Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Jeziorany

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Jeziorany ulice: Barczewska, Sienkiewicza, Wipsowska, Parchimowicza, część ulicy Kajki-od skrzyżowania z drogą na Miejską Wieś do końca ulicy i od budynku Poczty do końca ulicy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Nachiło
    107 (41,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystian Falkowski
    53 (20,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Justyna Anna Kostrupska
    69 (26,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA UKLEJA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Klimowski
    28 (10,89%)

Okręg 2

Miasto Jeziorany ulice: część ulicy Kajki-od skrzyżowania z ulicą Krótką do skrzyżowania z drogą na Miejską Wieś Konopnickiej, Krótka, Przeskok, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Jachimowicz
    110 (39,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Frączek
    52 (18,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Szuwalski
    117 (41,94%)

Okręg 3

Miasto Jeziorany ulice: część ulicy Kajki-od Placu Jedności Narodowej do skrzyżowania z ulicą Krótką i do budynku Poczty Dworcowa, Kolejowa, Kościuszki, Nadbrzeżna Plac: Reja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Andrzej Ciborski
    104 (50,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Krzysztof Krysiak
    57 (27,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Sławińska
    45 (21,84%)

Okręg 4

Miasto Jeziorany ulice: Asnyka, Głowackiego, Krzywa, Kościelna, Mostowa, Pieniężnego, Rycerska, Wąska, Place: Jedności Narodowej, Kościelny, Zamkowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Roman Semen
    68 (36,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Michalski
    72 (39,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Grażyna Czerniewska
    44 (23,91%)

Okręg 5

Miasto Jeziorany ulice: Kasztanowa, Łąkowa, 1 Maja, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna, część ulicy Kopernika-od mostu do skrzyżowania z ulicą Górską i z ulicą Kasztanową

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Alicja Przybyła
    57 (27,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Piotr Teresiński
    44 (21,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karolina Pieńko
    68 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA UKLEJA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Ukleja
    35 (17,16%)

Okręg 6

Miasto Jeziorany ulice: Górska, Kasprowicza, Słowackiego, Wolności. część ulicy Kopernika-od skrzyżowania z ulicą Górską do końca ulicy i od skrzyżowania z ulicą Kasztanową do końca ulicy Osiedle: Robotnicze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wioletta Katarzyna Kaśkiewicz
    26 (14,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Paweł Szunejko
    55 (30,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Ilczuk
    50 (27,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Tamkun
    51 (28,02%)

Okręg 7

Sołectwa: Wójtówko, Lekity

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Zbigniew Płociński
    83 (40,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Szutkowski
    120 (59,11%)

Okręg 8

Sołectwa: Olszewnik, Tłokowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tadeusz Zięba
    48 (32,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Maria Sawicka
    39 (26,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Kowalczyk
    62 (41,61%)

Okręg 9

Sołectwa: Kikity, Zerbuń, Żardeniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogusław Leszek Wierzbicki
    80 (50,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Radziszewska
    39 (24,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bożenna Bułkowska
    40 (25,16%)

Okręg 10

Sołectwa: Kiersztanowo, Miejska Wieś, Jeziorany-Kolonie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Kaniuga
    100 (66,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grażyna Poniatowska
    33 (21,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Franciszka Lielbriedis
    18 (11,92%)

Okręg 11

Sołectwa: Derc, Kostrzewy, Krokowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Taraszkiewicz
    15 (7,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Tomasz Kuszczak
    59 (29,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Strzelecki
    44 (21,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesław Jan Żywicki
    85 (41,87%)

Okręg 12

Sołectwo: Radostowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Elżbieta Wardzyńska
    47 (27,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Jan Sielecki
    102 (59,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Piotr Adamiec
    22 (12,87%)

Okręg 13

Sołectwa: Potryty, Studnica, Studzianka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Marcin Wardzyński
    64 (45,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lech Kowalczyk
    78 (54,93%)

Okręg 14

Sołectwo: Franknowo, Polkajmy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Czerkawska
    32 (14,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Parzonka
    92 (42,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Słupecki
    45 (20,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Lidia Zając
    48 (22,12%)

Okręg 15

Sołectwa: Kramarzewo, Pierwągi, Piszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Urszula Teresa Zielińska
    34 (26,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janina Skorupa
    25 (19,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Cezary Ciborski
    67 (53,17%)