Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jasieniec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Jasieniec ulice: Jasieniecka, Grójecka, Szkolna, Edukacyjna, Czerska, Warecka od nr 1 do nr 35.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Manowiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

78 (41,27%)

Monika Kinga Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

15 (7,94%)

Zdzisława Wiesława Kopyść

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

30 (15,87%)

Jacenty Pyszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

40 (21,16%)

Justyna Strupińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

26 (13,76%)

Okręg 2

Sołectwo Jasieniec ulice: Pałacowa, Topolowa, Parkowa, Łabędzia, Zakościelna, Kasztanowa, Warecka od nr 36 do nr 52, Kanadyjska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Walid Tennou

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

61 (30,65%)

Izabela Barbara Chrzanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

18 (9,05%)

Bożena Elżbieta Ucinek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

6 (3,02%)

Sławomir Stefan Bochenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

28 (14,07%)

Arkadiusz Idzikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

86 (43,22%)

Okręg 3

Sołectwo Jasieniec ulice: Olszańska, Asfaltowa, Gospodarcza, Warecka od nr 53, Działkowa, Osiedlowa, Słoneczna, Piwna, Ogrodowa, Jesionowa, Akacjowa, Lipowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Filip Sarniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

112 (44,62%)

Zofia Marianna Urbańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

40 (15,94%)

Mariusz Andrzej Zalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

35 (13,94%)

Monika Sylwia Flis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

64 (25,50%)

Okręg 4

Sołectwo Warpęsy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Katarzyna Cytryńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

56 (39,72%)

Sylwester Karol Michowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

33 (23,40%)

Monika Leszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

32 (22,70%)

Agnieszka Elżbieta Sęk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

20 (14,18%)

Okręg 5

Sołectwa: Kurczowa Wieś, Olszany.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Helena Grażyna Chmurzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

70 (39,11%)

Tomasz Piekut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

37 (20,67%)

Wioletta Agnieszka Sygocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

72 (40,22%)

Okręg 6

Sołectwa: Czachów, Turowice, Turowice Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Jakub Świacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

55 (30,56%)

Grzegorz Stanisław Osiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

40 (22,22%)

Teresa Wrzoskowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

45 (25,00%)

Paweł Jakub Wincewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC

15 (8,33%)

Renata Krześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

25 (13,89%)

Okręg 7

Sołectwa: Gniejewice, Gośniewice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Wojciech Wawrzkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

27 (15,34%)

Jarosław Krawczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

23 (13,07%)

Monika Edyta Fruba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

38 (21,59%)

Andrzej Ryszard Wiśnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC

65 (36,93%)

Joanna Ziemiańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

18 (10,23%)

Małgorzata Elżbieta Kuśmiderska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

5 (2,84%)

Okręg 8

Sołectwa: Wierzchowina, Zbrosza Duża.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Paweł Czamara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

53 (37,32%)

Renata Paździerska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

34 (23,94%)

Mateusz Mokosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

9 (6,34%)

Jan Jarosław Kuchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC

37 (26,06%)

Marlena Kuchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

9 (6,34%)

Okręg 9

Sołectwa: Koziegłowy, Leżne, Orzechowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Rogalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

61 (38,13%)

Sylwester Janota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

73 (45,63%)

Grzegorz Paweł Janus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

26 (16,25%)

Okręg 10

Sołectwa: Alfonsowo, Łychowska Wola, Łychów, Przydróżek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Łuszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

47 (32,87%)

Marcin Andrzej Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

65 (45,45%)

Mariusz Budziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

31 (21,68%)

Okręg 11

Sołectwa: Bronisławów, Franciszków, Gołębiów, Stefanków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Bagnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

23 (15,97%)

Radosław Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

52 (36,11%)

Roman Waldemar Sobociński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC

32 (22,22%)

Albert Stanisław Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

37 (25,69%)

Okręg 12

Sołectwa: Miedzechów, Nowy Miedzechów, Rytomoczydła.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Wilewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

116 (62,70%)

Marek Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

45 (24,32%)

Grażyna Edyta Talaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

24 (12,97%)

Okręg 13

Sołectwa: Ryszki, Wola Boglewska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Zbyszek Andziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

45 (25,00%)

Irmina Maria Mazur-Tywonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

31 (17,22%)

Dorota Sylwia Smolińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

20 (11,11%)

Marek Krymel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC

37 (20,56%)

Zofia Sieradzan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

18 (10,00%)

Damian Kazimierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

29 (16,11%)

Okręg 14

Sołectwa: Ignaców, Osiny, Tworki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Majak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

26 (16,88%)

Józef Piotr Kuźma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

13 (8,44%)

Elżbieta Anastazja Walczak-Lewandowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

22 (14,29%)

Czesław Jakubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY JASIENIEC

8 (5,19%)

Waldemar Andrzej Żurawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

48 (31,17%)

Paweł Piotr Kapis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

37 (24,03%)

Okręg 15

Sołectwo Boglewice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Stanisław Kotwiła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

51 (34,93%)

Paweł Michał Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

19 (13,01%)

Maciej Bartłomiej Sobieraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z. MERSKI AKTYWNY ROZWÓJ GMINY JASIENIEC

34 (23,29%)

Kinga Monika Chustecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JASIENIEC-WSPÓLNE DOBRO

11 (7,53%)

Monika Katarzyna Traczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASIENIEC NASZA MAŁA OJCZYZNA

31 (21,23%)