Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Suchań

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część gminy Suchań obejmująca miejscowość Suchań ulice: Sportową, Strzelecką, Pomorską od numeru 1 do numeru 13

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Poniżnik
    40 (40,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Kujawski
    59 (59,60%)

Okręg 2

Część gminy Suchań obejmująca miejscowość Suchań ulice: Pomorską od numeru 14 do numeru 43, K. A. Hlonda od numeru 1 do numeru 20 oraz Plac Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Eryk Barszcz
    30 (28,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Joanna Glina
    77 (71,96%)

Okręg 3

Część gminy Suchań obejmująca miejscowość Suchań ulice: K. A. Hlonda od numeru 21A do końca, Jabłonkową, Kwiatową od numeru 1 do numeru 11

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Chaj-Kocewa
    34 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Aneta Sawczuk
    68 (66,67%)

Okręg 4

Część gminy Suchań obejmująca miejscowość Suchań ulice: Pomorską od numeru 44 do numeru 90, Boczną, Słoneczną, Wiosenną, Wschodnią, Południową, Kwiatową od numeru 12 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzena Szczerba
    0 (0,00%)

Okręg 5

Część gminy Suchań obejmująca miejscowość Suchań ulice: Pomorską od numeru 92 do końca, Młyńską, Polną, Leśną, Krótką, Dębową

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Rucińska
    27 (26,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Marian Urbański
    75 (73,53%)

Okręg 6

Część Sołectwa Wapnica obejmująca miejscowość Wapnica od numeru 1 do numeru 38

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Urszula Włodarczyk
    11 (10,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jolanta Zofia Jeżewska
    49 (45,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Henryk Piszczyk
    47 (43,93%)

Okręg 7

Część sołectwa Wapnica obejmująca miejscowość Wapnica od numeru 38 A do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Iwona Małgorzata Cybulska
    13 (9,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Maćkowski
    46 (34,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Tylisz
    74 (55,64%)

Okręg 8

Sołectwo Nosowo obejmujące miejscowość Nosowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksandra Danuta Korzeniowska
    31 (35,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grażyna Teresa Szalewicz
    57 (64,77%)

Okręg 9

Część sołectwa Brudzewice obejmująca miejscowość Brudzewice od numeru 1 do numeru 55

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Rokoszewska
    29 (38,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Iwona Krakowiak
    46 (61,33%)

Okręg 10

Część sołectwa Brudzewice obejmująca miejscowość Brudzewice od numeru 56 do końca, Sołectwo Słodkówko obejmujące miejscowość Słodkówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jolanta Ziomek
    49 (53,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 13 Joanna Fink
    42 (46,15%)

Okręg 11

Sołectwo Żukowo obejmujące miejscowość Żukowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Wieliczko
    65 (58,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE LEWICA - NASZ STARGARD

kandydatliczba głosów

  1. 13 Remigiusz Szczepan Szczerbiak
    46 (41,44%)

Okręg 12

Sołectwo Suchanówko obejmujące miejscowość Suchanówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ireneusz Tomasz Kiłoczko
    53 (51,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Władysław Dybała
    49 (48,04%)

Okręg 13

Sołectwo Sadłowo obejmujące miejscowość Sadłowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Daniel Niemczynowicz
    0 (0,00%)

Okręg 14

Część gminy Suchań obejmująca miejscowość Suchanki, Sołectwo Tarnowo obejmujące miejscowość Tarnowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dorota Staśkiewicz
    27 (38,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Urszula Szajnowska
    43 (61,43%)

Okręg 15

Sołectwo Modrzewo obejmujące miejscowość Modrzewo, Sołectwo Słodkowo obejmujące miejscowość Słodkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWY BODNAR

kandydatliczba głosów

  1. 15 Renata Judyta Barszcz
    0 (0,00%)