Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - warszawski zachodni

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gminy: Izabelin, Kampinos i Leszno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Pawlak
    116 (0,97%)
  2. 7 Kazimierz Marian Kuciński
    131 (1,10%)
  3. 1 Robert Duda
    1 413 (11,84%)
  4. 6 Andrzej Ossowski
    61 (0,51%)
  5. 3 Beata Dąbrowska
    260 (2,18%)
  6. 4 Zofia Magdalena Rutkowska
    684 (5,73%)
  7. 2 Rafał Andrzej Kamiński
    309 (2,59%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Cieślak
    779 (6,53%)
  2. 4 Kaja Magdalena Kata
    191 (1,60%)
  3. 6 Daria Michalina Kuźniecow - Dudko
    250 (2,10%)
  4. 5 Ryszard Górka
    583 (4,89%)
  5. 7 Dorota Julita Górecka
    1 088 (9,12%)
  6. 1 Witold Malarowski
    1 471 (12,33%)
  7. 3 Andrzej Wołczyński
    1 019 (8,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bogdan Jerzy Chmielecki
    120 (1,01%)
  2. 5 Karolina Sarzyńska
    110 (0,92%)
  3. 2 Bogusław Jacek Gaudynek
    47 (0,39%)
  4. 4 Elżbieta Natalia Ślusiewicz
    46 (0,39%)
  5. 1 Piotr Zbigniew Sucharski
    354 (2,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Andrzej Białas
    1 657 (13,89%)
  2. 2 Monika Skowrońska
    845 (7,08%)
  3. 4 Ingeborga Zofia Gac
    87 (0,73%)
  4. 3 Leszek Kaczan
    138 (1,16%)
  5. 5 Bogumiła Halina Koprowska
    174 (1,46%)

Okręg 2

Gmina: Stare Babice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janusz Franciszek Śliżewski
    109 (1,23%)
  2. 2 Marzena Teresa Pawłowicz
    632 (7,12%)
  3. 1 Małgorzata Ewa Domżał-Bocheńska
    563 (6,34%)
  4. 3 Małgorzata Olszówka
    241 (2,71%)
  5. 6 Jarosław Napiórkowski
    123 (1,39%)
  6. 5 Stanisław Fijałkowski
    302 (3,40%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Walerian Żyndul
    189 (2,13%)
  2. 6 Małgorzata Elżbieta Żuławnik-Borstern
    258 (2,91%)
  3. 5 Agnieszka Matuszewska
    597 (6,73%)
  4. 3 Jolanta Teresa Stępniak
    312 (3,51%)
  5. 1 Jan Żychliński
    1 043 (11,75%)
  6. 2 Krzysztof Franciszek Turek
    1 633 (18,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Słowińska
    113 (1,27%)
  2. 1 Paweł Adam Sumka
    645 (7,27%)
  3. 3 Anna Maria Mikołajczyk
    63 (0,71%)
  4. 4 Michał Tomasz Tomasik
    131 (1,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Dariusz Kalwasiński
    115 (1,30%)
  2. 1 Patryk Jan Luboiński
    1 094 (12,32%)
  3. 3 Bogdan Antoni Kuźmiński
    70 (0,79%)
  4. 5 Katarzyna Cecylia Michalska
    241 (2,71%)
  5. 4 Monika Anna Kołodziejczak
    403 (4,54%)

