Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kołobrzeg

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Budzistowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Piotr Królikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

196 (60,31%)

Bogusław Aleksander Władełek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

129 (39,69%)

Okręg 2

Sołectwo Kądzielno, Sołectwo Stramnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Julian Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

97 (53,59%)

Marian Zdzisław Kruszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG

84 (46,41%)

Okręg 3

Sołectwo Bogucino, Sołectwo Niekanin, Sołectwo Obroty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Maria Kuduk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

90 (26,24%)

Władysław Chojnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG

106 (30,90%)

Iwona Janina Adamusiak-Kutrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

147 (42,86%)

Okręg 4

Miejscowość Zieleniewo, ulice: Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Fiołkowa, Jabłoniowa, Konwaliowa, Kwiatów Polskich, Liliowa, Makowa, Malinowa, Morelowa, Stokrotki, Storczykowa, Śliwkowa, Tulipanów, Turystyczna, Wiśniowa, Wypoczynkowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Stanisław Sempruch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

57 (23,85%)

Bartosz Góral

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG

153 (64,02%)

Angelika Dominika Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (12,13%)

Okręg 5

Miejscowość Zieleniewo, ulice : Herbowa, Hetmańska, Rycerska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wacław Czechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

142 (57,96%)

Dariusz Andrzej Szpakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

82 (33,47%)

Halina Sabina Lewandowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (8,57%)

Okręg 6

Miejscowość Zieleniewo, ulice: Bażancia, Gęsia, Granitowa, Jantarowa, Jaskółcza, Kanarkowa, Marmurowa, Srebrna, Szczecińska, Szlachecka, Wakacyjna, Wycieczkowa, Zaciszna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Folta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

197 (66,11%)

Paweł Piotr Bartosiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (33,89%)

Okręg 7

Miejscowość Zieleniewo, ulice : Różana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Oleksandr Pavliutkin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

41 (20,20%)

Zygfryd Jan Zygowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

88 (43,35%)

Zbigniew Tadeusz Kosut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG

74 (36,45%)

Okręg 8

Sołectwo Błotnica, Sołectwo Bogusławiec, Sołectwo Przećmino, Sołectwo Rościęcino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Staszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

110 (33,85%)

Krzysztof Jan Ruciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

38 (11,69%)

Miron Piotr Duńczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

177 (54,46%)

Okręg 9

Sołectwo Dźwirzyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Ryszard Szczubełek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

132 (36,26%)

Jarosław Jacek Kawałek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

25 (6,87%)

Krzysztof Chabaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

207 (56,87%)

Okręg 10

Sołectwo Głowaczewo, Sołectwo Karcino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wiesław Filipowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

110 (46,61%)

Zbigniew Kałdus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG

85 (36,02%)

Waldemar Stawiszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

41 (17,37%)

Okręg 11

Miejscowość Drzonowo od Nr 1do Nr 4A, Sołectwo Sarbia, Sołectwo Samowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Teresa Kusiakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

122 (42,81%)

Anna Matejak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

163 (57,19%)

Okręg 12

Miejscowość Drzonowo od nr 5 do 64, Sołectwo Nowogardek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Krupiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

152 (60,08%)

Marcin Kosut

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (39,92%)

Okręg 13

Miejscowość Grzybowo, ulice : Bałtycka, Boczna, Bosmańska, Długa, Jachtowa, Kamyczkowa, Kapitańska, Kołobrzeska, Kotwiczna, Kwiatowa, Łąkowa, Marynarska, Masztowa, Muszelkowa, Nadmorska, Namiotowa, Osiedlowa, Piaskowa, Plażowa, Polna, Promienna, Prosta, Przybrzeżna, Spacerowa, Sztormowa, Wiejska, Wodna, Wydmowa, Zakole, Zielona, Źródlana, Żeglarska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Waleriańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

163 (47,80%)

Krzysztof Robert Najmanowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

178 (52,20%)

Okręg 14

Miejscowość Grzybowo, ulice : Akacjowa, Błękitna, Borkowska, Brzozowa, Bursztynowa, Cicha, Gajowa, Handlowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jasna, Jesienna, Klonowa, Konwaliowa, Koralowa, Kościelna, Krótka, Kupiecka, Lazurowa, Letnia, Leśna, Malinowa, Myśliwska, Ogrodowa, Usługowa, Pogodna, Rubinowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, Towarowa, Tęczowa, Wąska, Wiosenna, Wrzosowa, Zachodnia, Żurawinowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Joanna Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

186 (49,87%)

Tomasz Szafrański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA NIERÓWNYCH SZANS"

187 (50,13%)

Okręg 15

Sołectwo Korzystno, Sołectwo Nowy Borek, Sołectwo Stary Borek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Krzysztof Grygiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WŁODZIMIERZA POPIOŁKA

149 (45,02%)

Joanna Ewa Potylicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY KOŁOBRZEG

123 (37,16%)

Henryk Boroń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (17,82%)