Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - oleśnicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Oleśnica

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bożena Anna Ławska
    40 (0,27%)
  2. 3 Tomasz Gazda
    62 (0,42%)
  3. 1 Michał Tadeusz Karaś
    794 (5,40%)
  4. 8 Patryk Piotr Kopeć
    26 (0,18%)
  5. 2 Jadwiga Swoboda
    178 (1,21%)
  6. 7 Klaudia Łacna
    51 (0,35%)
  7. 6 Damian Mateusz Niefej
    20 (0,14%)
  8. 4 Adam Kowalczyk
    61 (0,41%)
  9. 9 Patrycja Ewa Piec
    34 (0,23%)
  10. 10 Wiesław Migdał
    61 (0,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Kubik
    369 (2,51%)
  2. 5 Tomasz Kamil Jaszczyszak
    114 (0,78%)
  3. 3 Tomasz Antoni Kołaciński
    669 (4,55%)
  4. 2 Sebastian Lelas
    324 (2,20%)
  5. 4 Alicja Krystyna Najmrodzka
    266 (1,81%)
  6. 7 Tomasz Marcin Idziorek
    198 (1,35%)
  7. 9 Halina Anna Pawłowska
    99 (0,67%)
  8. 10 Andrzej Krzysztof Orłowski
    169 (1,15%)
  9. 8 Zbigniew Wojciech Smołuch
    71 (0,48%)
  10. 1 Wioletta Jadwiga Efinowicz
    1 574 (10,71%)

KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Urban
    74 (0,50%)
  2. 7 Elżbieta Janina Sperzyńska
    41 (0,28%)
  3. 8 Magdalena Anna Słowińska
    31 (0,21%)
  4. 5 Przemysław Damian Plaskota
    53 (0,36%)
  5. 6 Mariusz Gerard Paris
    29 (0,20%)
  6. 4 Lilia Maria Gabińska
    49 (0,33%)
  7. 1 Artur Konrad Konieczny
    272 (1,85%)
  8. 9 Renata Teresa Bugiel
    32 (0,22%)
  9. 10 Agnieszka Pawłowska
    121 (0,82%)
  10. 3 Marcin Staszak
    30 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Gębuś
    602 (4,09%)
  2. 1 Zdzisława Maria Jakimiec
    1 008 (6,86%)
  3. 4 Halina Anna Dzięgło
    274 (1,86%)
  4. 3 Piotr Stanisław Karasek
    1 255 (8,54%)
  5. 5 Adam Stanisław Jednoróg
    465 (3,16%)
  6. 6 Piotr Paweł Śliwka
    199 (1,35%)
  7. 7 Urszula Garncarek
    112 (0,76%)
  8. 8 Jerzy Jan Kulak
    120 (0,82%)
  9. 10 Witold Stanisław Michta
    235 (1,60%)
  10. 9 Urszula Katarzyna Kołodziej
    228 (1,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Waldemar Marian Mieszała
    328 (2,23%)
  2. 1 Adam Andrzej Horbacz
    1 410 (9,59%)
  3. 2 Maria Susidko
    1 243 (8,46%)
  4. 9 Monika Elżbieta Drobyszewska
    37 (0,25%)
  5. 6 Małgorzata Stanisława Borowik
    188 (1,28%)
  6. 5 Maria Jolanta Kaczmarek-Łysek
    133 (0,90%)
  7. 8 Beata Mirosława Surdej
    254 (1,73%)
  8. 7 Bartosz Jan Kraska
    47 (0,32%)
  9. 10 Wojciech Tadeusz Salik
    395 (2,69%)
  10. 4 Jarosław Jan Musiałek
    256 (1,74%)

