Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Juchnowiec Kościelny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czerewki, Dorożki, Klewinowo, Kożany, Pańki, Wojszki, Zajączki, Zaleskie, Tryczówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Siemieńczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

63 (14,96%)

Marzena Gilewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

205 (48,69%)

Jan Bruczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

153 (36,34%)

Okręg 2

Baranki, Bogdanki, Hołówki Duże, Hołówki Małe, Rostołty, Simuny, Złotniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Popławski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

46 (12,37%)

Mirosław Łobodziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

61 (16,40%)

Jan Zdzisław Domaszuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (37,90%)

Bożena Ewa Jakończuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

120 (32,26%)

Halina Onofryjuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINA ONOFRYJUK RATUJ LAS

4 (1,08%)

Okręg 3

Juchnowiec Dolny, Juchnowiec Górny, Szerenosy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

81 (17,38%)

Katarzyna Zimnoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

79 (16,95%)

Robert Chmielak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

127 (27,25%)

Marcin Zawadzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

179 (38,41%)

Okręg 4

Biele, Janowicze, Janowicze-Kolonia, Juchnowiec Kościelny, Lewickie-Stacja, Ogrodniczki, Rumejki, Wólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Matyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

65 (12,33%)

Jacek Kościuczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

113 (21,44%)

Daniel Rabiczko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (13,28%)

Bogumiła Bielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

111 (21,06%)

Bożena Maliszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY

168 (31,88%)

Okręg 5

Księżyno-Kolonia, Ignatki, Koplany, Kolonia Koplany, Śródlesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Jabłońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

337 (51,06%)

Tadeusz Walicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

168 (25,45%)

Marcin Falkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

155 (23,48%)

Okręg 6

Horodniany, Księżyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Zaczeniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

409 (71,88%)

Józef Słoma Sadowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

160 (28,12%)

Okręg 7

Hermanówka, Niewodnica Nargilewska-Kolonia, Niewodnica Nargilewska, Solniczki, Stanisławowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Dymiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

43 (8,85%)

Karol Urbański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

94 (19,34%)

Marian Tarasiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (14,61%)

Mariusz Łapiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

278 (57,20%)

Okręg 8

Izabelin, Olmonty, Hryniewicze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

61 (9,31%)

Jacek Michalczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

219 (33,44%)

Alicja Serwatko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (14,81%)

Marek Niewiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

278 (42,44%)

Okręg 9

Brończany, Lewickie, Lewickie-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

232 (53,09%)

Marcin Nienałtowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (7,09%)

Mateusz Pućkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

174 (39,82%)

Okręg 10

Ignatki-Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Wiślak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

74 (13,81%)

Łukasz Sokołowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (11,75%)

Joanna Januszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

330 (61,57%)

Artur Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ROZWÓJ GMINY

69 (12,87%)

Okręg 11

Kleosin: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Łozowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

109 (23,64%)

Urszula Cimoch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (29,50%)

Paweł Gradkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

216 (46,85%)

Okręg 12

Kleosin: ul. Ojca Janusza Walerowskiego, ul. Ojca Stefana Tarasiuka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Ejsmont

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

63 (21,28%)

Krzysztof Jarząbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA JARZĄBKA

70 (23,65%)

Stefan Leon Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

163 (55,07%)

Okręg 13

Kleosin: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Helena Koneszko-Furmaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ

25 (6,27%)

Tomasz Porczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

87 (21,80%)

Marek Juźwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASJA

186 (46,62%)

Roman Stefan Rutkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

101 (25,31%)

Okręg 14

Kleosin: ul. Juliana Tuwima, ul. Leopolda Staffa, ul. Marii Dąbrowskiej, ul. Melchiora Wańkowicza, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Władysława Stanisława Reymonta, ul. Zambrowska, ul. Zdrojowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Kalinowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

175 (40,14%)

Krzysztof Szczuka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

261 (59,86%)

Okręg 15

Kleosin: ul. Adama Asnyka, ul. Adama Mickiewicza, ul. Bolesława Prusa, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Gustawa Morcinka, ul. Jana Długosza, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Pawła II, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Marii Konopnickiej, ul. Mikołaja Reja, ul. Henryka Sienkiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

202 (48,56%)

Łukasz Sebastian Zimnoch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (13,22%)

Stanisław Cydzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINNA

159 (38,22%)