Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radziemice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Błogocice – całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Kazimierz Przeniosło

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (53,06%)

Damian Łukasz Popiołek

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

35 (23,81%)

Renata Grażyna Sołek

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

34 (23,13%)

Okręg 2

Kowary-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Grzegorz Wróblewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (18,58%)

Marcin Krzysztof Szot

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

71 (62,83%)

Łukasz Krzysztof Sołek

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

21 (18,58%)

Okręg 3

Przemęczany-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Aniela Kramarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (48,78%)

Regina Sikora

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

63 (51,22%)

Okręg 4

Radziemice I-od granicy z Gminą Pałecznica na zachód wraz z miejscowością Wola Gruszowska do drogi powiatowej nr 1235k do skrzyżowania z drogą gminną nr ew. 371/1 do granicy miejscowości.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Tomasz Mazurek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (46,21%)

Piotr Turkot

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

59 (44,70%)

Andrzej Mikołaj Duniec

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

12 (9,09%)

Okręg 5

Radziemice II – od granicy z miejscowością Łętkowice-Kolonia na wschód całą szerokością sołectwa do drogi powiatowej nr 1235k do skrzyżowania z drogą gminną nr ew. 371/1.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Świdziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (44,44%)

Ewa Dorota Sosnowska

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

25 (21,37%)

Stanisław Andrzej Szopa

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

40 (34,19%)

Okręg 6

Łętkowice-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Cichy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (67,11%)

Włodzimierz Andrzej Mazurek

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

43 (28,86%)

Mariusz Władysław Pinkosz

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

6 (4,03%)

Okręg 7

Łętkowice-Kolonia-całe sołectwo Kąty-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Kubińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (35,80%)

Danuta Zofia Molong

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

48 (29,63%)

Lucjan Piotr Okrajek

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

56 (34,57%)

Okręg 8

Obrażejowice-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Leszek Knop

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (64,77%)

Monika Elżbieta Kramarz

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

31 (35,23%)

Okręg 9

Wierzbica-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Józef Przeniosło

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (61,97%)

Dariusz Mariusz Michalski

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

27 (38,03%)

Okręg 10

Dodów-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Makuszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (47,56%)

Bożena Maria Szopińska

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

21 (25,61%)

Mateusz Michał Kutela

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

22 (26,83%)

Okręg 11

Przemęczanki-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Beata Skiba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (52,58%)

Małgorzata Ewa Augustyniak

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

46 (47,42%)

Okręg 12

Zielenice-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Zofia Szczuka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (53,57%)

Robert Dominik Ziętara

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

65 (46,43%)

Okręg 13

Smoniowice-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anetta Anna Kubińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 14

Kaczowice-całe sołectwo, Lelowice-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Stanisława Łój

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (36,92%)

Wojciech Paweł Pabiańczyk

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

33 (50,77%)

Przemysław Jan Król

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

8 (12,31%)

Okręg 15

Wrocimowice-całe sołectwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Zbigniew Tondos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (47,73%)

Jan Stefan Szarawara

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

46 (52,27%)