Okręg 2

Gmina Oleśnica

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alfred Czesław Nosal
    119 (2,39%)
  2. 2 Anna Edyta Niefej
    33 (0,66%)
  3. 3 Malwina Janik
    44 (0,88%)
  4. 4 Jerzy Feliks Bestry
    23 (0,46%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Żyszkiewicz
    147 (2,96%)
  2. 1 Jarosław Polański
    1 130 (22,72%)
  3. 3 Ewa Katarzyna Bugaj
    114 (2,29%)
  4. 4 Stefania Krzemińska
    108 (2,17%)
  5. 5 Andrzej Bolesław Prus
    101 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Nikody
    99 (1,99%)
  2. 2 Beata Bogusława Raczkowska
    99 (1,99%)
  3. 3 Andrzej Krzysztof Biegański
    85 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Szewczyk
    59 (1,19%)
  2. 3 Wojciech Jan Giemza
    78 (1,57%)
  3. 1 Dominik Damian Kulczak
    252 (5,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Elżbieta Kępa
    863 (17,35%)
  2. 3 Justyna Małgorzata Matyszkiewicz
    214 (4,30%)
  3. 2 Wiesław Józef Podczaszyński
    229 (4,60%)
  4. 4 Jacek Janusz Zawiślak
    163 (3,28%)
  5. 5 Dawid Olejarczyk
    80 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Iwona Małobęcka
    197 (3,96%)
  2. 1 Dariusz Piotr Rzepka
    524 (10,53%)
  3. 4 Agnieszka Jolanta Szachidewicz
    41 (0,82%)
  4. 2 Marcin Sylwester Ilski
    128 (2,57%)
  5. 5 Wioleta Iwona Cołta
    44 (0,88%)

Okręg 3

Gmina Dobroszyce, Miasto i Gmina Twardogóra

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Joanna Szczepaniak
    189 (2,45%)
  2. 3 Romuald Ryszard Szlucko
    21 (0,27%)
  3. 4 Barbara Orłowska
    48 (0,62%)
  4. 2 Henryk Łukasiewicz
    43 (0,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Renata Wewiór
    141 (1,83%)
  2. 1 Jan Kazimierz Dżugaj
    2 227 (28,90%)
  3. 2 Edward Andrzej Podczaszyński
    338 (4,39%)
  4. 3 Elżbieta Jolanta Gorzelańczyk
    69 (0,90%)
  5. 5 Leszek Józef Żerebecki
    92 (1,19%)
  6. 6 Marta Miriam Obiegło
    109 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Konarzewska
    90 (1,17%)
  2. 2 Mirosław Jan Noga
    125 (1,62%)
  3. 3 Alicja Grabczyńska
    45 (0,58%)
  4. 4 Agnieszka Gnap
    79 (1,03%)
  5. 5 Jakub Sania
    97 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Irena Gajewska
    80 (1,04%)
  2. 1 Krzysztof Radosław Kaszczyszyn
    106 (1,38%)
  3. 2 Grażyna Muzyka-Wychowaniec
    74 (0,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alojzy Józef Kulig
    1 194 (15,49%)
  2. 2 Leszek Józef Waluk
    377 (4,89%)
  3. 3 Halina Grzybek
    306 (3,97%)
  4. 4 Urszula Monika Maleszka
    225 (2,92%)
  5. 5 Anna Maria Piotrowska-Kiełb
    56 (0,73%)
  6. 6 Krzysztof Obiegło
    148 (1,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Płaksej
    698 (9,06%)
  2. 4 Ewa Genowefa Włusek
    141 (1,83%)
  3. 3 Aleksandra Szczepanik
    118 (1,53%)
  4. 5 Aleksandra Dwornikowska
    94 (1,22%)
  5. 6 Leszek Kierkicz
    154 (2,00%)
  6. 2 Zdzisław Michał Kuc
    222 (2,88%)

Okręg 4

Miasto i Gmina Międzybórz, Miasto i Gmina Syców

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dorota Mech
    10 (0,12%)
  2. 2 Waldemar Piotr Podyma
    56 (0,66%)
  3. 1 Paweł Artur Kosiński
    210 (2,46%)
  4. 4 Anna Martyna Kupczyk
    14 (0,16%)
  5. 3 Wiesław Józef Kapica
    380 (4,45%)
  6. 7 Piotr Rosiek
    91 (1,07%)
  7. 5 Agnieszka Foryś
    22 (0,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Gręda
    728 (8,53%)
  2. 2 Andrzej Filipiak
    313 (3,67%)
  3. 3 Jerzy Ceglecki
    322 (3,77%)
  4. 4 Beata Jagodzińska
    318 (3,73%)
  5. 5 Tomasz Chowański
    195 (2,29%)
  6. 6 Marta Magdalena Sonnek
    133 (1,56%)
  7. 7 Beata Sylwia Kawa-Duś
    163 (1,91%)

KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 5 Michał Karol Kiecka
    80 (0,94%)
  2. 1 Andrzej Kowalczyk
    312 (3,66%)
  3. 2 Marek Gajda
    41 (0,48%)
  4. 4 Wioletta Małgorzata Górna
    16 (0,19%)
  5. 3 Magdalena Ewa Dzięcielska
    27 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Antoni Walczak
    273 (3,20%)
  2. 3 Zbigniew Józef Weszka
    113 (1,32%)
  3. 5 Monika Joanna Bugała
    128 (1,50%)
  4. 4 Karol Michał Pieprz
    142 (1,66%)
  5. 6 Agnieszka Halina Marków
    88 (1,03%)
  6. 7 Roman Świętosławski
    44 (0,52%)
  7. 2 Małgorzata Sadowska
    105 (1,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sabina Błaszczyk
    74 (0,87%)
  2. 1 Renata Maria Wojciechowska
    867 (10,16%)
  3. 3 Grzegorz Andrzej Biernat
    303 (3,55%)
  4. 5 Damian Mirosław Olszewski
    62 (0,73%)
  5. 2 Marek Józef Kosmala
    513 (6,01%)
  6. 7 Cezary Piotr Kempa
    156 (1,83%)
  7. 6 Anna Justyna Stępień-Kuropka
    98 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Stanisław Wojtczak
    205 (2,40%)
  2. 5 Maria Dudziak
    38 (0,45%)
  3. 2 Marek Piotr Rubik
    413 (4,84%)
  4. 1 Sławomir Piotr Kapica
    1 329 (15,57%)
  5. 4 Katarzyna Piórkowska
    151 (1,77%)

Okręg 5

Miasto i Gmina Bierutów, Gmina Dziadowa Kłoda

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Łach
    304 (4,96%)
  2. 3 Katarzyna Maria Kneter
    68 (1,11%)
  3. 2 Andrzej Kryłat
    106 (1,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bożena Helena Jaworska
    77 (1,26%)
  2. 1 Józef Marian Szmaj
    503 (8,21%)
  3. 2 Marta Agnieszka Kubiak
    325 (5,30%)
  4. 3 Barbara Genowefa Floras
    53 (0,86%)
  5. 5 Zygmunt Lucjan Jurowicz
    84 (1,37%)

KOMITET WYBORCZY FORUM ROZWOJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Pytel
    261 (4,26%)
  2. 2 Małgorzata Cecylia Borówka
    137 (2,23%)
  3. 3 Grzegorz Daniel Zając
    54 (0,88%)
  4. 4 Magdalena Renata Pustuła
    23 (0,38%)
  5. 5 Zbigniew Kazimierz Konefał
    449 (7,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Czesław Stanisław Teleszko
    1 225 (19,98%)
  2. 3 Elżbieta Maria Malik-Mielcarska
    48 (0,78%)
  3. 2 Dominik Marczyło
    231 (3,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisław Stanisław Bałwas
    269 (4,39%)
  2. 4 Karolina Ewa Lencka
    154 (2,51%)
  3. 5 Patrycja Anna Czerwińska
    64 (1,04%)
  4. 1 Stanisław Stępień
    783 (12,77%)
  5. 3 Władysław Filipek
    56 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY POWIATU OLEŚNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Andrzej Adamski
    275 (4,49%)
  2. 3 Barbara Rozalia Matuszewska
    42 (0,69%)
  3. 4 Irena Anna Małecka
    229 (3,74%)
  4. 5 Adam Urdzela
    185 (3,02%)
  5. 2 Grzegorz Otfinowski
    125 (2,04%)