Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bedlno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bedlno Parcel, tj. miejscowość Bedlno nr 30, 30A, 30B, 30C i kolejne literowe, od nr 35 do nr 48, 48A, 48B, 48C i kolejne literowe, od nr 52 do nr 99 i kolejne literowe oraz kolejne liczbowe do końca oraz miejscowości wchodzące w skład sołectwa Bedlno Parcel, tj. Bedlno-Kamieniec, Szewce Nagórne. Wojszyce Parcel, tj. miejscowość Wojszyce od nr 1 do nr 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F, 49G, 49H, 49I i kolejne literowe.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Krakowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

63 (29,72%)

Adam Gajewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (41,04%)

Piotr Kucharski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (29,25%)

Okręg 2

Bedlno Wieś, tj. miejscowość Bedlno od nr 1 do nr 29 i kolejne literowe, od nr 31 do nr 34 i kolejne literowe, od nr 49 do nr 51, 51A, 51B, 51C, 51D, 51E i kolejne literowe oraz miejscowości wchodzące w skład sołectwa Bedlno Wieś, tj. Bedlno-Wieś, Bedlno-Żbiwiec. Kręcieszki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

127 (67,55%)

Tadeusz Zbigniew Prószkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (11,70%)

Stanisław Kołaczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (20,74%)

Okręg 3

Wojszyce Kolonia, tj. miejscowość Wojszyce od nr 50 do nr 88 i kolejne literowe oraz kolejne liczbowe do końca. Groszki, Wyrów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Kosno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

35 (25,93%)

Tomasz Arkadiusz Ryczkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (58,52%)

Sylwester Marcin Trembaczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (15,56%)

Okręg 4

Janów, Florianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

51 (40,16%)

Jacek Adam Garstka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (25,98%)

Anna Trusińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (33,86%)

Okręg 5

Plecka Dąbrowa, Antoniew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Małgorzata Wachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

11 (5,12%)

Stanisław Marian Gajewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (47,91%)

Monika Anna Dzięgielewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (46,98%)

Okręg 6

Annetów, Kamilew, Zosinów, Kazimierek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Agata Pilarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

63 (36,21%)

Artur Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (33,33%)

Stanisław Rojewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (30,46%)

Okręg 7

Dębowa Góra, Wewiórz, Głuchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernardetta Angelika Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

68 (36,36%)

Adrian Łukasz Roliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (16,58%)

Konrad Eugeniusz Olejniczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (47,06%)

Okręg 8

Ernestynów, Załusin, Józefów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Adasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

80 (50,00%)

Roman Ścibor

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (50,00%)

Okręg 9

Szewce Nadolne, Szewce Owsiane, Szewce Walentyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Katarzyna Ratajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

81 (47,65%)

Zenon Jan Grabowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (23,53%)

Jacek Sylwester Olczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (28,82%)

Okręg 10

Konstantynów, Mateuszew, Potok, Waliszew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Dariusz Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

48 (28,74%)

Stanisław Wodzyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (11,38%)

Jan Antczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (59,88%)

Okręg 11

Orłów Kolonia, Orłów Parcel, Jaroszówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Pawłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

48 (35,56%)

Lidia Gałusa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (14,81%)

Adam Piotr Szczodrak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (49,63%)

Okręg 12

Żeronice, Wola Kałkowa, Gosławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Krzysztof Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

153 (68,92%)

Karolina Kubiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (12,16%)

Jerzy Aleksander Pietrzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (18,92%)

Okręg 13

Stradzew, Garbów, Stanisławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Grawender

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

119 (75,32%)

Elżbieta Witkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (13,29%)

Leszek Józef Sałuda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

18 (11,39%)

Okręg 14

Zleszyn, część sołectwa Pniewo, tj. miejscowość Pniewo od nr 10 do 17 i kolejne literowe, od nr 19 do nr 63, nr 63A i kolejne literowe oraz nr 91 oraz kolejne liczbowe do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Tomasz Kantorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

81 (53,64%)

Marcin Michalak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (21,85%)

Michał Szurabik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (24,50%)

Okręg 15

część sołectwa Pniewo, tj. miejscowość Pniewo od nr 1 do nr 6, od nr 6A do nr 9 i kolejne literowe, nr 18 i kolejne literowe, od nr 64 do 90 i kolejne literowe, nr 91A i kolejne literowe oraz miejscowości wchodzące w skład sołectwa Pniewo: Pniewo Małe, Pniewska Kolonia, Tomaszew, Wydmuch

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Janus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA IGNACZEWSKIEGO

49 (29,52%)

Krzysztof Witek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (18,07%)

Krzysztof Sebastian Trusiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (41,57%)

Stanisław Moździerzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZ WSPÓLNY DOM

18 (10,84%)