Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Niechlów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wioska, Wronów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gerard Urban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

54 (34,84%)

Mirosław Mieczysław Pieniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

48 (30,97%)

Natalia Maria Słabik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

53 (34,19%)

Okręg 2

Siciny nr domów 2 - 30, 55, 75, 75A, 82 - 84, 91 - 93A, 100, 101, 103, 106, 109, 110, 115 - 118, 120, 124, 125, 128, 129 , Tarpno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Karol Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

116 (78,38%)

Anna Grażyna Adamczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

32 (21,62%)

Okręg 3

Siciny nr domów 1, 31 - 54, 56, 57 - 74F, 76 - 80, 81, 84A - 86, 94 - 99, 102, 104, 108, 111, 119 - 123, 124A - 124C, 126A - 126C, 127 - 127C, 130, 131

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Paweł Kłodziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

69 (53,91%)

Stanisław Sarnecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

59 (46,09%)

Okręg 4

Bogucin, Łękanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryka Dul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

95 (64,63%)

Jan Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

32 (21,77%)

Marcin Sulowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

20 (13,61%)

Okręg 5

Żuchlów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Piotr Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

88 (55,35%)

Dorota Marta Pociejowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

22 (13,84%)

Danuta Stanisława Bednarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (30,82%)

Okręg 6

Bartodzieje, Klimontów, Niechlów ulice: Głogowska, Leśna, Łąkowa, Tylna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Witczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

77 (50,33%)

Arleta Teresa Borkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

18 (11,76%)

Janina Czapla

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (37,91%)

Okręg 7

Niechlów ulice: Dworcowa, Przemysłowa, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Julita Niemaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

60 (37,27%)

Bożena Maria Czak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

68 (42,24%)

Radosław Majewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

33 (20,50%)

Okręg 8

Niechlów ulice: Krótka, Leszczyńska, Nowa, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Adam Galant

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

79 (60,31%)

Kamil Franciszek Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

52 (39,69%)

Okręg 9

Bełcz Wielki, Masełkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Ignacy Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

53 (43,44%)

Renata Bożena Zawisza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

24 (19,67%)

Andrzej Wardzała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (36,89%)

Okręg 10

Głobice, Lipowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Pawliszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

55 (41,67%)

Szymon Zdzisław Fila

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

65 (49,24%)

Mirosław Michał Pytel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

12 (9,09%)

Okręg 11

Karów, Świerczów, Wągroda, Żabin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Sylwia Bieniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

53 (41,73%)

Eryk Robert Mielcarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

74 (58,27%)

Okręg 12

Miechów, Szaszorowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Iwona Skorupska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

56 (44,44%)

Edmund Bernard Błachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

17 (13,49%)

Bogdan Paweł Kalecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

53 (42,06%)

Okręg 13

Naratów nr domów 1 - 64 , 70

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Krystyna Gancarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

52 (36,62%)

Dariusz Marek Tupiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

52 (36,62%)

Marlena Jolanta Szklarzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

30 (21,13%)

Zenon Tycki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8 (5,63%)

Okręg 14

Naratów nr domów 65 - 69B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Jóźwiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA

64 (58,18%)

Dariusz Andrzej Szmydyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

28 (25,45%)

Jadwiga Wdowicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

18 (16,36%)

Okręg 15

Wroniniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Renata Haręzga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY PIETROWIAK „ŁĄCZY NAS DOBRO GMINY”

73 (52,52%)

Jan Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

5 (3,60%)

Wiesław Deluga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (43,88%)