Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Godów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Godów ulice: 1 Maja od nr 1 do nr 88, Nowa, Kopernika, Piaskowa, Szkolna, Słoneczna, Polna, Stawowa, Zawadzka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Robert Balcar

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

238 (57,49%)

Wojciech Piotr Dobias

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

176 (42,51%)

Okręg 2

Sołectwo Godów ulice: 1 Maja od nr 89 do końca, Powstańców Śl. , Olszyńska, Dworcowa, Raszczykowiec, Leśna, Gliniki, Graniczna, Strażacka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wiesław Klimek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

203 (50,75%)

Zbigniew Antoni Kwapis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

197 (49,25%)

Okręg 3

Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 1 do nr 73 nieparzyste, od nr 2 do nr 68 parzyste, Podlaska, Strażacka, Powstańców Śl. , Dębina, Celna, Na Górze, Piotrowicka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Kubica

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

217 (54,39%)

Tomasz Marian Polnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

182 (45,61%)

Okręg 4

Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 75 do nr 99 nieparzyste, od nr 70 do nr 152 parzyste, St. Staszica, Cmentarna, Wyzwolenia, J. III Sobieskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Antoni Dziędziel

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 101 do nr 213 nieparzyste, od nr 154 do nr 224 parzyste, Borowicka, Boczna, Leśna, Rzeczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Mikołaj Kiermaszek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

266 (58,85%)

Zdzisław Andrzej Czopek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

186 (41,15%)

Okręg 6

Sołectwo Gołkowice ulice: 1 Maja od nr 215 do końca nr nieparzyste, od nr 226 do końca nr parzyste, Dworcowa, Żabkowska, Graniczna, Poprzeczna, Zimne Doły, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Józef Tomas

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

277 (67,89%)

Patryk Adrian Czapnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

131 (32,11%)

Okręg 7

Sołectwo Podbucze ulice: Bukowa i Wiejska. Sołectwo Krostoszowice ulice: Olszyńska, Wspólna, Szybowa, Wąwozowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Marcin Nawrat

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

157 (65,97%)

Judyta Anna Mołdrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

81 (34,03%)

Okręg 8

Sołectwo Krostoszowice ulice: Turska, Brzozowa, Wodzisławska, Leśna, G. Morcinka, Środkowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jan Rduch

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

117 (44,83%)

Kamil Jan Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

144 (55,17%)

Okręg 9

Sołectwo Łaziska ulice: 1 Maja, Dworcowa, Młyńska, Okrężna, Powstańców Śl. od nr 1 do nr 109 nieparzyste, od nr 2 do nr 126, parzyste Skotnicka od nr 1 do nr 21 nieparzyste, od nr 2 do nr 32 parzyste, Słowackiego, Stawowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Jacek Kuczak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

296 (74,37%)

Piotr Stefan Widenka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

102 (25,63%)

Okręg 10

Sołectwo Łaziska ulice: Kopernika, Krótka, Leśna, Mickiewicza, Powstańców Śl. od nr 111do końca nr nieparzyste, od nr 128 do końca nr parzyste, Skotnicka od nr 23 do końca nr nieparzyste, od nr 34 do końca nr parzyste, Wierzniowicka, Słoneczna, Górna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Robert Gajek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Skrbeńsko ulice: Na Górze, Piotrowicka, Poprzeczna, Szkolna, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Mikołaj Prochasek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

183 (43,78%)

Stanisław Franciszek Palowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

196 (46,89%)

Maria Otylia Kocik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARII KOCIK”

39 (9,33%)

Okręg 12

Sołectwo Skrzyszów ulice: 1 Maja od 1 do nr 157 nieparzyste, od nr 2 do nr 124 parzyste, J. III Sobieskiego, Jana Pawła II, Olszyńska, Polna, Powstańców Śl. od nr 1 do nr 35 nieparzyste, od nr 2 do nr 36 parzyste, Przedszkolna, Wyzwolenia od nr 1 do nr 41 nieparzyste, od nr 2 do nr 56 parzyste.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Bernard Skupień

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

245 (55,68%)

Grzegorz Jerzy Kopiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

195 (44,32%)

Okręg 13

Sołectwo Skrzyszów ulice: 1 Maja od nr 159 do nr 201 nieparzyste, od nr 126 do nr 200 parzyste, Dębowa, Krótka, Lipowa, Wspólna, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernard Roman Oślizło

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

199 (49,87%)

Teresa Janina Ptak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

200 (50,13%)

Okręg 14

Sołectwo Skrzyszów ulice: Partyzantów, Powstańców Śl. od nr 37 do końca nr nieparzyste, od nr 38 do końca nr parzyste, Wyzwolenia od nr 43 do końca nr nieparzyste, od nr 58 do końca nr parzyste.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Hilary Kołek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

189 (55,59%)

Krzysztof Julian Widz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

151 (44,41%)

Okręg 15

Sołectwo Skrzyszów ulice: 1 Maja od nr 203 do końca nieparzyste, od nr 202 do końca nr parzyste, Ks. R. Wallacha, Leśna, Mszańska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Wiktor Tatarczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

270 (73,97%)

Henryk Herman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD

95 (26,03%)