Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Strumień

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Strumień – ulice: Dębowa, Graniczna, Księdza Londzina, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Olszyna, Plac Świętego Krzyża, Pocztowa, Podwale, Rynek, Rzemieślnicza, Staromiejska, Stawowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 2 do nr 16.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Rafał Marcin Góra
    78 (20,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Adrian Jarosz
    97 (25,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Adam Jan Gawron
    208 (54,31%)

Okręg 2

Część miasta Strumień – ulice: Anny Bernd, Cicha, Jesienna, Korfantego, Letnia, Nowowiejskiego, Pawłowicka, Powstańców Śląskich, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna, Zimowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 18 do końca ulicy (do granicy miasta).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Andrzej Józef Nikiel
    66 (13,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Anna Maria Józwik
    149 (29,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Paweł Damian Starczynowski
    284 (56,91%)

Okręg 3

Część miasta Strumień – ulice: Czarnoty, Dolna, Harcerska, Końcowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Łuczkiewicza, Machny Ogrodzeńskiej, Młyńska, Mostowa, Osiedlowa, Parkowa, Pszczyńska, Skwer Świętej Barbary, Wąska, Zamkowa, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Jerzy Andrzej Hawełka
    78 (19,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Adam Jan Kuśka
    137 (34,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Maria Anna Krutyła
    178 (45,29%)

Okręg 4

Część miasta Strumień – ulice: Azaliowa, Brodeckiego, Cieszyńska, Cyprysowa, Dworcowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Kolejowa, Księdza Brzuski, Lipowa, Orzechowa, Poddane, Polna, Promienna, Spokojna, Tęczowa, Topolowa, Towarowa, Wiązowa, Wiśniowa, Wspólna, Zielona, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy miasta).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Marzena Barbara Szczyrba
    42 (10,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Lilla Salachna-Brzoza
    163 (40,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 25 Patrycja Regina Bojda
    86 (21,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Ireneusz Piotr Duda
    109 (27,25%)

Okręg 5

Część sołectwa Pruchna – ulice: Astrów, Cicha, Dębowa, Dobra, Główna, Jarzębinowa, Kilisztwo, Klonowa, Kopanina, Kościelna, Kręta, Krótka, Leśna, Łagodna, Na Kępie, Ogrodowa, Podlesie, Radosna, Rajska, Świerkowa, Szkolna, Wąska, Wrzosowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Ewa Anita Zawada
    66 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Stanisław Piotr Świtała
    272 (68,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janina Teresa Adamczyk
    58 (14,65%)

Okręg 6

Część sołectwa Pruchna – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dworcowa, Dworkowa, Gawliniec, Graniczna, Jaśminowa, Katowicka, Kolejowa, Łąkowa, Majowa, Nowe Chałupy, Polna, Rolnicza, Sadowa, Sezamkowa, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spółdzielcza, Wesoła, Wierzbowa, Wieżowa, Wiśniowa, Zagrodowa, Zebrzydowicka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Karol Pisiut
    63 (19,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Maria Teresa Madziar
    128 (39,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWID CZAKON

kandydatliczba głosów

  1. 26 Dawid Czakon
    111 (34,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Andrzej Goszyk
    21 (6,50%)

Okręg 7

Część sołectwa Pruchna – ulice: Jesionowa, Jutrzenki, Krokusów, Kwiatowa, Lipowa, Myśliwska, Nowa, Nowy Świat, Osiedlowa, Pod Borem, Poprzeczna, Sarnia, Stawowa, Strażacka, Szeroka, Urocza, Wałowa, Wiosenna, Zbożowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Arkadiusz Kolczarek
    144 (41,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Henryk Tomasz Mężyk
    144 (41,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Franciszek Zbigniew Wigłasz
    63 (17,95%)

Okręg 8

Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Aleja ks. Jerzego Badury, Boczna, Dębina, Jagodowa, Jaśminowa, Knajska, Łąkowa, Łowiecka, Malinowa, Miła, Myśliwska, Nad Brzegiem, Owocowa, Piękna, Pod Borem, Pogodna, Poziomkowa, Siewna, Skromna, Słoneczna, Wiślańska, Wodna, Główna – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 9 oraz numery parzyste: od nr 2 do nr 18.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Tomasz Grzegorz Pocha
    85 (30,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Józef Rudol
    196 (69,75%)

Okręg 9

Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Brzozowa, Fiołków, Harcerska, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Oblaski, Plac Dobrego Pasterza, Różana, Spacerowa, Spokojna, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Wierzbina.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Oskar Dawid Karwacki
    26 (7,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Marek Józef Gabryś
    58 (15,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Czesław Jan Greń
    281 (76,99%)

