Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Suchedniów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Suchedniów, ulice: Graniczna, Jarzębinowa, Langiewicza, Przechodnia, Słoneczna, Źródłowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Nikol Piasta
    175 (47,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Arkadiusz Pająk
    192 (52,32%)

Okręg 2

Suchedniów, ulice: Jagodowa, Poziomkowa, Porzeczkowa, Stokowiec, Szeroka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lidia Wanda Pikulska
    138 (49,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Janina Bator
    139 (50,18%)

Okręg 3

Suchedniów, ulice: Bugaj, Cmentarna, Niska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Pasek
    77 (22,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHEDNIÓW JUTRA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Sylwester Mik
    114 (32,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Maciej Adamiec
    155 (44,80%)

Okręg 4

Suchedniów, ulice: Dawidowicza, Dworcowa, Staszica, Szarych Szeregów, Traugutta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Gałczyńska
    94 (32,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Edward Kutwin
    125 (43,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Arkadiusz Grzegorz Lewandowski
    70 (24,22%)

Okręg 5

Suchedniów, ulice: Gajzlera, Kościelna, Krótka, Mickiewicza, oś. Marszałka Piłsudskiego, Powstańców 1863, Spokojna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Gałczyński
    165 (42,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Jadwiga Salwa
    224 (57,58%)

Okręg 6

Suchedniów, ulice: Fabryczna, Gajówka Rejów, Harcerska, Jodłowa, Kopalniana, Młynarska, Partyzantów, Warszawska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Mirosława Antosik
    88 (23,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHEDNIÓW JUTRA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marta Kornecka
    108 (28,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Michał Słoma
    178 (47,59%)

Okręg 7

Suchedniów, ulice: Kielecka: nieparzyste od nr 57 do końca, parzyste od nr 152 do końca, Świerkowa, Topolowa, Wrzosowa, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sebastian Andrzej Odelski
    52 (18,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryk Marcin Łakomiec
    230 (81,56%)

Okręg 8

Suchedniów, ulice: Kielecka: parzyste od nr 2 do nr 150, nieparzyste od nr 1 do nr 55, Zagórska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Grzegorz Miernik
    96 (36,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Kazimierz Pałac
    170 (63,91%)

Okręg 9

Suchedniów, ulice: Burdzyńskiego, Dębową, Emilii Peck parzyste od nr 20 do końca, nieparzyste od nr 27do końca, Jałowcowa, Jasna, Klonowa, Kwiatowa, Miła, Modrzewiowa, Nowa, Polna, Poziomskiego, Sokolica, Spacerowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karolina Smolińska-Słotnicka
    103 (30,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHEDNIÓW JUTRA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Herman
    59 (17,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosław Józef Obara
    176 (52,07%)

Okręg 10

Suchedniów, ulice: Bodzentyńska, Emilii Peck nieparzyste: od nr 1 do nr 25, parzyste od nr 2 do nr 18, Kościuszki, Ogrodowa, Pasternik, Słowackiego, Stanisława Suchyni

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Ryszard Piskulak
    79 (29,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 18 Rafał Mirosław Michta
    47 (17,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Lidia Frątczak
    145 (53,51%)

Okręg 11

Suchedniów, ulice: Berezów, Koszykowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Kateusz
    95 (33,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Eugeniusz Zegadło
    192 (66,90%)

Okręg 12

Suchedniów, ulice: Choroszewskiego, Józefów, Leśna, Placowa, Sosnowa, Sportowa, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Biskup
    91 (50,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Maria Styczeń
    88 (49,16%)

Okręg 13

Krzyżka, Ostojów, Ostojów Dulęba, Ostojów Ogonów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisława Barbara Połeć
    192 (46,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Renata Stępień
    217 (53,06%)

Okręg 14

Michniów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Kołomańska
    99 (45,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Jadwiga Kuszewska
    118 (54,38%)

Okręg 15

Mostki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Iwona Michta
    64 (31,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ 2018

kandydatliczba głosów

  1. 16 Waldemar Krogulec
    138 (68,32%)