Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - grodziski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Grodzisk Mazowiecki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Władysław Januchowski
    203 (1,04%)
  2. 9 Kamil Moszczyński
    57 (0,29%)
  3. 4 Ewa Beata Śnieżek
    157 (0,80%)
  4. 11 Daniel Wojciech Zachar
    47 (0,24%)
  5. 1 Małgorzata Zacny
    1 164 (5,94%)
  6. 2 Jacek Okoń
    203 (1,04%)
  7. 6 Grażyna Maria Kwaśniewska
    119 (0,61%)
  8. 5 Bohdan Stefan Józwikowski
    51 (0,26%)
  9. 7 Marek Krajewski
    208 (1,06%)
  10. 8 Anna Małgorzata Zakrzewska
    85 (0,43%)
  11. 10 Agnieszka Ambroziak
    122 (0,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA

kandydatliczba głosów

  1. 12 Sławomir Jacek Pietraszek
    716 (3,65%)
  2. 1 Marek Zdzisław Wieżbicki
    3 152 (16,09%)
  3. 5 Władysław Tomasz Wdowiak
    530 (2,70%)
  4. 3 Michał Sławomir Śliwiński
    1 126 (5,75%)
  5. 7 Wojciech Robert Hardt
    845 (4,31%)
  6. 4 Małgorzata Barbara Sędzińska
    974 (4,97%)
  7. 6 Maria Jolanta Grabowska
    726 (3,71%)
  8. 2 Paweł Pieniążek
    1 554 (7,93%)
  9. 8 Jerzy Szczepan Kopeć
    448 (2,29%)
  10. 9 Lidia Urszula Abramczyk
    230 (1,17%)
  11. 10 Agnieszka Rutecka
    417 (2,13%)
  12. 11 Danuta Beata Pokropek
    755 (3,85%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH

kandydatliczba głosów

  1. 6 Paulina Beata Szpilarska
    54 (0,28%)
  2. 8 Beata Weronika Perzyna
    31 (0,16%)
  3. 7 Jacek Majchrowski
    24 (0,12%)
  4. 10 Ewa Tomczyk-Jabłońska
    32 (0,16%)
  5. 3 Tomasz Marek Mackiewicz
    76 (0,39%)
  6. 1 Iwona Jolanta Wiąckowska
    327 (1,67%)
  7. 2 Janusz Grudniewski
    59 (0,30%)
  8. 4 Tadeusz Janusz Wielogórski
    35 (0,18%)
  9. 5 Adam Robert Cegiełko
    56 (0,29%)
  10. 9 Adam Tadeusz Godlewski
    27 (0,14%)
  11. 11 Renata Agnieszka Folwarska
    60 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Tomasz Kołkiewicz
    270 (1,38%)
  2. 5 Małgorzata Grażyna Tylczyńska
    86 (0,44%)
  3. 6 Edyta Magdalena Stępnik
    85 (0,43%)
  4. 3 Bogdan Józef Banasiak
    243 (1,24%)
  5. 1 Piotr Wiaderny
    2 112 (10,78%)
  6. 7 Halina Maria Zbyszyńska
    138 (0,70%)
  7. 4 Marzena Olszewska
    285 (1,45%)
  8. 10 Małgorzata Aleksandra Młotkowska
    198 (1,01%)
  9. 8 Tadeusz Kuldanek
    53 (0,27%)
  10. 9 Alicja Iwona Sujka
    86 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Eugeniusz Tuszyński
    717 (3,66%)
  2. 6 Dorota Emilia Ziętek
    81 (0,41%)
  3. 4 Paulina Jakubowska
    78 (0,40%)
  4. 3 Michał Sotkiewicz
    44 (0,22%)
  5. 2 Krzysztof Włodzimierz Maciejewski
    69 (0,35%)
  6. 8 Łukasz Kalota
    43 (0,22%)
  7. 5 Tomasz Feliksiak
    38 (0,19%)
  8. 12 Tomasz Robert Kaczmarek
    121 (0,62%)
  9. 7 Paulina Grzesiewicz
    47 (0,24%)
  10. 10 Marta Kopeć
    66 (0,34%)
  11. 9 Monika Zofia Urbaniak
    24 (0,12%)
  12. 11 Maria Radzikowska
    40 (0,20%)

