Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krapkowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Krapkowice ulice: Wiejska, Bolesława Chrobrego, Strzelców Bytomskich, Elsnera, Andersa, Arki Bożka, Reja, Bolesława Prusa, Gustawa Morcinka, Reymonta, Wróblewskiego, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Kochanowskiego, Emilii Plater, Brzechwy, Korfantego, Plac Josepha Eichendorfa, Żeromskiego, Górna, Polna, Dębowa, Harcerska, Św. Józefa, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Bema, Zwycięstwa, Cegielniana, Grunwaldzka, Traugutta, I Dywizji, Dąbrowskiego, Korczaka, Armii Krajowej, Tuwima, Wyspiańskiego, Cypriana Kamila Norwida, Jana Kasprowicza, Transportowa, Jagiellońska, Leśna, Kopernika, Mickiewicza, Ligonia, Działkowa, Dambonia, Jakuba Kani, Krótka, Piastowska, Ogrodowa, Księdza Koziołka, 3 Maja, Damrota, Krasickiego, Hotelowa, Olimpijska, Księdza Duszy, Waryńskiego, Tomasza Baty, Chopina, Osiedle Sady, Miarki, Odrowążów, Aleja Jana Pawła II, Osiedle XXX lecia od nr 1 do 16, oraz nr 18 i 23 do końca, O. Maksymiliana Kolbe.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Kasiura
    315 (8,87%)
  2. 7 Jarosław Jerzy Waligóra
    255 (7,18%)
  3. 8 Ewa Anna Kruszyna
    44 (1,24%)
  4. 9 Alina Katarzyna Pogorzelska
    93 (2,62%)
  5. 10 Małgorzata Justyna Pacion
    32 (0,90%)
  6. 2 Dariusz Piotr Kandziora
    189 (5,32%)
  7. 4 Beata Hiacynta Włodarczyk
    96 (2,70%)
  8. 3 Adam Holinej
    77 (2,17%)
  9. 5 Krystian Teofil Unsner
    126 (3,55%)
  10. 6 Andrzej Józef Warzecha
    159 (4,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Bogusława Malinowska
    24 (0,68%)
  2. 1 Grzegorz Rafał Kasiura
    98 (2,76%)
  3. 2 Krzysztof Waldemar Adamaszek
    60 (1,69%)
  4. 4 Olga Aleksandra Przewłocka
    30 (0,84%)
  5. 5 Robert Nec
    15 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marcin Jacek Misiewicz
    165 (4,64%)
  2. 1 Andrzej Ryszard Małkiewicz
    321 (9,03%)
  3. 4 Jarosław Jan Zdun
    90 (2,53%)
  4. 3 Józef Gut
    90 (2,53%)
  5. 2 Józef Marian Brzozowski
    195 (5,49%)
  6. 5 Małgorzata Zuzanna Szarek
    124 (3,49%)
  7. 10 Robert Wojciech Rosowski
    140 (3,94%)
  8. 8 Jolanta Trembecka
    31 (0,87%)
  9. 6 Jagoda Zofia Makselon
    234 (6,59%)
  10. 9 Iwona Ewa Łapińska -Šimo
    78 (2,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jerzy Marcin Jasik
    18 (0,51%)
  2. 2 Ryszard Piotr Kurek
    70 (1,97%)
  3. 3 Maria Karwecka
    179 (5,04%)
  4. 1 Jan Zbigniew Zimoch
    138 (3,88%)
  5. 4 Kazimierz Konwerski
    15 (0,42%)
  6. 6 Alicja Paulina Karska
    20 (0,56%)
  7. 7 Małgorzata Danuta Gładka-Majewska
    32 (0,90%)

