Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Działdowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Boczna, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Jana Brzechwy, Chabrowa, Chmielna, Chopina, Marii Dąbrowskiej, Romana Dmowskiego, Dożynkowa, Konstantego I. Gałczyńskiego, Graniczna, Grunwaldzka, Gryczana, Jęczemienna, Kajki, Kąkolowa, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Konwaliowa, Ignacego Krasickiego, Księżodworska, Legionów Polskich, Letnia, Lidzbarska, Lipowa, 11 Listopada, Lniana. Lotników, Łubinowa, Makowa, Karola Małłka, Miodowa, Mrongowiusza, Osiedleńcza, Owsiana, Ignacego Paderewskiego, Witolda Pileckiego, Polna, Południowa, Powstańców Wielkopolskich, Prosta, Bolesława Prusa, Pszeniczna, Wł. Raginisa, Mikołaja Reja, Reymonta, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Henryka Sienkiewicza, Wł. Sikorskiego, Spokojna, Traugutta, Tulipanowa, Juliana Tuwima, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zbożowa, Zielona, Stefana Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Izabela Pszenna
    56 (2,36%)
  2. 7 Bogdan Kaszubski
    174 (7,35%)
  3. 2 Patryk Piekarski
    260 (10,98%)
  4. 1 Romuald Remiszewski
    345 (14,57%)
  5. 6 Barbara Kamińska
    77 (3,25%)
  6. 5 Mirosława Graszk-Grabowska
    235 (9,92%)
  7. 4 Jerzy Mieczysław Cybulski
    240 (10,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Stanisław Bedra
    143 (6,04%)
  2. 3 Marcin Ogrodowczyk
    200 (8,45%)
  3. 6 Włodzimierz Przybyłka
    37 (1,56%)
  4. 4 Donata Ławicka
    81 (3,42%)
  5. 2 Irena Menderska
    77 (3,25%)
  6. 5 Krzysztof Zbigniew Masłowski
    16 (0,68%)
  7. 7 Paulina Szostek
    55 (2,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Czesław Kazimierz Miara
    12 (0,51%)
  2. 2 Waldemar Krzysztof Jurkowski
    117 (4,94%)
  3. 1 Teresa Żuchowska
    143 (6,04%)
  4. 5 Ewa Maria Młodzianowska
    54 (2,28%)
  5. 3 Paweł Płocharski
    46 (1,94%)

Okręg 2

Asnyka, Bielnikowa, Cicha, Górna, Gen. Józefa Hallera, Władysława Jagiełły, Katarzyny, Leona Komorowskiego, Marii Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Łąkowa, Mazurska, Męczenników, Mławska, Młyńska, Ogrodowa, Okrężna, Eliży Orzeszkowej, Parkowa, Piwna, pl. Biedrawy, pl. 1 Maja, pl. Mickiewicza, Pocztowa, Poprzeczna, Marii Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Słowackiego, Strumykowa, 17 Stycznia, Średnia, Tylna, Waryńskiego, Wąska, Alfreda Wellengera, Wolności, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Zacisze, Zamkowa, Boya-Żeleńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Maria Brzezińska
    18 (0,94%)
  2. 7 Adam Szczypiński
    123 (6,45%)
  3. 2 Andrzej Przybyszewski
    159 (8,33%)
  4. 4 Grzegorz Karol Śliwka
    44 (2,31%)
  5. 1 Sławomir Pszenny
    413 (21,65%)
  6. 3 Teresa Stanisława Olszewska
    74 (3,88%)
  7. 5 Krystyna Teresa Olko
    60 (3,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Alicja Sarbiewska
    56 (2,94%)
  2. 6 Bartosz Szwecki
    78 (4,09%)
  3. 1 Dariusz Henryk Maćkowiak
    136 (7,13%)
  4. 4 Marian Andrzej Odachowski
    106 (5,56%)
  5. 3 Sylwia Dwórznik
    113 (5,92%)
  6. 7 Izabela Maria Jóźwiak
    34 (1,78%)
  7. 2 Andrzej Wojciech Tessar
    135 (7,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Rutecki
    81 (4,25%)
  2. 1 Wanda Milewska
    146 (7,65%)
  3. 4 Anna Barbara Czuraj-Struzik
    86 (4,51%)
  4. 5 Mariusz Kownacki
    25 (1,31%)
  5. 3 Przemysław Figurski
    21 (1,10%)

