Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Góra Kalwaria

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Aleksandrów, Borki, Brzumin, Buczynów, Cendrowice, Coniew, Czachówek, Czaplin, Czaplinek, Czarny Las, Czersk, Dębówka, Dobiesz, Karolina, Kępa Radwankowska, Julianów, Królewski Las, Krzaki Czaplinkowskie, Linin-Osiedle, Linin-Wieś, Ługówka, Obręb, Ostrówik, Pęcław, Podosowa, Podgóra, Potycz, Sierzchów, Sobików, Wincentów, Wojciechowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Jolanta Faustman
    14 (0,42%)
  2. 1 Piotr Wojtas
    31 (0,94%)
  3. 7 Łukasz Zajączkowski
    0 (0,00%)
  4. 3 Paweł Zaręba
    4 (0,12%)
  5. 4 Mirosław Pietranik
    1 (0,03%)
  6. 6 Bożena Szczytowska
    1 (0,03%)
  7. 5 Magdalena Maria Winterot
    1 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Nadstawny
    231 (7,01%)
  2. 1 Małgorzata Kalińska
    77 (2,34%)
  3. 3 Michał Tomasz Przybysz
    42 (1,27%)
  4. 4 Beata Puk
    101 (3,07%)
  5. 5 Grzegorz Stanisław Sieńkowski
    144 (4,37%)
  6. 6 Tomasz Krzysztof Sobolewski
    93 (2,82%)
  7. 7 Tomasz Ura
    162 (4,92%)
  8. 8 Marzena Katarzyna Wójcicka
    17 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Józef Adamczyk
    203 (6,16%)
  2. 2 Mariola Dorota Krzyczkowska
    33 (1,00%)
  3. 3 Jerzy Grzegorz Szynkiewicz
    68 (2,06%)
  4. 4 Justyna Natalia Rogozińska
    13 (0,39%)
  5. 5 Andrzej Gwardys
    31 (0,94%)
  6. 7 Anna Dobosz
    23 (0,70%)
  7. 8 Dorota Agnieszka Wrona
    32 (0,97%)
  8. 6 Marta Karolina Sipak
    39 (1,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Kazimierz Gałecki
    17 (0,52%)
  2. 2 Bożena Molak
    256 (7,77%)
  3. 1 Danuta Lidia Rechnia
    200 (6,07%)
  4. 3 Izabela Banasiak - Matusik
    68 (2,06%)
  5. 6 Artur Robert Chys
    54 (1,64%)
  6. 5 Izabela Beata Wrochna
    133 (4,04%)
  7. 4 Jan Jarosz
    176 (5,34%)
  8. 8 Jan Władysław Kucharski
    11 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Rafał Serafin
    20 (0,61%)
  2. 1 Arleta Hanna Żmudzin
    200 (6,07%)
  3. 2 Marcin Kosakowski
    58 (1,76%)
  4. 5 Katarzyna Iwona Serafin
    9 (0,27%)
  5. 4 Łucja Dorota Michalska
    34 (1,03%)
  6. 6 Andrzej Pazura
    64 (1,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zbigniew Wielogórski
    74 (2,25%)
  2. 6 Urszula Wroniewicz
    200 (6,07%)
  3. 1 Bożena Kwiatkowska
    140 (4,25%)
  4. 7 Edyta Maria Zduńczyk
    30 (0,91%)
  5. 3 Władysław Machowski
    15 (0,46%)
  6. 2 Paweł Ciara
    145 (4,40%)
  7. 4 Justyna Agnieszka Szczepek
    30 (0,91%)

