Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sławno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sławno, Sławno – Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Janina Bogusławska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

144 (40,45%)

Daniel Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE DOBRO NASZEJ WSI"

212 (59,55%)

Okręg 2

Celestynów, Grudzeń–Kolonia, Olszewice, Unewel

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Zdulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

0 (0,00%)

Okręg 3

Bratków, Grudzeń–Las

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Teresa Daroch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

84 (47,73%)

Marta Nowak-Jędrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

92 (52,27%)

Okręg 4

Kamień, Tomaszówek, Wincentynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Szczodry

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

160 (50,63%)

Wanda Elżbieta Zięba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

102 (32,28%)

Krzysztof Bielas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (17,09%)

Okręg 5

Dąbrówka, Szadkowice, Trojanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Chmal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

140 (64,81%)

Jan Józef Róg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (35,19%)

Okręg 6

Gawrony

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Knap

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

144 (47,06%)

Gabriela Zofia Krajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZE GAWRONY

162 (52,94%)

Okręg 7

Kunice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Piotr Szumielewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA SZUMIELEWICZA

105 (50,72%)

Marek Mateusz Poddębniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

102 (49,28%)

Okręg 8

Grążowice, Zachorzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Stanisław Cieślikiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

109 (39,07%)

Piotr Jan Biskup

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

170 (60,93%)

Okręg 9

Józefów, Zachorzów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Franciszek Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

81 (41,97%)

Piotr Michał Cieślikiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (58,03%)

Okręg 10

Kamilówka, Kozenin, Owadów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kędziora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

152 (80,00%)

Anna Goworek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (20,00%)

Okręg 11

Antoniówka, Ostrożna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Barbara Gacparska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

44 (17,12%)

Maria Składowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MARIA SKŁADOWSKA

105 (40,86%)

Agnieszka Maria Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA OSTROŻNEJ”

108 (42,02%)

Okręg 12

Antoninów, Ludwinów, Wygnanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Stanisław Bajerowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

71 (26,01%)

Mariusz Piotr Śmigiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE RAZEM

202 (73,99%)

Okręg 13

Dąbrowa, Popławy, Psary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Antosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

152 (70,05%)

Wioletta Anna Janus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (29,95%)

Okręg 14

Olszowiec, Sepno-Radonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Jerzy Mikucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

115 (74,19%)

Dariusz Krzysztof Sobczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (25,81%)

Okręg 15

Prymusowa Wola

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Kałkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY SŁAWNO”

108 (49,54%)

Paweł Krzysztof Morawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

110 (50,46%)