Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Fałków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Gustawów, Smyków, Stanisławów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Roman Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

64 (42,11%)

Anna Renata Jaranowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

0 (0,00%)

Antoni Chudy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (43,42%)

Alina Teresa Auguścik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

22 (14,47%)

Okręg 2

Sołectwo Wąsosz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arleta Justyna Pytlos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

4 (4,94%)

Robert Rafał Bomba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (62,96%)

Mariusz Robert Bernacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

26 (32,10%)

Okręg 3

część sołectwa Czermno: ulice: Kościelna, Pikulska, Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Dziuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

94 (50,81%)

Marek Sławomir Smoląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

91 (49,19%)

Okręg 4

część sołectwa Czermno: ulice: Cmentarna, Osnowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Śliwińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

93 (52,84%)

Grażyna Pawlik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (21,59%)

Stanisław Bernacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

45 (25,57%)

Okręg 5

Sołectwo Czermno-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jan Pałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

49 (30,82%)

Maria Aleksandra Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

110 (69,18%)

Okręg 6

Sołectwo Olszamowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Marianna Dróżdż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

57 (45,60%)

Tomasz Zygmunt Jaranowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

1 (0,80%)

Bogusław Andrzej Bartos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

67 (53,60%)

Okręg 7

Sołectwa: Budy, Studzieniec, Sułków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioleta Jaborowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

74 (41,81%)

Wioletta Zawodzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

3 (1,69%)

Grzegorz Sylwester Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

100 (56,50%)

Okręg 8

część sołectwa Fałków: ulice: Akacjowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Podchojna, Sadowa, Spacerowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marlena Justyna Bernacka-Pluta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

53 (25,12%)

Marek Pytlos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

2 (0,95%)

Renata Harbat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (19,91%)

Grzegorz Adam Zganiacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

62 (29,38%)

Jan Szczepan Badelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY FAŁKÓW

52 (24,64%)

Okręg 9

część sołectwa Fałków: ulice: Glinianki, Ogrodowa, Przyborowie, Studzieniecka, Wolska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Szymczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

95 (48,72%)

Piotr Krzysztof Gonerka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

100 (51,28%)

Okręg 10

część sołectwa Fałków: ulice: Piaski, Plac Kościelny, Pląskowicka, Przedborska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teodor Marian Domagała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

32 (19,75%)

Dominik Bartłomiej Ostrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (17,90%)

Robert Andrzej Doniecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

101 (62,35%)

Okręg 11

Sołectwa: Pląskowice, Skórnice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Tadeusz Bobras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

104 (45,41%)

Jan Eugeniusz Rutowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

125 (54,59%)

Okręg 12

Sołectwa: Wola Szkucka, Zbójno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Pluta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

93 (48,69%)

Anna Pluta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

98 (51,31%)

Okręg 13

Sołectwo: Starzechowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Zenka - Zganiacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

51 (40,16%)

Zofia Wołczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

16 (12,60%)

Stanisław Dominik Luzeńczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (22,83%)

Ilona Marzena Ślązak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

31 (24,41%)

Okręg 14

Sołectwa: Papiernia, Sulborowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Klaudia Faustyna Banaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

12 (11,21%)

Jarosław Andrzej Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

95 (88,79%)

Okręg 15

Sołectwo: Turowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Stefańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI LIPSKIEJ AKTYWNA GMINA

81 (54,73%)

Dominika Weronika Resiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA FAŁKÓW

20 (13,51%)

Kazimierz Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY FAŁKÓW - 2018

47 (31,76%)