Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Skoczów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Skoczów: Osiedle Centrum, Osiedle Górny Bór, Osiedle Południe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Marlena Piekunko
    12 (0,40%)
  2. 2 Piotr Waldemar Grzesik
    49 (1,63%)
  3. 1 Andrzej Józef Bacza
    111 (3,69%)
  4. 5 Izabela Joanna Lennert
    21 (0,70%)
  5. 4 Tadeusz Malerz
    40 (1,33%)
  6. 3 Alicja Izabela Rucka - Pilecka
    31 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Danuta Brodniewicz
    297 (9,86%)
  2. 3 Grzegorz Henryk Krzemiński
    61 (2,03%)
  3. 4 Anna Magdalena Wontroba
    39 (1,29%)
  4. 6 Ryszard Krzysztof Bulandra
    72 (2,39%)
  5. 8 Agnieszka Kwiatek - Łukosz
    20 (0,66%)
  6. 7 Andrzej Zdzisław Szewczyk
    47 (1,56%)
  7. 5 Edward Lisowski
    24 (0,80%)
  8. 2 Irena Maria Idasiak
    164 (5,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Halina Sobik
    136 (4,52%)
  2. 4 Ryszard Jan Dziasek
    68 (2,26%)
  3. 5 Ewa Krystyna Słowik
    14 (0,46%)
  4. 6 Aldona Lachowska
    48 (1,59%)
  5. 3 Joanna Maria Duda - Michalak
    197 (6,54%)
  6. 1 Mirosław Krzysztof Sitko
    511 (16,97%)
  7. 8 Aniela Maria Jankowicz
    14 (0,46%)
  8. 7 Krzysztof Edward Fajfer
    10 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 4 Justyna Renata Kowalczyk
    10 (0,33%)
  2. 5 Magdalena Małgorzata Zgliczyńska
    5 (0,17%)
  3. 1 Tomasz Grzegorz Pszczółka
    657 (21,81%)
  4. 3 Anna Gabriela Łacek
    50 (1,66%)
  5. 2 Eugeniusz Roman Skarwecki
    85 (2,82%)
  6. 6 Marek Roman Żagan
    219 (7,27%)

Okręg 2

Miasto Skoczów: Osiedle Za Wisłą, Miasto Skoczów ulice: Aleja Jana Pawła II, Bukowa, Ceglana, Gajowa, Grabowa, Groszówka, Jana Żebroka, Klonowa, Lipowa, Na Kopcu, Nowe Osiedle, Objazdowa, Plaskowiec, Podlesie, Potok, Puścina, Radosna, Schodowa, Stalmacha, Wierzbowa, Wiślicka, Wspólna, Wzgórze, Zofii Kossak Szatkowskiej.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kornelia Wójcik
    16 (0,64%)
  2. 2 Krzysztof Myrmus
    40 (1,61%)
  3. 1 Stefan Jan Chrapek
    165 (6,63%)
  4. 3 Ryszard Kazimierz Mitręga
    32 (1,29%)
  5. 5 Katarzyna Beata Smyczek
    11 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Rafał Michalak
    163 (6,55%)
  2. 4 Tomasz Leszek Lipiński
    32 (1,29%)
  3. 5 Wanda Zamojska
    41 (1,65%)
  4. 2 Teresa Maria Papkala
    351 (14,11%)
  5. 1 Rajmund Marian Dedio
    504 (20,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Agnieszka Buda
    84 (3,38%)
  2. 3 Sebastian Henryk Wątroba
    87 (3,50%)
  3. 5 Barbara Alicja Mendroch
    53 (2,13%)
  4. 1 Zdzisław Zygmunt Baranowski
    236 (9,49%)
  5. 7 Jan Sarkander Szczypka
    81 (3,26%)
  6. 2 Mateusz Rohnka
    234 (9,41%)
  7. 6 Urszula Marhula
    92 (3,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Paweł Ciemała
    10 (0,40%)
  2. 1 Danuta Krystyna Wójcik
    161 (6,47%)
  3. 3 Donata Maria Mrózek
    21 (0,84%)
  4. 5 Sławomir Marcin Sojka
    10 (0,40%)
  5. 2 Lidia Ewa Niepokojczycka
    64 (2,57%)

Okręg 3

Sołectwa: Kiczyce, Ochaby, Pierściec, Wiślica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Szymon Maciej Krupka
    64 (2,71%)
  2. 3 Alina Teresa Łomozik
    65 (2,75%)
  3. 5 Edyta Bronisława Farana
    15 (0,64%)
  4. 2 Wojciech Mariusz Danel
    59 (2,50%)
  5. 4 Kamil Franciszek Foltyn
    14 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Franciszek Błażej Pomper
    172 (7,28%)
  2. 3 Michalina Gabriela Gociek - Salamon
    140 (5,93%)
  3. 1 Monika Szyndler
    531 (22,48%)
  4. 6 Beata Urszula Gawlik
    124 (5,25%)
  5. 4 Lucyna Maria Bocek
    151 (6,39%)
  6. 5 Robert Stanisław Puzoń
    36 (1,52%)
  7. 7 Krzysztof Piotr Kołakowski
    78 (3,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Arkadiusz Krużołek
    194 (8,21%)
  2. 4 Urszula Anna Handzel
    66 (2,79%)
  3. 1 Maciej Bieniek
    427 (18,08%)
  4. 7 Katarzyna Bieniek
    66 (2,79%)
  5. 3 Adam Jan Matlęga
    30 (1,27%)
  6. 5 Michał Łukasz Augul
    21 (0,89%)
  7. 6 Iwona Anna Duda
    109 (4,61%)

Okręg 4

Sołectwa: Bładnice, Harbutowice, Kowale, Międzyświeć, Pogórze, Wilamowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Jan Matuszka
    26 (1,06%)
  2. 5 Joanna Sabina Karkowska
    22 (0,90%)
  3. 2 Wioletta Marzena Staniek
    17 (0,69%)
  4. 1 Mariusz Józef Rodenko
    223 (9,11%)
  5. 3 Liliana Magdalena Stec
    31 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Halina Romańska
    230 (9,40%)
  2. 4 Krzysztof Jakub Czupryński
    36 (1,47%)
  3. 2 Jolanta Rajwa
    149 (6,09%)
  4. 1 Ryszard Paweł Drózd
    179 (7,32%)
  5. 6 Ryszard Lorek
    42 (1,72%)
  6. 5 Elżbieta Maria Łupieżowiec
    88 (3,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Kinga Klaudia Duraj
    50 (2,04%)
  2. 5 Wojciech Sebastian Holeksa
    18 (0,74%)
  3. 4 Mirosław Marek Szwarc
    179 (7,32%)
  4. 1 Rafał Marek Ludka
    281 (11,48%)
  5. 2 Jadwiga Kozok
    114 (4,66%)
  6. 3 Izabela Brygida Staniek
    100 (4,09%)
  7. 6 Sebastian Wacław Micza
    23 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Emil Borecki
    150 (6,13%)
  2. 2 Fryderyk Białoń
    160 (6,54%)
  3. 1 Jerzy Malik
    268 (10,95%)
  4. 5 Halina Wanda Białoń - Noga
    27 (1,10%)
  5. 4 Dorota Grażyna Jałocha
    34 (1,39%)