Okręg 2

Miasto Krapkowice ulice: 1 Maja, Głowackiego, Rynek, Podgórna, Rybacka, Zamkowa, Przybrzeżna, Krawiecka, Kościelna, Wolności, Basztowa, Rodzinna, Młyńska, Kozielska, Sądowa, Opolska, Fabryczna, Osiedle Fabryczne, Kolejowa, Portowa, Dworcowa, Odrzańska, Wodna, Głęboka, Drzymały, Meblarska, Szkolna, Pocztowa, Wapienna, Słoneczna, Krasińskiego, Moniuszki, Pułaskiego, Sienkiewicza, Konopnickiej, Limanowskiego, Kamienna, Staszica, Orkana, Bursztynowa, Kołłątaja, Prudnicka, Osiedle 1000 lecia, Aleja Lipowa, Kościuszki, Lompy, Dzierżonia, Parkowa, Mieszka I, Wyzwolenia, Czecha, Różana, Kusocińskiego, Marusarzówny, Malinowskiego, Sportowa, Azalii, Narcyzów, Bławatków, Stokrotek, Bzów, Konwalii, Mimozy, Tulipanów, Wrzosów, Przemysłowa, Liliowa, Jaśminowa, Storczyków, Niezapominajek, Maków, Malwy, Fiołkowa, Piwonii, Oleandrów, Kwiatowa, Słowackiego, Cicha, Osiedle Powstańców Śląskich, Aleja Burmistrza Adolfa Barona, Gimnazjalna, Kilińskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Łukasz Krumpietz
    60 (2,19%)
  2. 3 Karina Maria Pientka
    86 (3,14%)
  3. 5 Anna Karina Kamińska
    33 (1,20%)
  4. 4 Bernard Joachim Friedla
    156 (5,69%)
  5. 6 Mariusz Rafał Tkocz
    69 (2,52%)
  6. 7 Alicja Beata Badek-Murzyn
    53 (1,93%)
  7. 9 Denis Piotr Magosz
    36 (1,31%)
  8. 8 Anna Maria Wójcik
    114 (4,16%)
  9. 1 Marzanna Burzyk
    86 (3,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Maria Wacko
    5 (0,18%)
  2. 1 Paweł Tadeusz Ćwirko
    100 (3,65%)
  3. 4 Piotr Jan Woch
    26 (0,95%)
  4. 5 Irena Koryzma- Wójcik
    12 (0,44%)
  5. 2 Tomasz Jan Ceglarz
    79 (2,88%)
  6. 3 Beata Elżbieta Dobierska
    36 (1,31%)
  7. 6 Andrzej Piotr Krajka
    120 (4,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Marian Malinowski
    132 (4,82%)
  2. 9 Katarzyna Piętka
    64 (2,34%)
  3. 1 Maciej Ryszard Sonik
    454 (16,57%)
  4. 3 Krystyna Brzezińska
    42 (1,53%)
  5. 2 Witold Stanisław Rożałowski
    99 (3,61%)
  6. 4 Anna Kielar
    76 (2,77%)
  7. 7 Emilia Justyna Piechaczek
    71 (2,59%)
  8. 6 Adam Maciej Orzechowski
    164 (5,99%)
  9. 8 Karolina Maria Dziuk
    101 (3,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KRAPKOWICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Henryk Kraus
    11 (0,40%)
  2. 2 Jadwiga Beata Bukańska
    57 (2,08%)
  3. 4 Anna Barbara Szwajnos
    24 (0,88%)
  4. 1 Ireneusz Wiesław Żyłka
    322 (11,75%)
  5. 5 Aleksandra Małgorzata Kosacka
    10 (0,36%)
  6. 6 Dawid Adam Detko
    16 (0,58%)
  7. 7 Jan Adam Olender
    26 (0,95%)

Okręg 3

Jednostki pomocnicze: Dąbrówka Górna; Rogów Opolski z przysiółkami: Posiłek i Skała; Gwoździce; Żywocice z przysiółkiem Ligota; Borek; Pietna; Żużela z częścią wsi Bąków; Kórnica: z częściami wsi Wygon, Czekaj oraz osadą Agnieszczyn; Nowy Dwór Prudnicki; Ściborowice z częściami wsi: Jarczowice i Wesoła; Steblów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ingeborga Maria Kirsch-Iścińska
    86 (3,46%)
  2. 5 Teresa Rybczyk
    192 (7,73%)
  3. 7 Paweł Piotr Mazurek
    340 (13,69%)
  4. 8 Arnold Jan Joszko
    346 (13,93%)
  5. 1 Werner Alojzy Koppe
    204 (8,22%)
  6. 3 Tomasz Mikołaj Linek
    227 (9,14%)
  7. 4 Dorota Małgorzata Koczulla
    116 (4,67%)
  8. 2 Artur Sebastian Thiel
    331 (13,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tamara Anna Majewska
    16 (0,64%)
  2. 1 Ewald Rajmund Tomala
    184 (7,41%)
  3. 5 Henryk Paweł Heniczek
    37 (1,49%)
  4. 2 Krzysztof Marek Czapluk
    171 (6,89%)
  5. 3 Łukasz Piotr Stokłosa
    84 (3,38%)
  6. 4 Gertruda Elżbieta Drost
    46 (1,85%)
  7. 6 Natalia Joanna Jendrusz
    44 (1,77%)
  8. 8 Kamil Florian Piecuch
    59 (2,38%)