    40 (21,98%)

Okręg 10

Miasto Sanniki, wszystkie numery domów położonych przy: ul. Młynarska, ul. Wólczyńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marianna Witkowska
    41 (26,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Grzegorz Jabłoński
    85 (54,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Zielińska
    30 (19,23%)

Okręg 11

Granice administracyjne sołectwa:-Wólka, miejscowości: Wólka Niska, Wólka Wysoka-oraz granice administracyjne sołectwa Mocarzewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jadwiga Płudowska
    32 (14,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grażyna Lucyna Kowalczyk
    60 (26,79%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Grzegorz Kłys
    54 (24,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ariel Jerzy Durmaj
    33 (14,73%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Roman Zbigniew Kucharski
    45 (20,09%)

Okręg 12

Granice administracyjne sołectw:-Aleksandrów,-Krubin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Augustyn Wróblewski
    73 (40,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Molka
    71 (39,66%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Aneta Iza Borzęcka
    35 (19,55%)

Okręg 13

Granice administracyjne sołectwa:-Czyżew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wanda Milczarek
    80 (37,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Damian Emil Dolniak
    132 (62,26%)

Okręg 14

Granice administracyjne sołectwa:-Lwówek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wioletta Bembenista
    116 (73,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariola Elżbieta Domżałowicz
    42 (26,58%)

Okręg 15

Granice administracyjne sołectw:-Nowy Barcik,-Stary Barcik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Winnicka
    142 (59,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIEL WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marian Dzierbicki
    74 (31,22%)

KOMITET WYBORCZY SIEMOWIT IV

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Wioletta Sapińska
    21 (8,86%)