Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gzy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Borza-Strumiany: miejscowości: Borza-Przechy, Borza-Strumiany, Marcisze: Nowe Borza: miejscowości: Nowe Borza, Wysocki; Sulnikowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emilia Ewa Kulesza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

27 (22,31%)

Joanna Zaremba-Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (29,75%)

Joanna Świderska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (47,93%)

Okręg 2

Sołectwa: Grochy-Serwatki: miejscowości: Grochy-Serwatki, Żeromin Drugi; Gzy: miejscowości: Gzy, Kałęczyn; Gzy-Wisnowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Klejment

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

20 (10,81%)

Grzegorz Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (36,22%)

Alina Teresa Załoga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (52,97%)

Okręg 3

Sołectwo: Ołdaki: miejscowości: Ołdaki, Ołdaki-Stefanowo, Żebry-Włosty.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Łukasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

25 (15,72%)

Emilia Oleksa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (66,04%)

Janusz Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (18,24%)

Okręg 4

Sołectwa: Kęsy: miejscowości: Kęsy-Pańki, Kęsy-Wypychy, Łady: miejscowości: Łady-Krajęczyno, Zalesie-Grzymały; Tąsewy; Zalesie: miejscowości: Zalesie-Lenki, Zalesie-Pacuszki; Żebry-Wiatraki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Ostaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

7 (5,38%)

Leon Pytel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (43,08%)

Paweł Zaremba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (51,54%)

Okręg 5

Sołectwo: Pękowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Sierzan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

58 (44,96%)

Kamil Czarnecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (27,91%)

Artur Baleński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (27,13%)

Okręg 6

Sołectwa: Przewodowo-Majorat; Przewodowo Poduchowne; Sisice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Nalewajk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

17 (11,49%)

Jacek Barkała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (43,24%)

Wiesław Karwacz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (45,27%)

Okręg 7

Sołectwa: Nowe Przewodowo; Przewodowo-Parcele.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Paradowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

45 (47,87%)

Krzysztof Biegała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (41,49%)

Danuta Zofia Echalik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

10 (10,64%)

Okręg 8

Sołectwa: Kozłówka; Porzowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Dorocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

26 (16,77%)

Jadwiga Koc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (36,77%)

Robert Turek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (46,45%)

Okręg 9

Sołectwa: Grochy-Imbrzyki: miejscowości: Grochy-Imbrzyki, Grochy-Krupy; Stare Grochy; Wójty-Trojany: miejscowości: Dębiny, Wójty-Trojany.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Dorota Chojnacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

61 (64,21%)

Roman Niesłuchowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (35,79%)

Okręg 10

Sołectwa: Kozłowo; Mierzeniec.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugenia Sokolnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

16 (20,00%)

Małgorzata Marzena Twardowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (32,50%)

Witold Czapliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (47,50%)

Okręg 11

Sołectwo: Gotardy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Filipowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

18 (27,27%)

Dariusz Pogoński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (36,36%)

Włodzimierz Kazimierz Żbikowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (36,36%)

Okręg 12

Sołectwo: Szyszki: miejscowości: Szyszki-Folwark, Szyszki Włościańskie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Bruździak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

21 (16,03%)

Andrzej Grzegorz Pychewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (48,09%)

Paweł Krzysztof Frąckiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (35,88%)

Okręg 13

Sołectwo: Słończewo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Wiktor Grochowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

28 (33,33%)

Wiesław Światkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (39,29%)

Joanna Krajczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (27,38%)

Okręg 14

Sołectwa: Begno; Nowe Skaszewo; Ostaszewo-Pańki; Ostaszewo Wielkie; Ostaszewo-Włuski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Jakubaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

39 (30,95%)

Piotr Kownacki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (47,62%)

Iwona Niesłuchowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (21,43%)

Okręg 15

Sołectwa: Skaszewo Włościańskie; Żebry-Falbogi.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Leszek Strefner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNE POROZUMIENIE NASZE GZY

18 (12,16%)

Józef Wyrczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (34,46%)

Zdzisław Kaczorowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (53,38%)