Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Andrzejewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Andrzejewo-Zarzecze, Jabłonowo-Klacze, Andrzejewo (ul. Wysocka, ul. Wodna, ul. Brodna, ul. Kościelna, ul. Rynek, ul. Kozia, ul. Miła)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

88 (49,72%)

Dariusz Pękała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

89 (50,28%)

Okręg 2

Andrzejewo (ul. Warszawska od nr domu 1 do nr domu 50, ul. Srebińska, ul. Świerkowa, ul. Pułtuska, ul. Winna, ul. Sportowa, ul. Andrzeja Krzyckiego, ul. Łąkowa, ul. Cmentarna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Cymbalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

64 (35,96%)

Paweł Załuska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

60 (33,71%)

Jarosław Sołowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

54 (30,34%)

Okręg 3

Andrzejewo-Kolonie, Andrzejewo (ul. Warszawska od nr domu 51)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Brzózka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

26 (14,53%)

Elżbieta Stanisława Kałuska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

54 (30,17%)

Grzegorz Jacek Świderski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

37 (20,67%)

Marek Cimoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

14 (7,82%)

Henryk Staniaszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA ANDRZEJEWO”

48 (26,82%)

Okręg 4

Króle Duże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Litwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

50 (28,74%)

Wojciech Litwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

104 (59,77%)

Andrzej Wardaszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

20 (11,49%)

Okręg 5

Ruskołęka-Parcele, Pęchratka Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Edyta Andrzejczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

15 (9,43%)

Andrzej Gralik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

68 (42,77%)

Jarosław Wardaszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

59 (37,11%)

Sławomir Knajp

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

17 (10,69%)

Okręg 6

Króle Małe, Jasienica-Parcele, Kowalówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Szwarc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

21 (12,57%)

Barbara Symon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

44 (26,35%)

Dariusz Chiliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

91 (54,49%)

Mateusz Żebrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

11 (6,59%)

Okręg 7

Stara Ruskołęka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwiusz Han

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

151 (89,35%)

Barbara Ugniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

18 (10,65%)

Okręg 8

Ołdaki-Polonia, Grodzick-Ołdaki, Przeździecko-Lenarty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Perkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

47 (38,21%)

Andrzej Zaręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

41 (33,33%)

Grzegorz Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

35 (28,46%)

Okręg 9

Zaręby-Warchoły, Zaręby-Bolędy, Zaręby-Choromany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Godlewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

75 (39,89%)

Krzysztof Jasko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

100 (53,19%)

Henryk Zaręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

13 (6,91%)

Okręg 10

Dąbrowa, Nowa Ruskołęka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Cymerman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

13 (7,98%)

Józef Deniszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

78 (47,85%)

Kamilla Ewa Krakówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

50 (30,67%)

Andrzej Biszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

8 (4,91%)

Przemysław Gromek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ DLA WSZYSTKICH

14 (8,59%)

Okręg 11

Łętownica-Parcele, Przeździecko-Jachy, Przeździecko-Grzymki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Pryczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

16 (11,43%)

Teresa Dąbkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

81 (57,86%)

Artur Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

43 (30,71%)

Okręg 12

Pieńki-Żaki, Załuski-Lipniewo, Żelazy-Brokowo, Przeździecko-Dworaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Leszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

32 (24,81%)

Agata Przezdziecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

40 (31,01%)

Ryszard Skłodowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

57 (44,19%)

Okręg 13

Pieńki Wielkie, Pieńki-Sobótki, Olszewo-Cechny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Jabłonowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

5 (3,73%)

Justyna Kazimierczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

93 (69,40%)

Marek Krajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

36 (26,87%)

Okręg 14

Mianowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Żach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

4 (4,30%)

Agnieszka Jadczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

27 (29,03%)

Roman Siejk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

62 (66,67%)

Okręg 15

Gołębie-Leśniewo, Godlewo-Gorzejewo, Janowo, Kuleszki-Nienałty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Zawistowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

13 (12,87%)

Jan Nienałtowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

54 (53,47%)

Zbigniew Dąbkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

34 (33,66%)