Okręg 10

Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Cienista, Chabrów, Jarzębinowa, Jaskrów, Kalinowa, Kolejowa, Kręta, Lipowa, Orzechowa, Plac Kościelny, Pocztowa, Polna, Poranna, Widokowa, Wiejska, Zgodna, Zielona, Główna – numery nieparzyste: od nr 11 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery parzyste: od nr 20 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Marcin Łukasz Glet
    90 (28,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jarosław Maciej Mazur
    224 (71,34%)

Okręg 11

Część sołectwa Bąków – ulice: Barwna, Cieszyńska, Dworska, Jasna, Jutrzenki, Krótka, Łęgowa, Młynarska, Mostkowa, Osiedlowa, Poprzeczna, Przygodna, Radości, Romantyczna, Rybia, Sadowa, Serdeczna, Słoneczna, Słowicza, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Szczęśliwa, Świerkowa, Wiślańska, Zagrodowa, Złota, Żniwna, Główna – numery parzyste: od nr 2 do nr 60 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 21.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Barbara Strugała
    101 (22,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Jarosław Andrzej Midura
    148 (32,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Stanisław Andrzej Balas
    205 (45,15%)

Okręg 12

Część sołectwa Bąków – ulice: Błękitna, Dożynkowa, Golasowicka, Grobla, Jarząbkowicka, Jeżynowa, Kątek, Kolorowa, Leszczynowa, Łączna, Nowy Świat, Objazdowa, Pniwie, Podlesie, Rolnicza, Szeroka, Szkolna, Wiosenna, Zielona, Główna – numery parzyste: od nr 62 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste: od nr 23 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Bogusław Michał Małek
    65 (17,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Monika Anna Staniek
    192 (51,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Bronisław Antoni Pająk
    115 (30,91%)

Okręg 13

Sołectwo Zabłocie-ulice: Bielska-numery parzyste: od nr 12 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste: od nr 13 do końca ulicy (do granicy sołectwa), Boczna, Brzegowa-numery parzyste: nr 6 i 6A, Czuchowska, Dolna, Długa, Gościnna, Górna, Hiacyntów, Herbaciana, Irysów, Jałowcowa, Miodowa-numery parzyste: od nr 2 do nr 12 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 11 do końca ulicy, Mokra, Narcyzów, Orzechowa, Pasieczna, Poranna, Przechodnia, Rolna-numery parzyste: od nr 2 do nr 16 oraz od nr 20 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 13 oraz od nr 21 do końca ulicy, Rumiankowa, Solna-numery nieparzyste: od nr 1 do nr 7, Stokrotek, Skotnica, Skrajna, Szarotek, Świetlista, Tarninowa, Torfowa, Tulipanów, Wiśniowa, Zacisze, Złocieni, Żwirowa, Żurawinowa. Sołectwo Zabłocie Solanka-ulice: Bielska: numery parzyste: od nr 2 do nr 10 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 11, Brzegowa-numery parzyste: nr 4 i numery nieparzyste: nr 1 i 1A, Miodowa-numery parzyste: nr 14 i 16, Mokra, Poddane, Rolna-numery nieparzyste: od nr 15 do nr 19 oraz numery parzyste: nr 18, Solna-numery parzyste: od nr 2 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: nr 9, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Ryszard Andrzej Kowol
    88 (14,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Adam Stanisław Wojtek
    83 (13,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jarosław Łukasz Szast
    450 (72,46%)

Okręg 14

Cześć sołectwa Zbytków – ulice: Brzozowa, Bukowa, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Olchowa, Tęczowa, Topolowa, Turystyczna, Wiązowa, Wspólna, 1 Maja, Wiślańska: numery parzyste oraz numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Piotr Jakub Białożyt
    65 (18,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Renata Dolniak
    139 (38,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Kazimierz Mariusz Jaworski
    156 (43,33%)

Okręg 15

Część sołectwa Zbytków-ulice: Akacjowa, Bracka, Długa, Górnicza, Grzybowa, Herbowa, Ks. Ludwika Kojzara, Ludowa, Malinowa, Prosta, Rycerska, Sportowa, Starowiejska, Strażacka, Wolności, Wyzwolenia, Wiślańska: numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA

kandydatliczba głosów

  1. 24 Bogusław Leopold Wawrzyczek
    242 (61,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK

kandydatliczba głosów

  1. 22 Cecylia Elżbieta Skowron
    152 (38,58%)