Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kożuchów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Dworcowa, Kącik Szczęścia, Konopnickiej, Nowa, Ogrodnicza, Osiedle Kolejowe, Osiedlowa, Słowackiego, Spokojna, Spółdzielcza, Topolowa, Wesoła, Zielona, Żeromskiego, 3 Maja, 9 Maja 1950

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Andrzej Żak
    253 (62,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adam Wiktor Waszkowiak
    25 (6,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Józef Wojciech Mindler
    38 (9,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Jadwiga Wiśniewska
    74 (18,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rajmund Jan Warzuszyński
    16 (3,94%)

Okręg 2

ulica 22 Lipca 1807 numery: 4 - 12B, 13, 14 - 14D, 15, 16A - 16D, 17, 18 - 18C, 19, 20 - 20C, 21, 22 - 22B, 23, 24 - 24E, 25, 26 - 26E, 27, 35, 37

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Władysław Greń
    251 (57,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dorota Grzelak
    129 (29,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Trzcińska
    59 (13,44%)

Okręg 3

ulica 22 Lipca 1807 numery: 28 - 28D, 30, 32 - 32D, 34 - 34D, 36 - 36E, 38 - 38E, 40 - 40C

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Janusz Wajman
    359 (84,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Krystyna Majka
    67 (15,73%)

Okręg 4

ulice: Chopina, Elektryczna, Kolonia Moniuszki, Moniuszki, Nowosolna, Plac Ewangelicki, Plac Jedności Robotniczej, Słoneczna, Szprotawska, Traugutta, Wolności, Zacisze, Zygmuntowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Henryk Bogdan Kardynał
    202 (40,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Heger
    31 (6,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Alicja Czesława Prokopiak
    75 (15,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Maria Raczykowska - Piotrowska
    97 (19,40%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Michał Jakóbczak
    95 (19,00%)

Okręg 5

ulice: Jastrzębia, Kacza, Krucza, Lisia, Literacka, Polna, Sokola, Sowia, Zajęcza, Żagańska, 1 Maja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Krzysztof Walczak
    199 (53,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Daniel Binięda
    34 (9,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Wiesław Idzikowski
    24 (6,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Jasińska
    57 (15,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Zawadzki
    57 (15,36%)

Okręg 6

ulice: Daszyńskiego, Bolesława Krzywoustego, Głogowska, Klasztorna, Kościelna, Legnicka, Limanowskiego, Mickiewicza, Obywatelska, Plac Matejki, Rynek, Spacerowa, Towarowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zdzisław Mirosław Szukiełowicz
    208 (62,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Jakóbczak
    52 (15,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Mrowiec
    71 (21,45%)

Okręg 7

ulice: Czesława Miłosza, Drzymały, Garbarska, Głowackiego, Henryka Sienkiewicza, Inwestycyjna, Kolonia Zielonogórska, Kolorowa, Kraszewskiego, Nowogrodzka, Okrzei, Plac Kopernika, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa, Wisławy Szymborskiej, Władysława Reymonta , Zielonogórska, Zbigniewa Herberta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ireneusz Władysław Drzewiecki
    265 (76,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Cezary Sokołowski
    37 (10,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartłomiej Piotr Jagiełło
    11 (3,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Romana Irena Woźniak
    32 (9,28%)

Okręg 8

ulice: Anny Haller, Grota-Roweckiego, Chabrowa, Hoża, Jaśminowa, Kręta, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Parkowa, Piaskowa, Różana, Słonecznikowa, Storczykowa, Tulipanowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Halina Teresa Perdian
    184 (42,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Wiesława Kędziora
    123 (28,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Szymon Antoni Kolbuch
    28 (6,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Alicja Małgorzata Jamrozik
    95 (22,09%)

Okręg 9

ulice: Bolesława Prusa, Górska, Kolonia Górska, Koszarowa, Kościuszki, Krótka, Marcinkowskiego, Młynarska, Rataja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Lidia Brzezińska
    318 (71,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Żaneta Anna Drążewska-Barkiewicz
    50 (11,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jakub Tomasz Kordek
    23 (5,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Bronisława Marek
    54 (12,13%)

Okręg 10

miejscowości: PODBRZEZIE DOLNE, PODBRZEZIE GÓRNE, SŁOCINA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Iskra
    202 (45,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Angelika Edyta Stawarz
    50 (11,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Marek Marek
    188 (42,73%)

Okręg 11

miejscowości: BULIN, CISÓW, STYPUŁÓW, przysiółek KIERZKOWICE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Nowocień
    231 (53,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Roman Józef Nowak
    43 (9,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA MIELNIKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jarosław Tomasz Mielnik
    160 (36,87%)

Okręg 12

miejscowości: BRONISZÓW, RADWANÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Aleksander Pazdyka
    178 (51,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Mariusz Niezgodzki
    167 (48,41%)

Okręg 13

miejscowości: KSIĄŻ ŚLĄSKI, STUDZIENIEC

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adrian Tomasz Michalak
    148 (41,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Elżbieta Kazimierska
    10 (2,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Daniel Jelinek
    173 (48,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Marzena Krzywiecka
    27 (7,54%)

Okręg 14

miejscowości: MIROCIN DOLNY, MIROCIN GÓRNY, MIROCIN ŚREDNI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Radosław Jan Bubliński
    23 (5,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK NIEZGODZKI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adrian Kamil Pikulski
    375 (84,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Renata Gała
    48 (10,76%)

Okręg 15

miejscowości: BIELICE, CZCIRADZ, DRWALEWICE, DZIADOSZYCE, LASOCIN, SOKOŁÓW, SOLNIKI, przysiółek ZAWADA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ JAGASEK

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Zbigniew Skwierczyński
    180 (43,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JELINKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Henryk Tadeusz Olejniczak
    81 (19,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MALCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Marcin Malczyk
    157 (37,56%)