Okręg 3

Gminna, Karłowicza, Lenartowicza, Nidzicka, Norwida, Olsztyńska, Północna, Przemysłowa, Emilii Sukertowej-Biedrawiny, Wiejska, Marii Zientary-Malewskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Justyna Maria Jurkowska
    52 (2,81%)
  2. 7 Michał Julian Marona
    40 (2,16%)
  3. 5 Dominika Zarębska
    80 (4,32%)
  4. 1 Grzegorz Mrowiński
    346 (18,70%)
  5. 2 Elżbieta Konarzewska
    77 (4,16%)
  6. 4 Stanisław Edward Czeczot
    86 (4,65%)
  7. 3 Piotr Andrzej Demski
    137 (7,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leszek Zenon Gołębiewski
    151 (8,16%)
  2. 5 Dorota Walczyk
    32 (1,73%)
  3. 2 Roman Władysław Łukaszewski
    83 (4,49%)
  4. 1 Zbigniew Kociela
    206 (11,14%)
  5. 4 Aleksandra Barbara Orzechowska
    75 (4,05%)
  6. 7 Małgorzata Skuza
    25 (1,35%)
  7. 6 Tomasz Pydyn
    11 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Madej
    86 (4,65%)
  2. 6 Bogumiła Reda
    157 (8,49%)
  3. 7 Piotr Tomasz Klimaszewski
    21 (1,14%)
  4. 3 Henryk Józef Jabłoński
    100 (5,41%)
  5. 4 Elżbieta Siwkowska
    42 (2,27%)
  6. 2 Joanna Soboczyńska
    36 (1,95%)
  7. 5 Henryk Karol Pilch
    7 (0,38%)

Okręg 4

Agatowa, al. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Olgi Boznańskiej, Budowlana, Bursztynowa, Stanisława Chlebowskiego, Jana Cybisa, Tytusa Czyżewskiego, Dębowa, Diamentowa, Dolna, Drzymały, Juliana Fałata, Maksymiliana Gierymskiego, Artura Grottgera, Koralowa, Janusza Korczaka, Wojciecha Kossaka, Kwiatowa, Stanisława Lentza, Leśna, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Piotra Michałowskiego, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Okólna, Aleksandra Orłowskiego, Perłowa, Piaskowa, Władysława Podkowińskiego, Zbigniewa Pronaszko, Robotnicza, Rubinowa, Ludwika Rydygiera, Słowikowa, Sosnowa, Sportowa, Wita Stwosza, Jana Styki, Szafirowa, Szmaragdowa, Świerkowa, Turkusowa, Warmińska, Stanisława I. Witkiewicza, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Młodz. Wiejs. Wici, Zuchowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MROWIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Teresa Klimaszewska
    41 (1,73%)
  2. 1 Paweł Świątek
    194 (8,21%)
  3. 6 Wioletta Elżbieta Piotrowska
    68 (2,88%)
  4. 7 Tomasz Henryk Nąć
    100 (4,23%)
  5. 2 Czesław Wacław Sękowski
    117 (4,95%)
  6. 8 Leszek Sosnówka
    197 (8,33%)
  7. 4 Wojciech Jerzy Śliwa
    206 (8,71%)
  8. 5 Emilia Anna Jakubowska
    62 (2,62%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Karwacka-Babiarz
    101 (4,27%)
  2. 3 Andrzej Jan Menderski
    113 (4,78%)
  3. 1 Marek Dwórznik
    278 (11,76%)
  4. 6 Paweł Bednarski
    38 (1,61%)
  5. 5 Sławomir Józef Fialski
    69 (2,92%)
  6. 7 Ewa Ehlert
    81 (3,43%)
  7. 2 Aleksandra Henryka Korzeniewska
    173 (7,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zenon Marian Gajewski
    280 (11,84%)
  2. 2 Mariusz Janusz Jadanowski
    43 (1,82%)
  3. 5 Joanna Orłowska
    67 (2,83%)
  4. 3 Zenon Jan Wiśniewski
    43 (1,82%)
  5. 4 Anna Maria Markiewicz
    32 (1,35%)
  6. 6 Anna Dorota Jurkowska
    21 (0,89%)
  7. 7 Andrzej Domiński
    40 (1,69%)