Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - lubartowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Lubartów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Jerzy Marzęda
    676 (7,01%)
  2. 2 Marek Andrzej Zagajski
    453 (4,69%)
  3. 7 Aleksandra Berger
    480 (4,97%)
  4. 1 Ewa Zybała
    1 041 (10,79%)
  5. 3 Andrzej Krzysztof Kardasz
    667 (6,91%)
  6. 5 Danuta Grażyna Sienkiewicz
    520 (5,39%)
  7. 6 Krzysztof Bronisław Szabliński
    361 (3,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Zbigniew Sajda
    308 (3,19%)
  2. 1 Grzegorz Zygmunt Poznański
    476 (4,93%)
  3. 2 Janusz Stanisław Baran
    172 (1,78%)
  4. 3 Zbigniew Zarzycki
    139 (1,44%)
  5. 4 Beata Elżbieta Wysocka
    116 (1,20%)
  6. 5 Helena Krystyna Chadaj
    180 (1,87%)
  7. 6 Eliza Agata Franczak
    197 (2,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Pożak
    1 843 (19,10%)
  2. 2 Radosław Teofil Guz
    421 (4,36%)
  3. 3 Jerzy Krzysztof Zwoliński
    665 (6,89%)
  4. 7 Krzysztof Piotr Świć
    655 (6,79%)
  5. 6 Ewa Teresa Jazgarska
    70 (0,73%)
  6. 4 Marlena Chudek
    125 (1,30%)
  7. 5 Elżbieta Hawrył
    85 (0,88%)

Okręg 2

Gminy: Abramów, Kamionka, Michów, Lubartów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Małgorzata Kobyłka
    455 (3,65%)
  2. 1 Jarema Maciej Paprocki
    1 365 (10,94%)
  3. 2 Tadeusz Wiesław Nastaj
    1 283 (10,28%)
  4. 5 Krzysztof Karpiński
    459 (3,68%)
  5. 4 Mariola Janina Kruk
    375 (3,01%)
  6. 9 Beata Małyska
    573 (4,59%)
  7. 8 Jolanta Kardas
    249 (2,00%)
  8. 6 Jarosław Budka
    667 (5,35%)
  9. 7 Antoni Bielski
    577 (4,62%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marzena Iwona Zbiciak
    79 (0,63%)
  2. 3 Andrzej Jackowski
    599 (4,80%)
  3. 5 Jolanta Jadwiga Świderska
    232 (1,86%)
  4. 4 Daniel Osiński
    368 (2,95%)
  5. 6 Mariusz Korzeniowski
    225 (1,80%)
  6. 8 Grażyna Janisz
    378 (3,03%)
  7. 9 Małgorzata Oniszczuk
    180 (1,44%)
  8. 1 Fryderyk Puła
    983 (7,88%)
  9. 2 Henryk Mieczysław Zdunek
    580 (4,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Adam Wasak
    322 (2,58%)
  2. 2 Stanisław Bogdan Jedut
    726 (5,82%)
  3. 4 Andrzej Józef Kwaśny
    490 (3,93%)
  4. 3 Magdalena Dorota Jezior
    232 (1,86%)
  5. 6 Diana Wiktoria Kot-Komsta
    64 (0,51%)
  6. 8 Jerzy Remiszewski
    213 (1,71%)
  7. 1 Jan Zaworski
    733 (5,87%)
  8. 7 Wioleta Dzierba
    70 (0,56%)

Okręg 3

Gminy: Jeziorzany, Kock, Firlej, Ostrówek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Wac
    315 (3,69%)
  2. 6 Agnieszka Siwek
    349 (4,09%)
  3. 1 Jacek Pożarowszczyk
    1 292 (15,14%)
  4. 2 Ryszard Zygmunt Wójcik
    1 019 (11,94%)
  5. 3 Wiesława Antonina Kornacka
    108 (1,27%)
  6. 4 Andrzej Płatek
    734 (8,60%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Wiesław Mazurek
    884 (10,36%)
  2. 1 Piotr Tadeusz Krzyżanowski
    891 (10,44%)
  3. 3 Wanda Abramek
    551 (6,46%)
  4. 4 Ewa Elżbieta Guz
    211 (2,47%)
  5. 5 Elżbieta Kusyk
    264 (3,09%)
  6. 6 Marek Waldemar Przystupa
    452 (5,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewelina Anna Hereć
    533 (6,24%)
  2. 1 Janusz Stanisław Żuk
    698 (8,18%)
  3. 3 Jagoda Sikorska-Sidor
    235 (2,75%)

Okręg 4

Gminy: Ostrów Lubelski, Serniki, Uścimów, Niedźwiada

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Olga Patrycja Nowosacka
    184 (2,03%)
  2. 1 Lucjan Jerzy Mileszczyk
    1 260 (13,92%)
  3. 2 Jan Kazimierz Sławecki
    971 (10,72%)
  4. 3 Robert Powałka
    694 (7,67%)
  5. 4 Marzena Marzęda
    348 (3,84%)
  6. 5 Marek Krzysztof Jankowski
    681 (7,52%)
  7. 7 Izabela Czerska
    1 119 (12,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Stanisław Rodak
    698 (7,71%)
  2. 5 Beata Monika Gregorowicz
    98 (1,08%)
  3. 1 Marian Roman Starownik
    692 (7,64%)
  4. 6 Beata Plewka
    265 (2,93%)
  5. 4 Jerzy Marzęda
    469 (5,18%)
  6. 7 Kamila Katarzyna Piesta
    213 (2,35%)
  7. 2 Kazimierz Stanisław Sysiak
    516 (5,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jadwiga Aneta Wronowska
    76 (0,84%)
  2. 3 Zbigniew Tadeusz Bartkowicz
    304 (3,36%)
  3. 1 Barbara Stanisława Zarębska-Wronowska
    245 (2,71%)
  4. 5 Mirosław Wiesław Kanadys
    56 (0,62%)
  5. 2 Andrzej Szczepan Jezior
    165 (1,82%)