Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Widawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Widawa, ulice: Jodłowa, Kuziówek, Leśna, Lipowa, Pastwiskowa, Słowackiego, Sosnowa, Ułańska, Kolejowa, Mickiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Gabara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

127 (34,42%)

Sylwester Morawski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

162 (43,90%)

Ewa Helena Pelizg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (21,68%)

Okręg 2

Widawa, ulice: 3 Maja, Burzyńska, Buźnicza, Kiełczygłowska, Kopiec, Nadrzeczna, Nowomiejska, Nowy Rynek, Oliwna Góra, Piłsudskiego, Południowa, Pomorska, Polna, Poniatowskiego, Rocha, Rynek Kościuszki, Sieradzka, Stary Rynek, Wieluńska, Wodna, Świerczowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wójcik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

66 (19,82%)

Adrian Michał Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (15,32%)

Krzysztof Mariusz Bartol

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (29,13%)

Marek Stanisław Kapiczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

119 (35,74%)

Okręg 3

Korzeń, Podgórze, Świerczów, Dębina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Ewa Rakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

62 (30,39%)

Jolanta Brocka-Kozieł

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (12,75%)

Czesław Jan Mikła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (56,86%)

Okręg 4

Rogóźno, Ruda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Marcin Siwak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

16 (6,53%)

Ewa Kaczmarek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

119 (48,57%)

Henryk Kazimierz Morawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (26,12%)

Ewa Krystyna Malinowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

46 (18,78%)

Okręg 5

Patoki, Józefów Widawski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Śnieg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

70 (39,11%)

Katarzyna Sylwia Łyszkowicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

32 (17,88%)

Waldemar Zbigniew Semaszczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (9,50%)

Karol Tomasz Łyszkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

60 (33,52%)

Okręg 6

Górki Grabińskie, Ligota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Bruzda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (38,24%)

Agnieszka Beata Janas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (17,65%)

Jan Jakub Krata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

90 (44,12%)

Okręg 7

Chrusty, Zawady, Kolonia Zawady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Maria Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

142 (60,43%)

Roman Arkadiusz Ciechanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

93 (39,57%)

Okręg 8

Chociw

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Antoni Mikołajewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (21,68%)

Wiesław Władysław Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

189 (51,22%)

Andrzej Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

100 (27,10%)

Okręg 9

Goryń, Chrząstawa, Restarzew Cmentarny, Restarzew Środkowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Andrzej Brożyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

113 (45,93%)

Sławomir Edmund Stępnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

133 (54,07%)

Okręg 10

Łazów, Sewerynów, Wincentów, Klęcz, Sarnów, Józefów, Las Zawadzki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Brożyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

163 (66,26%)

Marek Wojciech Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

83 (33,74%)

Okręg 11

Dąbrowa Widawska, Kąty, Witoldów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Pokorski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

152 (63,07%)

Kamila Ewelina Piechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

89 (36,93%)

Okręg 12

Wola Kleszczowa, Zborów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Alfons Jasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

111 (34,47%)

Marcin Stelmaszczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

92 (28,57%)

Elżbieta Maria Stępień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (27,33%)

Adam Jan Mielczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

31 (9,63%)

Okręg 13

Wielka Wieś A, Wielka Wieś B, Siemiechów, Izydorów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Barbara Mamzer

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (31,48%)

Eugeniusz Andrzej Pokorski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (47,22%)

Sylena Zuzanna Sztangret

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

46 (21,30%)

Okręg 14

Ochle, Grabówie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Uciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

81 (35,22%)

Marek Jerzy Olejniczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

123 (53,48%)

Marian Józef Cynarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

26 (11,30%)

Okręg 15

Brzyków, Osieczno, Kocina, Zabłocie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Wiktor Gawłowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

45 (16,42%)

Dorota Drabent

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (27,01%)

Tadeusz Adam Pacholik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (38,32%)

Anna Burzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

50 (18,25%)