Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miasta Golczewa obejmująca ulice: Bukową, Dębową, Modrzewiową, Olchową, Promenadę X-lecia, Sosnową, Spacerową, Szkolną, Wrzosową i Zwycięstwa (numery nieparzyste).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Andrzej Jan Danieluk
44
(20,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Roman Romuald Dorniak
89
(40,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Kołodziej
86
(39,27%)
Okręg 2
Część miasta Golczewa obejmująca ulice: Jedności Narodowej, Krótką i Zwycięstwa (numery parzyste).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Piotr Gawroński
35
(14,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Jerzy Ryszard Mikicki
10
(4,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Wawrzyński
134
(57,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Maciejewska
56
(23,83%)
Okręg 3
Część miasta Golczewa obejmująca ulice: Kamieńską, Niepodległości i Warszawską oraz miejscowość Rybaki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Wojciech Maciej Kunkel
64
(27,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Alfreda Anna Gorzkiewicz
39
(16,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Agata Szewernoga
75
(32,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mieczysław Józef Perużyński
55
(23,61%)
Okręg 4
Część miasta Golczewa obejmująca ulice: Papieża Jana Pawła II i Słoneczną.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Damian Marcin Kiełbasa
88
(48,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Marian Stefan Wereszczyński
12
(6,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Daniel Konrad Urbanowicz
55
(30,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartłomiej Wierchanowski
27
(14,84%)
Okręg 5
Część miasta Golczewa obejmująca ulice: 9 Maja, Dworcową i Osiedle Zdrojowe oraz miejscowość Golczewko.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Jaromir Marks
27
(15,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Elżbieta Kulesza
15
(8,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Grzegorz Chłopek
104
(59,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Grzegorz Pustelnik
28
(16,09%)
Okręg 6
Część miasta Golczewa obejmująca ulice: Leśną, Miłą, Miodową, Osiedle Robotnicze, Pogodną, Radosną, Spokojną, Stary Tartak, Turystyczną i Zaciszną oraz miejscowość Golczewo-Młyn.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Teresa Waszczenko
49
(30,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Konstanty Kmuk
70
(43,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Bolesław Bednarczyk
41
(25,63%)
Okręg 7
Część miasta Golczewa obejmująca ulice: Ogrodową, Sadową i Witosa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Zdzisław Piwoński
57
(36,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Elżbieta Sitkowska
22
(14,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Marek Piotrowski
31
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jadwiga Małgorzata Adamowicz
45
(29,03%)
Okręg 8
Sołectwo Kłęby.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Katarzyna Magdalena Romańczuk
47
(25,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Marek Kalczyński
2
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Sylwia Kamińska
96
(52,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Teresa Wypych
38
(20,77%)
Okręg 9
Sołectwa: Drzewica, Unibórz i Sosnowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Iwona Marzenna Osowska
29
(16,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Beata Elżbieta Solak
6
(3,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Łukasz Kaczyński
121
(70,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zygmunt Tadeusz Cichocki
16
(9,30%)
Okręg 10
Sołectwa: Samlino i Upadły.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Jarosław Auguścik
56
(29,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Renata Łepkowska
18
(9,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Grażyna Zofia Adamczyk
82
(43,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Maciej Maciejewski
33
(17,46%)
Okręg 11
Sołectwa: Mechowo i Wołowiec.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Małgorzata Celina Wojtkiewicz
1
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Rozalia Jolanta Zabłocka
9
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Wanda Balbus
105
(65,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wanda Cieślikiewicz
45
(28,13%)
Okręg 12
Sołectwa: Kozielice i Niemica.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Sylwia Kałużna
22
(9,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA DROZDOWICZA
-
17
Mieczysław Prusak
44
(19,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Tomasz Gabriel Caban
121
(52,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Wilusz
43
(18,70%)
Okręg 13
Sołectwa: Baczysław, Gadom i Kretlewo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Ryszard Liszka
59
(25,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Maria Kozieło
32
(13,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Edward Żurawski
76
(32,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Anna Pastryk
67
(28,63%)
Okręg 14
Część Sołectwa Wysoka Kamieńska obejmująca część miejscowości Wysoka Kamieńska, w skład której wchodzą ulice: Golczewska, Grzybowa, Kozielicka, Leśna, Nowa Szosa, Pomorska, Sosnowa, Szkolna, Świerkowa i Wiejska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Henryk Bonecki
5
(3,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Dominika Weronika Harkot
13
(8,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Bartłomiej Musiał
77
(50,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINA W NASZYCH RĘKACH
-
18
Edward Staśkiewicz
34
(22,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Młyńska
22
(14,57%)
Okręg 15
Część Sołectwa Wysoka Kamieńska obejmująca miejscowości Książ i Strażnica oraz część miejscowości Wysoka Kamieńska, w skład której wchodzą ulice: 5 Marca, Brzozowa, Kolejowa, Krótka, Rydzowa i Spółdzielcza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE GOLCZEWO 2023
-
16
Danuta Weronika Bednarz
52
(29,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA GOSPODARCZA
-
15
Paweł Leśniak
13
(7,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA ZIELIŃSKIEGO
-
14
Andrzej Swatowski
97
(55,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Agata Ruminkiewicz
12
(6,90%)