Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rakoniewice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Rakoniewice miasto, ulice: Cmentarna, Doktora Kamińskiego, Kościelna, Księdza Gregora, Nowotomyska, Ogrodowa, Piaskowa, Piekary, Plac Powstańców Wielkopolskich, Różana, Słoneczna, Sportowa, Stadion, Starowolsztyńska, Todka, Wolsztyńska, Wujca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesław Andrzej Kalemba
    252 (67,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Przemysław Nowak
    120 (32,26%)

Okręg 2

Rakoniewice miasto, ulice: Dworcowa, Garbary, Kolejowa, Kusocińskiego, Osiedle Drzymały, Pocztowa, Rakoniewice Osiedle Parkowe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Krysmann
    268 (62,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Bendowski
    161 (37,53%)

Okręg 3

Rakoniewice miasto, ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Doktora Kocha, Generała Bema, Generała Sikorskiego, Iwaszkiewicza, Jasińskiego, Kochanowskiego, Księdza Dadaczyńskiego, Leśna, Mickiewicza, Osiedle Wygoda, Prusa, Reymonta, Rożka, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Tetmajera, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA WIEŚ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Sadowski
    77 (18,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Maćkowiak
    345 (81,75%)

Okręg 4

Rakoniewice miasto, ulice: Dębowa, Francuszkiewicza, Grodziska, Kostki, Kostrzewskiego, Krystyny, Malinowa, Polna, Przemysłowa, Strzelecka, Wiatrakowa, Wielichowska, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA WIEŚ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bożena Pacyna
    74 (19,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Krawczyk
    214 (56,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Patryk Krzysztof Ratajczak
    90 (23,81%)

Okręg 5

wsie: Faustynowo, Tarnowa, Terespol

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA WIEŚ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Leszek Maciej Joksz
    123 (43,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Władysław Bazan
    119 (42,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Mikołaj Rządkowski
    39 (13,88%)

Okręg 6

wsie: Drzymałowo, Gola, Józefin, Narożniki, Rakoniewice Leśniczówka, Rakoniewice wieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesław Borowski
    198 (62,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Biegaj
    119 (37,54%)

Okręg 7

Rostarzewo, ulice: Dworcowa, Łąkowa, Ogrodowa, Osiedle Żegockiego, Polna, Rakoniewicka, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spokojna, Strzelecka, Szkolna, Tysiąclecia, Wyzwolenia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Gabriela Teresa Cielecka
    248 (63,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janina Stanisława Lenart
    143 (36,57%)

Okręg 8

Rostarzewo, ulice: 3 Maja, Gościeszyńska, Leśna, Plac Powstańców Wielkopolskich, Topolowa, Wolsztyńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Zbigniew Siemieńczuk
    293 (78,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosława Anna Bimkiewicz
    80 (21,45%)

Okręg 9

wsie: Cegielsko, Głodno, Stodolsko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Mikołajczyk
    0 (0,00%)

Okręg 10

wieś Jabłonna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Bernakiewicz
    320 (76,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grażyna Józefa Willmann
    99 (23,63%)

Okręg 11

wsie: Blinek, Wioska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Stanisław Tadeusz
    190 (74,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krystyna Antonina Pilarska
    65 (25,49%)

Okręg 12

wsie: Aleksandrowo Leśniczówka, Błońsko, Jelonek Leśniczówka, Komorówko, Krzewina Leśniczówka, Kuźnica Zbąska, Kuźnica Zbąska-Ruchocki Młyn, Wola Jabłońska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA WIEŚ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bartosz Janowski
    126 (42,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Władysława Bimkiewicz
    94 (31,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janina Łapińska
    80 (26,67%)

Okręg 13

wsie: Rataje, Ruchocice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA WIEŚ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Tata
    69 (18,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adam Madalinski
    254 (69,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wanda Janczak
    44 (11,99%)

Okręg 14

wsie: Elżbieciny, Gnin, Goździn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Olejnik
    125 (56,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WAJSA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Wieczorek
    98 (43,95%)

Okręg 15

wsie: Adolfowo, Łąkie, Łąkie Nowe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA WIEŚ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karol Mikołaj Matysiak
    130 (41,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Halina Magdalena Wajs
    184 (58,60%)