Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ryńsk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Jarantowice, Stanisławki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marian Makowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Sitno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kinga Dyląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Myśliwiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Stanisław Gruszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Wałycz: ul. Aleksandra Dąmbskiego, ul. Lecha Mączyńskiego, ul. Myśliwiecka, ul. Zygmunta Działowskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Stanisław Cisło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Jaworze, Sołectwo Wałycz: ul. Dębowa, ul. Jęczmienna, ul. Kętrzyńskiego kolejne numery parzyste od nr 24 do nr 40, ul. Klonowa, ul. Owsiana, ul. Przemysłowa, ul. Pszenna, ul. Słoneczna numery nieparzyste od nr 1 do końca, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Marek Zarębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Cymbark

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Marian Bober

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Łabędź

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Czystochleb

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumiła Iwona Karczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwa: Małe Radowiska, Wałyczyk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Sylwester Piątkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Zieleń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Stefan Gerc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

55 (30,22%)

Kamil Marek Radzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMIL RADZKI

127 (69,78%)

Okręg 11

Sołectwo Pływaczewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Buchalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwa: Przydwórz, Trzcianek, Trzciano

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Stanisław Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Ryńsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Henryk Guściora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwa: Ludowice, Orzechówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Stefania Szcząchor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Orzechowo, Węgorzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Bieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"

0 (0,00%)