Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przysucha

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Przysucha ulice: Aleja Jana Pawła II, Dembińskich, Dworcowa, Kusocińskiego, 11 Listopada, Partyzantów, Polna, Radomska, Sportowa, Szkolna, Tarnowskiej, Słoneczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Czubak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

110 (26,57%)

Grzegorz Piotr Obuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

139 (33,57%)

Renata Zofia Wiatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

165 (39,86%)

Okręg 2

Miasto Przysucha ulice: Legionów Polskich, Przemysłowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Jadwiga Tokarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

157 (45,51%)

Janusz Marek Czubak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

57 (16,52%)

Andrzej Marian Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

52 (15,07%)

Marcin Radosław Frasuński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

79 (22,90%)

Okręg 3

Miasto Przysucha ulice: Chopina, Konopnickiej, Kręta, Krótka, Księdza Ściegiennego, Lubelska, Ogrodowa, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Plac Kolberga, Plac Żeromskiego, Sienkiewicza, Skarbowa, Staszica, Warszawska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Marian Jurczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

68 (22,15%)

Grażyna Maria Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

38 (12,38%)

Edgar Piotr Tomaszewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

131 (42,67%)

Dorota Elżbieta Bałtowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

41 (13,36%)

Ryszard Jan Cudziło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA CUDZIŁO

29 (9,45%)

Okręg 4

Miast Przysucha ulice: Blachownia, Hamernia, Młyny, Spółdzielcza, Świętokrzyska, Targowa (58, 58A), Topornia, Czermińskiego, Generała Sikorskiego, Księdza Pajka, Jałowcowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

198 (46,15%)

Sławomir Oracz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

108 (25,17%)

Teresa Michalina Bałtowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

123 (28,67%)

Okręg 5

Miasto Przysucha ulice: Akacjowa , Jarzębinowa, Klonowa, Majora Hubala (bloki: 19, 23, 25, 27), Skowyry, Świerkowa, Wrzosowa, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

157 (37,03%)

Janusz Marek Bucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

136 (32,08%)

Roman Jerzy Tamioła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

98 (23,11%)

Karol Mirosław Sionek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

33 (7,78%)

Okręg 6

Miasto Przysucha ulica Majora Hubala (bez bloków: 19, 23, 25, 27).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Andrzej Rek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

144 (34,78%)

Marek Stanisław Turek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

108 (26,09%)

Anna Bernardyna Wełpa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

162 (39,13%)

Okręg 7

Miasto Przysucha ulice: Grodzka, Wiejska, Brzozowa, Armii Krajowej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Grzegorz Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

162 (38,76%)

Paweł Krzysztof Macikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

44 (10,53%)

Robert Krzysztof Książek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

32 (7,66%)

Grzegorz Piotr Jaszczura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

131 (31,34%)

Jarosław Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŚLUSARCZYKA

49 (11,72%)

Okręg 8

Miasto Przysucha ulice: Krakowska, Plac 3 Maja, Porucznika Madeja, Targowa (bez 58 i 58A), Cicha, Leśna, Żytnia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Józef Pierzchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

223 (58,84%)

Irena Krzyżanowska-Gajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

100 (26,39%)

Katarzyna Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

56 (14,78%)

Okręg 9

Sołectwa: Beźnik, Dębiny, Wistka, Krajów, Gliniec, Wola Więcierzowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Wrzesień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

180 (28,53%)

Piotr Franciszek Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

196 (31,06%)

Renata Motyl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

219 (34,71%)

Grzegorz Jan Roszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA

36 (5,71%)

Okręg 10

Sołectwa: Janików.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Cichawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

61 (17,89%)

Sławomir Wudarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

38 (11,14%)

Witold Szczepan Bykowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

242 (70,97%)

Okręg 11

Sołectwa: Długa Brzezina, Głęboka Droga, Hucisko, Kolonia Szczerbacka, Kuźnica, Ruski Bród, Janów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Grażyna Madej-Sompolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

144 (42,99%)

Marek Tadeusz Bomba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

49 (14,63%)

Wiesława Maria Zych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

81 (24,18%)

Sławomir Józef Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

61 (18,21%)

Okręg 12

Sołectwa: Gaj, Mariówka, Smogorzów, Zawada.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kądziela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

237 (51,86%)

Grażyna Małgorzata Ambrożek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

91 (19,91%)

Ewa Anna Kołsut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

129 (28,23%)

Okręg 13

Sołectwa: Kozłowiec, Lipno, Pomyków, Jakubów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Andrzej Chylak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

214 (42,89%)

Władysław Bednarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

86 (17,23%)

Agata Karolina Fijołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

199 (39,88%)

Okręg 14

Sołectwo: Zbożenna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Stanisław Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

97 (43,50%)

Zbigniew Stawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

30 (13,45%)

Włodzimierz Grzegorz Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ SAMORZĄD”

53 (23,77%)

Radosław Łukasz Kłak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

43 (19,28%)

Okręg 15

Sołectwo: Skrzyńsko.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Jan Kacperski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - PRZYSUCHA

214 (37,74%)

Mieczysław Szyszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE

126 (22,22%)

Jarosław Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA WŁODARCZYKA

134 (23,63%)

Tomasz Kwintal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSUCHA 2018

93 (16,40%)