Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dragacz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo: WIELKIE STWOLNO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Regina Sendyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 2

sołectwa: BRATWIN; MICHALE – część: wieś MICHALE OD NR 1 DO NR 49A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kazimierz Chabucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 3

sołectwo: MICHALE – część: wieś MICHALE OD NR 50 DO KOŃCA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ludwik Borolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 4

sołectwo: DRAGACZ

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Mrozik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 5

sołectwo: WIELKI LUBIEŃ

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Grzegorz Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 6

sołectwo: WIELKIE ZAJĄCZKOWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Maria Kochanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 7

sołectwo: FLETNOWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Szymon Książka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 8

sołectwo: DOLNA GRUPA – część: wieś DOLNA GRUPA NR 18, OD NR 21 DO NR 23, OD NR 36 DO NR 37A, ulice AKACJOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, GRANICZNA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KSIĘDZA BURDYNA, KWIATOWA, LEŚNA, POGODNA, PROSTA, RZEMIEŚLNICZA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SPACEROWA, ZAUŁEK, ŻWIROWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Jan Piłat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 9

sołectwo: DOLNA GRUPA – część: wieś DOLNA GRUPA OD NR 1 DO NR 17, NR 19, OD NR 24 DO NR 35, OD NR 45 DO NR 85, ulice OGRODNICZA, TARTACZNA, STOLARSKA, WRZOSOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Teodor Piątkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 10

sołectwo: GÓRNA GRUPA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Teresa Chojnacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 11

sołectwo: MNISZEK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Dembińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 12

sołectwo: GRUPA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Urszula Talarowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 13

sołectwo: GRUPA OSIEDLE – część: ulice LIBECKIEGO – bloki o numerach nieparzystych

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Bronisław Słupski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 14

sołectwo: GRUPA OSIEDLE – część: ulice LIBECKIEGO – bloki o numerach parzystych, SZARYCH SZEREGÓW, SZKOLNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Brejna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)

Okręg 15

sołectwo: GRUPA OSIEDLE – część: ulice 16 PUŁKU UŁANÓW WIELKOPOLSKICH, WOJSKA POLSKIEGO, KOSZAROWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Galanty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

0 (0,00%)