Okręg 2

Baniocha, Brześce, Kąty, Łubna, Mikówiec, Podłęcze, Solec, Szymanów, Tomice, Wólka Dworska, Wólka Załęska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sylwia Katarzyna Górska
    26 (0,87%)
  2. 2 Piotr Cegieła
    3 (0,10%)
  3. 3 Martyna Joanna Szczęsna
    3 (0,10%)
  4. 5 Marek Romanowski
    2 (0,07%)
  5. 4 Kamil Krzysztof Stokowski
    12 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Waldemar Fornal
    163 (5,42%)
  2. 6 Bogdan Adam Sałański
    93 (3,09%)
  3. 2 Małgorzata Ewa Kamińska
    37 (1,23%)
  4. 3 Renata Mateńko
    124 (4,13%)
  5. 5 Andrzej Stanisław Posiewka
    222 (7,39%)
  6. 7 Agnieszka Wróblewska
    36 (1,20%)
  7. 4 Robert Zenon Podgórski
    31 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Piotr Baran
    197 (6,56%)
  2. 4 Sławomir Krzysztof Korcipa
    60 (2,00%)
  3. 3 Luiza Smejda
    178 (5,92%)
  4. 1 Zbigniew Świderski
    149 (4,96%)
  5. 6 Marta Surda
    32 (1,06%)
  6. 5 Agnieszka Nowakowska
    35 (1,16%)
  7. 7 Jerzy Kazimierz Kongiel
    62 (2,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Anusiewicz
    26 (0,87%)
  2. 1 Mariusz Adamczyk
    191 (6,36%)
  3. 3 Sylwester Adam Pindelski
    62 (2,06%)
  4. 7 Bożena Kamila Jesionek
    9 (0,30%)
  5. 4 Andrzej Krupa
    57 (1,90%)
  6. 2 Teresa Jędral
    239 (7,95%)
  7. 5 Maciej Andrzej Sulej
    15 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marianna Alianna Rusek
    17 (0,57%)
  2. 2 Piotr Zieliński
    64 (2,13%)
  3. 5 Anna Maria Piskorska-Rącz
    13 (0,43%)
  4. 6 Joanna Urszula Rącz-Sawicka
    10 (0,33%)
  5. 1 Jan Rokita
    186 (6,19%)
  6. 3 Michał Stanisław Gustowski
    111 (3,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zbigniew Jeż
    61 (2,03%)
  2. 1 Rozalia Zdulska
    189 (6,29%)
  3. 5 Sebastian Chojnacki
    28 (0,93%)
  4. 2 Grzegorz Lach
    185 (6,16%)
  5. 4 Karolina Katarzyna Bork
    18 (0,60%)
  6. 7 Witold Maciej Pałyska
    32 (1,06%)
  7. 6 Jadwiga Strzeżek
    27 (0,90%)

Okręg 3

Moczydłów, Góra Kalwaria-ulice: Norberta Adamowicza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stefana Batorego, gen. Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Budowlanych, Fryderyka Chopina, Ludwika Fabianiego, Filipińska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Bartosza Głowackiego, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Leśna, Lipkowska, Adama Mickiewicza, Pijarska 44, Pijarska od nr 62 do końca, ks. Jerzego Popiełuszki, Rybie, Skierniewicka, Spokojna, Sportowa, Jana III Sobieskiego, Stanisława Staszica, Szpitalna, Towarowa, Juliana Tuwima, Wiślana, kard. Stefana Wyszyńskiego, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Artur Rychlewski
    64 (2,29%)
  2. 2 Karolina Kowalczyk
    6 (0,21%)
  3. 5 Agnieszka Zyś
    4 (0,14%)
  4. 3 Dominik Piotr Wojtas
    6 (0,21%)
  5. 4 Michał Paweł Przystup
    0 (0,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Anna Krawczyk
    82 (2,94%)
  2. 1 Tomasz Kazimierz Kęsik
    113 (4,05%)
  3. 3 Czesława Iwona Książek
    264 (9,46%)
  4. 4 Wiesława Grabowska-Kwiatkowska
    15 (0,54%)
  5. 5 Maciej Majewski
    24 (0,86%)
  6. 7 Andrzej Posiewka
    138 (4,94%)
  7. 6 Grzegorz Adam Płatek
    60 (2,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Krzysztof Nejman
    51 (1,83%)
  2. 5 Aleksandra Puacz Markowska
    14 (0,50%)
  3. 3 Grzegorz Cacek
    63 (2,26%)
  4. 6 Anna Gostkowska
    28 (1,00%)
  5. 1 Arkadiusz Strzyżewski
    462 (16,55%)
  6. 2 Beata Anna Mika
    132 (4,73%)
  7. 7 Szymon Tomasz Krupa
    94 (3,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Patryk Powichrowski
    28 (1,00%)
  2. 1 Ewa Talacha
    29 (1,04%)
  3. 4 Bogdan Szymański
    72 (2,58%)
  4. 2 Justyna Monika Szczypińska - Piotrowska
    29 (1,04%)
  5. 3 Aneta Dzwonkowska
    31 (1,11%)
  6. 6 Sylweriusz Robert Koprowski
    25 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Roman Rącz
    240 (8,60%)
  2. 4 Aleksander Jarosław Myszyński
    141 (5,05%)
  3. 2 Helena Alicja Garbolewska
    87 (3,12%)
  4. 3 Agata Anna Derleta
    48 (1,72%)
  5. 5 Zdzisław Adamczyk
    53 (1,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jerzy Dymanus
    43 (1,54%)
  2. 1 Aleksandra Maria Fedynicz-Komosa
    158 (5,66%)
  3. 2 Katarzyna Bartuzi-Ogińska
    52 (1,86%)
  4. 6 Arkadiusz Łukasik
    37 (1,33%)
  5. 3 Mariola Chudzik
    16 (0,57%)
  6. 5 Monika Magdalena Jarmuszewska
    53 (1,90%)
  7. 7 Robert Szczepański
    29 (1,04%)

