Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Przytyk ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Cicha, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kościelna, Kwiatowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Warszawska, Zachęta.
Pokaż więcej
Marek Lucjan Kościowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
106
(43,98%)
Danuta Jolanta Kościowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
23
(9,54%)
Paweł Michał Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
19
(7,88%)
Marcin Skrzypczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(24,48%)
Tomasz Paweł Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
34
(14,11%)
Okręg 2
Przytyk ulice: Leśna, Piaski, Polna, Radomska, Rynek, Rzeczna, Targowa, Tomaszowska, Tylna, Szkolna, Akacjowa, Brzozowa.
Pokaż więcej
Robert Marcin Bienias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
101
(39,61%)
Andrzej Aleksander Bocheński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
16
(6,27%)
Kinga Edyta Rdzanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
16
(6,27%)
Grzegorz Hubert Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(30,98%)
Jolanta Urszula Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
43
(16,86%)
Okręg 3
Podgajek ulice: Adama Mickiewicza, Domaniowska, Kościelna, Tomaszowska, Wrzoska, Sosnowa, Zacisze, Boczna , Kwiatowa, Zachęta.
Pokaż więcej
Nikodem Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
78
(45,88%)
Mariusz Łukasz Wikaliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
15
(8,82%)
Żaneta Ewa Milcuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
15
(8,82%)
Piotr Bogdan Kot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(15,29%)
Krzysztof Mieczysław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
36
(21,18%)
Okręg 4
Podgajek ulice: Cicha, Zameczek, Zameczek Kolonia.
Pokaż więcej
Jadwiga Marianna Budzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
89
(40,64%)
Marian Jacenty Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
31
(14,16%)
Zdzisław Roman Janowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(45,21%)
Okręg 5
Sołectwa: Oblas, Stefanów.
Pokaż więcej
Ewa Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
103
(35,89%)
Marek Jan Mnich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
10
(3,48%)
Łukasz Michał Gołąbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
17
(5,92%)
Stanisław Sadkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(29,97%)
Sławomir Piotr Musiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
71
(24,74%)
Okręg 6
Sołectwa: Krzyszkowice, Młódnice.
Pokaż więcej
Teodozja Henryka Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
120
(50,42%)
Anna Adamiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(12,18%)
Marek Wojciech Drabik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(29,83%)
Joanna Monika Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
18
(7,56%)
Okręg 7
Sołectwa: Sukowska Wola, Suków.
Pokaż więcej
Sylwester Piotr Podymniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
132
(61,11%)
Zbigniew Górka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(28,24%)
Marek Wojtysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
14
(6,48%)
Marlena Mulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK
9
(4,17%)
Okręg 8
Sołectwo Kaszewska Wola, Maksymilianów.
Pokaż więcej
Stanisław Korgul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
86
(35,10%)
Robert Dygant
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(39,18%)
Mariusz Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(11,02%)
Alicja Marianna Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA
36
(14,69%)
Okręg 9
Sołectwa: Żerdź, Studzienice.
Pokaż więcej
Dariusz Jan Wojtysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
102
(35,42%)
Kazimierz Jan Stańczykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
1
(0,35%)
Agnieszka Głogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
28
(9,72%)
Barbara Elżbieta Barszcz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
156
(54,17%)
Jacek Piotr Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK
1
(0,35%)
Okręg 10
Sołectwa: Dęba, Glinice.
Pokaż więcej
Mirosław Rogulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
77
(31,17%)
Renata Radomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
5
(2,02%)
Marek Dariusz Szatan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
37
(14,98%)
Wiesław Soból
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(34,82%)
Stanisław Kwietniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK
42
(17,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Wrzeszczów, Wola Wrzeszczowska.
Pokaż więcej
Adam Piotr Smagowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
158
(59,85%)
Damian Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
12
(4,55%)
Stanisław Łomża
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(15,53%)
Jadwiga Klepadło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(11,74%)
Grzegorz Soliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
22
(8,33%)
Okręg 12
Sołectwa: Słowików, Domaniów, Wólka Domaniowska.
Pokaż więcej
Dariusz Adam Grotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
115
(35,17%)
Zbigniew Drabik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
26
(7,95%)
Ewelina Sylwia Kępczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE ZMIANY
77
(23,55%)
Karol Wierzgała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
27
(8,26%)
Dariusz Senator
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(17,13%)
Ryszard Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
26
(7,95%)
Okręg 13
Sołectwa: Potkanna, Ostrołęka, Posada.
Pokaż więcej
Agnieszka Alina Drabik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
192
(75,29%)
Grzegorz Kazimierz Wąsik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
7
(2,75%)
Marzena Bożena Kołacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
27
(10,59%)
Adam Stanisław Sankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA JASIŃSKIEGO
29
(11,37%)
Okręg 14
Sołectwa: Goszczewice, Wrzos.
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Wlazło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
66
(29,33%)
Karolina Zofia Siniarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WIKALIŃSKIEGO - TWOJA GMINA
43
(19,11%)
Maciej Piotr Fokt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA TOMCZYKA
56
(24,89%)
Kamil Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(26,67%)
Okręg 15
Sołectwa: Jabłonna, Wygnanów.
Pokaż więcej
Tomasz Jan Drabik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOŁCZYŃSKIEGO
83
(35,02%)
Andrzej Jurkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(29,96%)
Czesław Adam Paciorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZYTYK
83
(35,02%)