Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krzepice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Krzepice ul: Brzozowa, Bukowa, Częstochowska od nr 1 do nr 30, Dębowa, Generała Andersa, Generała Fieldorfa-Nila, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Księdza Muznerowskiego, Księdza Stasiewicza, Lipowa, Mickiewicza, Profesora Wiktora Zina, Słoneczna, Spokojna, Sportowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Tomasz Rakowski
    134 (46,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mariola Agnieszka Kluba
    96 (33,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Maria Brzozowski
    59 (20,42%)

Okręg 2

Krzepice ul: Chopina, Częstochowska od nr 31 do końca, Kozielewskiego, Ustronna, Wiśniowa, Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Rafał Tadeusz Balcerzak
    242 (82,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Romuald Leon Cieśla
    53 (17,97%)

Okręg 3

Krzepice ul: Ciasna, Dolna, Jana Pronobisa, Kazimierza Wielkiego, Krakowska, Krótka, Przechodnia, Rynek im. Powstańców 1863, Sienkiewicza od nr 1 do nr 35, Solna, Wieluńska, 3 Maja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Roman Kudelski
    174 (78,03%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ignacy Kajkowski
    49 (21,97%)

Okręg 4

Krzepice ul: Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Dąbrowskiego, Konopnickiej, Leśna, Margeta, Norwida, Orzeszkowej, Parkowa, Podkurnia, Prusa, Rolnicza, Ryły

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mateusz Piotr Kluba
    155 (57,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Kazimierz Gała
    22 (8,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Mirosław Sławuta
    93 (34,44%)

Okręg 5

Krzepice ul: Dzielna, Kościuszki, Ogrodowa, Polna, Reymonta, Sienkiewicza od nr 36 do nr 48, Słowackiego, Strażacka, Szkolna, Targowa, Zapłocie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Grzegorz Mońka
    110 (40,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Janusz Szloser
    86 (31,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Katarzyna Warzyszyńska
    78 (28,47%)

Okręg 6

Krzepice ul: Kuków, Praga, Sosnowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisława Kuc
    52 (31,33%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Wolak
    114 (68,67%)

Okręg 7

Krzepice ul: Kuźniczka, Piaskowa, Towarowa, 11 Listopada

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Marian Rutkowski
    198 (73,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Marian Księżyk
    73 (26,94%)

Okręg 8

Lutrowskie, Krzepice ul: Bursztynowa, Cicha, Dworcowa, Młyńska, Nadrzeczna, Nowokrzepice, Plac Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Skłodowskiej, Stolarska, Tęczowa, Wenecka, Wesoła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Paweł Kajkowski
    65 (25,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Czesława Dudek
    189 (74,41%)

Okręg 9

Dankowice Pierwsze, Dankowice Drugie, Dankowice Trzecie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisława Fałat
    72 (27,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Maria Kozak
    192 (72,73%)

Okręg 10

Dankowice-Piaski, Podłęże Królewskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mariusz Marcin Droś
    103 (62,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Stanisław Kotarski
    21 (12,65%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Rogalski
    42 (25,30%)

Okręg 11

Starokrzepice ul. Królewska, Młyńska, Oleska od nr 1 do nr 225, Piaskowa, Rudnicka, Słoneczna, Zawodzie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Eugeniusz Wąsiński
    98 (35,51%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marlena Dorota Brodziak
    178 (64,49%)

Okręg 12

Starokrzepice ul: Jaworowa, Lipowa, Oleska od nr 226 do końca, Polna, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mariusz Piotr Trawiński
    146 (51,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Michał Mazurek
    71 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Jolanta Kulawik
    67 (23,59%)

Okręg 13

Stanki, Zajączki Drugie ulice: Drozdki, Główna, Nowa Wieś od nr 40 do końca, Pąchały, Szkolna, Wieluńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH

kandydatliczba głosów

  1. 22 Agnieszka Teresa Koperkiewicz
    112 (41,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Robert Pilarz
    159 (58,67%)

Okręg 14

Szarki, Zajączki Drugie ulice: Łękawica, Nowa Wieś, od nr 1 do nr 39, Parcele, Polna, Szarlejka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Przemysław Michał Piszel
    49 (18,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adrian Rafał Mońka
    78 (30,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alicja Chęcińska
    132 (50,97%)

Okręg 15

Zajączki Pierwsze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Barbara Elwira Pilarz
    163 (45,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Wincenty Droś
    96 (27,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Izabela Teresa Cieleban-Dzierżan
    96 (27,04%)