Okręg 3

Gmina Łomianki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Hubert Witold Zadrożny
    578 (4,55%)
  2. 3 Andrzej Sylwester Zieliński
    164 (1,29%)
  3. 6 Natalia Maria Żakowska
    71 (0,56%)
  4. 5 Grzegorz Mirosław Moszczyński
    65 (0,51%)
  5. 1 Anna Krystyna Rudzka
    772 (6,08%)
  6. 7 Łukasz Leszek Kowalski
    200 (1,58%)
  7. 2 Agnieszka Bożena Bogdan
    274 (2,16%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 7 Łucjan Józef Sokołowski
    258 (2,03%)
  2. 3 Elżbieta Urszula Podolska
    183 (1,44%)
  3. 4 Agnieszka Skwara
    141 (1,11%)
  4. 1 Wiesław Pszczółkowski
    927 (7,30%)
  5. 2 Agnieszka Beata Szczurek
    551 (4,34%)
  6. 6 Hanna Maria Kołakowska
    136 (1,07%)
  7. 5 Jan Grądzki
    255 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DĄBROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Dąbrowski
    1 390 (10,95%)
  2. 2 Edward Wołyński
    539 (4,25%)
  3. 3 Tadeusz Kordek
    604 (4,76%)
  4. 4 Danuta Magdalena Kołcz
    219 (1,73%)
  5. 5 Maria Zofia Mirowska
    324 (2,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Martyna Małgorzata Perzyńska
    43 (0,34%)
  2. 1 Robert Seweryn Krawczak
    184 (1,45%)
  3. 2 Karolina Barbara Jabłońska
    66 (0,52%)
  4. 4 Tomasz Opęchowski
    63 (0,50%)
  5. 5 Arkadiusz Ireneusz Krawczak
    40 (0,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Paweł Rusinek
    1 575 (12,41%)
  2. 5 Tomasz Wierzbicki
    165 (1,30%)
  3. 4 Elwira Franciszka Matejkowska
    146 (1,15%)
  4. 7 Marek Bogusz
    278 (2,19%)
  5. 6 Barbara Elżbieta Mroczek
    188 (1,48%)
  6. 3 Wojciech Tadeusz Berger
    412 (3,25%)
  7. 2 Anna Jadwiga Bernatowicz-Sobiech
    782 (6,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WOLNE ŁOMIANKI"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Maksymilian Kaczyński
    438 (3,45%)
  2. 4 Piotr Bieniek
    111 (0,87%)
  3. 3 Małgorzata Elżbieta Szczęścik
    155 (1,22%)
  4. 5 Anna Aleksandra Salwowska
    287 (2,26%)
  5. 2 Janusz Witold Lachowski
    110 (0,87%)

Okręg 4

Gmina Ożarów Mazowiecki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Tokarczyk
    1 630 (15,79%)
  2. 2 Jarosław Witold Szmyt
    179 (1,73%)
  3. 3 Blanka Dorota Jabłońska
    594 (5,75%)
  4. 6 Elżbieta Kielak
    443 (4,29%)
  5. 5 Daria Maria Mularczyk-Mędza
    89 (0,86%)
  6. 4 Aleksander Brzusek
    75 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 5 Przemysław Janowski
    769 (7,45%)
  2. 3 Dariusz Przemysław Galant
    568 (5,50%)
  3. 6 Dorota Rudzik
    587 (5,69%)
  4. 7 Michał Adam Kanclerz
    1 068 (10,35%)
  5. 1 Stanisława Milej - Misztal
    861 (8,34%)
  6. 2 Mariusz Latek
    775 (7,51%)
  7. 4 Agnieszka Maria Wichert
    139 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Renata Anna Oszczyk
    51 (0,49%)
  2. 2 Barbara Lang
    65 (0,63%)
  3. 5 Piotr Michał Pytkowski
    134 (1,30%)
  4. 1 Grzegorz Pietrzak
    451 (4,37%)
  5. 3 Robert Stanisław Kardaszewicz
    25 (0,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Maria Janiszewska
    178 (1,72%)
  2. 1 Michał Gajewski
    1 065 (10,32%)
  3. 2 Teresa Kacperska
    416 (4,03%)
  4. 3 Piotr Michał Artemjew
    66 (0,64%)
  5. 5 Magdalena Jadwiga Mierzejewska-Waś
    94 (0,91%)

Okręg 5

Gmina Błonie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Bogdan Kołpaczyński
    609 (6,53%)
  2. 2 Anna Karina Wieszczycka
    687 (7,37%)
  3. 4 Małgorzata Hanna Karolak
    100 (1,07%)
  4. 3 Roman Mieczysław Bakon
    382 (4,10%)
  5. 5 Danuta Pruska
    58 (0,62%)
  6. 6 Tomasz Edward Malejko
    378 (4,06%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Marcin Białecki
    1 047 (11,23%)
  2. 2 Marek Jan Parafiniuk
    997 (10,70%)
  3. 6 Jerzy Wójcik
    413 (4,43%)
  4. 4 Krystyna Jakubaszek
    106 (1,14%)
  5. 5 Sylwia Alicja Łysakowska
    131 (1,41%)
  6. 3 Agnieszka Urszula Użlis
    60 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Wacław Skalski
    147 (1,58%)
  2. 2 Eryk Marian Witecki-Kazanecki
    50 (0,54%)
  3. 3 Agata Anna Sucharska
    86 (0,92%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Romuald Zenon Reszka
    1 633 (17,52%)
  2. 4 Aldona Maria Cyranowicz
    384 (4,12%)
  3. 5 Estera Bronisława Gwiazda
    174 (1,87%)
  4. 3 Przemysław Kazimierz Kubicki
    1 148 (12,32%)
  5. 2 Małgorzata Krystyna Kossut
    519 (5,57%)
  6. 6 Bogdan Mirosław Recielski
    211 (2,26%)