Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowy Dwór Gdański

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nowy Dwór Gdański ulice: Mikołaja Kopernika, Obrońców Westerplatte, Plac Wolności, gen. Władysława Sikorskiego, Wąska, Ernesta Wejhera, Czesława Miłosza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Grzegorz Sieklucki
    0 (0,00%)

Okręg 2

Nowy Dwór Gdański ulice: Bursztynowa, Długa, Jantarowa, Jasna, Jaśminowa, Kanałowa, Kwiatowa, Łąkowa, Morska (21 - do końca), Nowa, Podmiejska, Portowa, Rzeczna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Wesoła, Wiejska, Wrzosowa, Akacjowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Zawiliński
    388 (75,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Janusz Janowski
    126 (24,51%)

Okręg 3

Nowy Dwór Gdański ulice: Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 4, 5, 6, Brzask, Gdańska, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wioletta Gabriela Przyborowska
    314 (80,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogumiła Urszula Statkiewicz
    74 (19,07%)

Okręg 4

Nowy Dwór Gdański ulice: Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7, 8, 9, 10

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Witold Staszewski
    265 (80,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Brzeziński
    66 (19,94%)

Okręg 5

Nowy Dwór Gdański ulice: Adama Asnyka, Bałtycka, Władysława Broniewskiego, Cicha, Dworcowa, Jarosława Iwaszkiewicza, gen. Tadeusza Kościuszki, Zygmunta Krasińskiego, Adama Mickiewicza, Julisza Słowackiego, Urocza, Zaułek, Stefana Żeromskiego, Jana Brzechwy, Stanisława Lema

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krystyna Rudzińska
    494 (76,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Józef Demianiuk
    152 (23,53%)

Okręg 6

Nowy Dwór Gdański ulice: Boczna, Chabrowa, Henryka Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Krótka, Mleczna, Okopowa, Osiedle Na Wspólnej, Osiedle Wisławy Szymborskiej, Polna, Przemysłowa, Pszenna, Robotnicza, Różana, Henryka Sienkiewicza, Starocińska, Towarowa, RomualdaTraugutta, Warszawska parzyste (6 - 14, 19 - 54), Zagonowa, Zielona, Witolda Gombrowicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Koćko
    326 (71,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Krzysztof Marecki
    128 (28,19%)

Okręg 7

Nowy Dwór Gdański ulice: 3 - go Maja, Bolesława Chrobrego, Michała Drzymały, Marii Konopnickiej, Orzeszkowej, Mikołaja Reja, Tuwima

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Krawczyk
    0 (0,00%)

Okręg 8

Nowy Dwór Gdański ulice: Makowa, Morska 2 - 4a, Ogrodowa, Osiedle Nad Tugą, Osiedle Zacisze, Przejazd, Sportowa, Tczewska, Warszawska 1 - 5 i nieparzyste 7 - 13, Wałowa, Willowa, Lawendowa, Fiołkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Zbigniew Bieliński
    282 (52,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mieczysław Zdzisław Kochel
    100 (18,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Romuald Bogusław Rutkowski
    157 (29,13%)

Okręg 9

Sołectwa: Gozdawa, Gozdawa-Osada, Starocin, Żelichowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krystyna Ewa Tokarska
    207 (69,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Rafka
    91 (30,54%)

Okręg 10

Sołectwa: Marzęcino, Orliniec, Powalina

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Beata Gołębiowska
    205 (73,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Bobrowicz
    74 (26,52%)

Okręg 11

Sołectwa: Kępiny Małe, Kępki, Stobna, Wężowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Henryk Brzozowski
    0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Jazowa, Rakowiska, Rakowo, Wierciny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dorota Sobocińska
    0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Kmiecin, Solnica, Różewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marian Wiesław Laskowski
    508 (85,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Izabela Joanna Łęcka
    84 (14,19%)

Okręg 14

Sołectwa: Marynowy, Myszewko, Rychnowo Żuławskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ryszard Jan Łabędzki
    263 (85,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Kopyciński
    44 (14,33%)

Okręg 15

Sołectwa: Lubieszewo, Orłowo, Stawiec, Tuja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Radosław Władysław Wójcik
    0 (0,00%)