Okręg 4

Góra Kalwaria-ulice: 3 Maja, 11 - go Listopada, Al. Wyzwolenia, Artylerzystów, Armii Krajowej, Adama Asnyka, Batalionu "Zośka", por. Jana Białka, Brzozowa, Czerska, Dębowa, Dominikańska, Dolna, Graniczna gen. Stefana Grota-Roweckiego, Grójecka, Gwardzistów, Jaśminowa, Kalwaryjska, Jana Kilińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, Klonowa, Konwaliowa, Marianki, Mariańska, Ogrodowa, gen. Leopolda Okulickiego, o. Papczyńskiego, Parkowa, Partyzantów, Piękna, Rtm. Witolda Pileckiego, Pijarska nr 1 - 43 i 45 - 61, Plac marszałka Józefa Piłsudskiego, marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Piechoty, Polna, Kolumby Potkańskiej, Porzeczkowa, gen. Pułaskiego, Macieja Rataja, Ratuszowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Saperów, Sasanki, gen. Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Strażacka, Strzelecka, księdza Zygmunta Sajny, Śniadeckich, św. Antoniego, Romualda Traugutta, Walewicka, Wiejska, bp. Wierzbowskiego, Wincentego Witosa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zakalwaria.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Marek Rychlewski
    35 (1,39%)
  2. 3 Emilia Przygodzka
    4 (0,16%)
  3. 2 Łukasz Królak
    101 (4,01%)
  4. 4 Karolina Einszporn
    3 (0,12%)
  5. 5 Kamil Marian Konat
    17 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jan Wysokiński
    75 (2,98%)
  2. 3 Joanna Kaczmarek
    26 (1,03%)
  3. 1 Jacek Walenty Gliński
    147 (5,84%)
  4. 2 Bogusława Ewa Grzegorczyk
    21 (0,83%)
  5. 5 Aleksandra Katarzyna Pęczek
    28 (1,11%)
  6. 4 Jerzy Jan Pełka
    72 (2,86%)
  7. 6 Paweł Rosłaniec
    18 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA KALWARIA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Łukasz Kopytowski
    42 (1,67%)
  2. 1 Piotr Krzysztof Walczak
    212 (8,42%)
  3. 7 Beata Elżbieta Polaczyńska
    118 (4,68%)
  4. 4 Anna Grzywacz
    63 (2,50%)
  5. 2 Aleksandra Górecka
    75 (2,98%)
  6. 5 Paweł Tabor
    102 (4,05%)
  7. 6 Dariusz Kamiński
    50 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GÓRY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Szczepan Krzysztof Fijka
    89 (3,53%)
  2. 2 Wojciech Mariusz Dąbrowski
    74 (2,94%)
  3. 6 Andrzej Skarżyński
    52 (2,06%)
  4. 4 Michał Maziarek
    4 (0,16%)
  5. 3 Iwona Maria Szymańska
    96 (3,81%)
  6. 5 Anna Renata Cacek
    30 (1,19%)
  7. 7 Kamila Aleksandra Wierzbicka - Hyb
    22 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Wetesko
    48 (1,91%)
  2. 4 Stanisław Tadeusz Wiśniewski
    41 (1,63%)
  3. 1 Monika Katarzyna Bolek
    196 (7,78%)
  4. 5 Marcin Józef Kucharski
    66 (2,62%)
  5. 3 Bogdan Butruk
    23 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Blicharz
    26 (1,03%)
  2. 2 Henryk Mróz
    121 (4,80%)
  3. 5 Teresa Hanna Krupa
    37 (1,47%)
  4. 1 Wojciech Marceli Kochański
    232 (9,21%)
  5. 4 Monika Celejewska
    53 (2,10%)
  6. 6 Anna Lichocka
    37 (1,47%)
  7. 7 Mariusz Andrzej Zyga
    63 (2,50%)