Okręg 2

Gminy: Baranów, Podkowa Leśna, Żabia Wola

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Anna Niepytalska
    80 (0,99%)
  2. 6 Michał Kołak
    108 (1,33%)
  3. 1 Krzysztof Tadeusz Sankiewicz
    923 (11,40%)
  4. 3 Bogumiła Garwol
    99 (1,22%)
  5. 4 Krystyna Maria Demska-Olbrychska
    641 (7,92%)
  6. 2 Andrzej Auguścik
    425 (5,25%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "SPRAWIEDLIWY POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Mieczysław Pomianowski
    19 (0,23%)
  2. 2 Joanna Zapęcka
    34 (0,42%)
  3. 1 Tomasz Drelichowski
    309 (3,82%)
  4. 4 Marcin Sztandarski
    34 (0,42%)
  5. 5 Bożena Barbara Tuszyńska
    51 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bogumiła Aniela Karp
    186 (2,30%)
  2. 1 Zbigniew Stanisław Kajak
    443 (5,47%)
  3. 2 Małgorzata Maria Stępień-Przygoda
    377 (4,66%)
  4. 6 Miłosz Magnus Jankowski
    60 (0,74%)
  5. 4 Barbara Paryszewska
    48 (0,59%)
  6. 5 Jakub Marcin Rafalski
    41 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Maria Łyjak
    115 (1,42%)
  2. 1 Dariusz Ireneusz Dąbrowski
    971 (11,99%)
  3. 3 Elżbieta Maria Wolska-Zdunek
    335 (4,14%)
  4. 5 Anna Elżbieta Kuldanek
    77 (0,95%)
  5. 2 Bartosz Stachecki
    308 (3,80%)
  6. 6 Sławomir Miron
    89 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alina Grażyna Stencka
    190 (2,35%)
  2. 3 Aleksander Andrzej Krzemiński
    601 (7,42%)
  3. 4 Anna Grażyna Morawska
    310 (3,83%)
  4. 5 Piotr Świdlicki
    277 (3,42%)
  5. 6 Mariusz Pałasz
    352 (4,35%)
  6. 1 Zofia Maria Owczarek
    594 (7,34%)

Okręg 3

Gmina Milanówek

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Magdalena Stelmasińska
    257 (3,22%)
  2. 2 Artur Stanisław Kołosowski
    470 (5,89%)
  3. 1 Krzysztof Władysław Markowski
    1 169 (14,65%)
  4. 4 Ewa Maria Utecht-Grzana
    127 (1,59%)
  5. 6 Jan Krzysztof Orgelbrand
    68 (0,85%)
  6. 5 Barbara Katarzyna Wiecka
    119 (1,49%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dawid Jan Maciuszek
    69 (0,86%)
  2. 2 Zbigniew Ludwik Kijewski
    46 (0,58%)
  3. 1 Katarzyna Czajkowska
    379 (4,75%)
  4. 3 Anna Monika Dałek
    41 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Izabela Gałecka-Wolska
    752 (9,42%)
  2. 2 Mirosław Marian Paciorek
    572 (7,17%)
  3. 5 Bartosz Wiktor Koprowski
    80 (1,00%)
  4. 4 Iwona Aleksandra Michałowska
    86 (1,08%)
  5. 3 Barbara Masalska-Borowa
    67 (0,84%)
  6. 6 Marek Waldemar Liberski
    88 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Hanna Ewa Młynarska
    301 (3,77%)
  2. 5 Bożena Maria Utrata
    351 (4,40%)
  3. 1 Krzysztof Filipiak
    1 928 (24,16%)
  4. 4 Elżbieta Maria Kubek
    147 (1,84%)
  5. 2 Andrzej Olizarowicz
    595 (7,46%)
  6. 6 Włodzimierz Jerzy Starościak
    269 (3,37%)

Okręg 4

Gmina Jaktorów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - JAKTORÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Tomasz Firlej
    141 (2,48%)
  2. 4 Katarzyna Magdalena Paciorek
    79 (1,39%)
  3. 2 Hanna Władysława Regulska
    185 (3,26%)
  4. 1 Rafał Drązikowski
    433 (7,62%)
  5. 5 Dariusz Grabowski
    454 (7,99%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Aleksander Kamiński
    1 440 (25,36%)
  2. 2 Bronisław Jerzy Świdlicki
    376 (6,62%)
  3. 3 Mirosława Danuta Sitek
    91 (1,60%)
  4. 4 Krzysztof Dariusz Dominiak
    63 (1,11%)
  5. 5 Ewa Magdalena Kakietek
    130 (2,29%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Paweł Paluch
    177 (3,12%)
  2. 2 Anna Kryńska
    52 (0,92%)
  3. 5 Paweł Cezary Perzyński
    32 (0,56%)
  4. 3 Mieczysława Maria Kucner
    54 (0,95%)
  5. 4 Alina Gryckiewicz-Kurek
    157 (2,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marianna Banaszek
    412 (7,25%)
  2. 1 Piotr Ryszard Faruga
    265 (4,67%)
  3. 4 Weronika Maria Tupczyńska
    60 (1,06%)
  4. 5 Jolanta Maria Warda
    76 (1,34%)
  5. 3 Sławomir Bronisław Parol
    97 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Najman
    28 (0,49%)
  2. 4 Tomasz Jan Murzyn
    71 (1,25%)
  3. 2 Marek Adrian Kiljański
    72 (1,27%)
  4. 1 Zbigniew Reluga
    611 (10,76%)
  5. 5 Joanna Staniaszek-Izbicka
    123 (2,17%)