Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Witonia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Witonia: ul. Ogrodowa, Torowa, Dworcowa, Królewska, Spółdzielcza, Polna i część ul. Głównej od nr domu 39 do nr domu 62

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Zdzisław Gonera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

51 (50,50%)

Marcin Dominik Karasiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (49,50%)

Okręg 2

Sołectwo Witonia: ul. Cicha, Spokojna, Lipowa, Klonowa, Akacjowa i część ul. Głównej od nr domu 1 do nr domu 38

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Mordzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

61 (50,41%)

Tomasz Paweł Smakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (29,75%)

Marta Monika Zielińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

24 (19,83%)

Okręg 3

Sołectwo Witonia: ul. Byszewska, Starowiejska, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Krzysztof Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

31 (28,18%)

Tomasz Łukasz Karbowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (23,64%)

Urszula Maria Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

53 (48,18%)

Okręg 4

Sołectwo Witonia: ul. Centralna, Łęczycka, Północna, Starzyńskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Tadeusz Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

52 (46,02%)

Teresa Barańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (39,82%)

Danuta Krystyna Kita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

16 (14,16%)

Okręg 5

Sołectwo Witonia: ul. Kutnowska, Wieczorowa, Promienna, Krótka, Górna, Zielona, Wschodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ludwik Ignaczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

78 (69,64%)

Monika Lewandowska Vel Biernat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (30,36%)

Okręg 6

Sołectwo Anusin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jarosław Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Gledzianów, Gledzianówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Rakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

61 (38,13%)

Paweł Anuszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (16,88%)

Wojciech Serwaciński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (12,50%)

Ewelina Kucharska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

22 (13,75%)

Aleksandra Maria Dopadlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

30 (18,75%)

Okręg 8

Sołectwa: Nędzerzew, Węglewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Teresa Ogłoszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

63 (56,76%)

Marcin Pawlak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (43,24%)

Okręg 9

Sołectwo Rybitwy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Romuald Jerzy Frankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

33 (47,14%)

Jakub Kubiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (52,86%)

Okręg 10

Sołectwo Kuchary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marek Florczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

65 (65,00%)

Sylwester Kołodziejski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (35,00%)

Okręg 11

Sołectwo Romartów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Fus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

53 (35,33%)

Arkadiusz Krzysztof Godlewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (20,67%)

Agnieszka Prawda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

66 (44,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Oraczew, Gołocice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Józef Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

58 (53,70%)

Monika Romaniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (46,30%)

Okręg 13

Sołectwo Gajew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Roman Pijewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

17 (32,69%)

Karol Miszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (67,31%)

Okręg 14

Sołectwo Szamów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Jan Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

58 (44,96%)

Małgorzata Klimczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (55,04%)

Okręg 15

Sołectwa: Budki, Wargawa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Agnieszka Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ

51 (66,23%)

Radosław Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (33,77%)