Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowa Sól

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Arkadia, Asnyka, Bolesławy Sidorskiej, Broniewskiego, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Chopina, Długa, Długosza, Dygasińskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Gałczyńskiego, Grażyny Bacewicz, Grottgera, Henryka Góreckiego, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Jagienki, Jana Pawła II, Juranda, K. Szymanowskiego, K. Wierzyńskiego, Kaczkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Kurpińskiego, Kasprowicza, Kilińskiego, Kmicica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kosmonautów, Kossaka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Kruczkowskiego Kazimierza, Lelewela, Lotników, Matejki (od nr 1 do 23 nieparzyste, od nr 2 do 16 parzyste), Mickiewicza, Mieczysława Karłowicza, Narutowicza, Norwida, Orzeszkowej, Osiedle Im. Armii Krajowej, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Pasieczna, Połanieckich, Przyszłości, Reymonta, Rydla, Saperów, Siemiradzkiego, Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słowackiego, Solskiego, Staffa, Stasia i Nel, Struga, Szafera, Tadeusza Zawadzkiego-Zośki, Tetmajera, Wiesława Sautera, Witolda Lutosławskiego, Wojska Polskiego (od nr 36 do nr 106 parzyste, od nr 41 do nr 103 nieparzyste), Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zakątek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Wanda Świdzińska
    142 (3,45%)
  2. 4 Małgorzata Krystyna Szałkowska
    140 (3,40%)
  3. 1 Piotr Kazimierz Szyszko
    1 104 (26,82%)
  4. 3 Andrzej Józef Sieciechowicz
    281 (6,83%)
  5. 6 Marek Stanisław Szymendera
    121 (2,94%)
  6. 5 Agnieszka Anna Racino
    203 (4,93%)
  7. 2 Rafał Stachowiak
    470 (11,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Patelka
    85 (2,07%)
  2. 2 Rafał Sobczak
    61 (1,48%)
  3. 3 Tomasz Wąsiewicz
    16 (0,39%)
  4. 5 Sylwester Mikołaj Polak
    16 (0,39%)
  5. 4 Beata Róża Bubisz
    11 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Maria Monkiewicz
    183 (4,45%)
  2. 3 Alicja Waligóra-Roszyk
    33 (0,80%)
  3. 5 Maciej Szpiech
    61 (1,48%)
  4. 2 Ewelina Janina Witka
    45 (1,09%)
  5. 4 Robert Zygmunt Kujbida
    37 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Bielecki
    215 (5,22%)
  2. 3 Łukasz Zdzisław Zawierucha
    78 (1,90%)
  3. 4 Elżbieta Mrozek
    66 (1,60%)
  4. 6 Anna Agnieszka Orman
    11 (0,27%)
  5. 5 Małgorzata Bundziów
    85 (2,07%)
  6. 1 Roman Wilant
    248 (6,03%)
  7. 7 Tadeusz Wojciech Bock
    77 (1,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Gruber
    60 (1,46%)
  2. 2 Małgorzata Anna Pałka
    25 (0,61%)
  3. 4 Stanisław Kubala
    20 (0,49%)
  4. 5 Bolesław Mulik
    43 (1,04%)
  5. 3 Grzegorz Wojciech Cegiełka
    179 (4,35%)

Okręg 2

1 Maja (od nr 5 do nr 28), Aleksandra Fredry, Bema, Bociania, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Botaniczna, Brzozowa, Czarnieckiego, Drzewna, Ekonomiczna, Energetyków, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Hutnicza, Inżynierska, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska (od nr 11 do nr 15 nieparzyste), Kazimierza Kołodzieja, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konarskiego, Konstruktorów, Kornela Makuszyńskiego, Kunickiego, Kwiatowa, Leśna, Lisia, Łabędzia, Łużycka, Mała, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Matejki (od nr 18 do nr 28 parzyste, od nr 25 do nr 27 nieparzyste) Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Motoryzacyjna, Nowa, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Osiedle Paderewskiego, Plater, Podgórna, Podwale, Polna, Poniatowskiego, Promenada, Przemysłowa, Ptasia, Pułaskiego, Reja, Różana, Sadowa, Skargi, Sobieskiego, Spokojna, Starostawska, Staszica, Stawowa, Stefana Batorego, Świerkowa, Ustronie, Wąska, Wiejska, Wilcza, Władysława Łokietka, Współczesna, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamiejska, Zielona, Zielonogórska, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Jan Wołodkowicz
    136 (2,93%)
  2. 8 Anna Halina Ast
    355 (7,65%)
  3. 3 Kazimierz Ekiert
    263 (5,67%)
  4. 1 Ryszard Józef Biesiada
    802 (17,28%)
  5. 5 Małgorzata Beata Sprawka
    179 (3,86%)
  6. 2 Eligiusz Przemysław Balcerzak
    769 (16,57%)
  7. 4 Zbigniew Szczeciński
    232 (5,00%)
  8. 6 Dorota Pabisiak-Zieniewicz
    144 (3,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Garwoliński
    48 (1,03%)
  2. 3 Katarzyna Kostrakiewicz
    10 (0,22%)
  3. 4 Sebastian Roman Maliszewski
    10 (0,22%)
  4. 2 Łukasz Zbigniew Frąckowiak
    26 (0,56%)
  5. 5 Katarzyna Kaźmierska
    13 (0,28%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aleksandra Sieracka
    65 (1,40%)
  2. 1 Mirosław Lucjan Ratajski
    254 (5,47%)
  3. 2 Marcin Łukasz Mencel
    84 (1,81%)
  4. 4 Przemysław Michał Pilz
    63 (1,36%)
  5. 5 Marta Ewa Chyla
    24 (0,52%)
  6. 6 Karolina Anna Czaplicka-Myślak
    22 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Antonina Maria Suda
    46 (0,99%)
  2. 6 Dorota Joanna Werno-Radziwon
    45 (0,97%)
  3. 1 Ryszard Zdzisław Szablowski
    578 (12,45%)
  4. 3 Andrzej Łusiewicz
    71 (1,53%)
  5. 2 Krzysztof Andrzej Jaraczewski
    97 (2,09%)
  6. 4 Antoni Andrzej Karolak
    47 (1,01%)
  7. 7 Wanda Janina Jamroszczyk
    30 (0,65%)
  8. 8 Waldemar Robert Kochajewski
    28 (0,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogusława Ćwirko
    19 (0,41%)
  2. 2 Stanisław Józef Łuszczki
    24 (0,52%)
  3. 3 Danuta Kałuska
    45 (0,97%)
  4. 1 Marcin Mieczysław Chciuk
    104 (2,24%)
  5. 4 Magdalena Anna Bolechowska
    8 (0,17%)

Okręg 3

1 Maja (od nr 1 do nr 4), 8 Maja, Akacjowa, Bankowa, Boczna, Bukowa, Cicha, Ciemna, Ciepielowska, Czereśniowa, Czysta, Dębowa, Dolnośląska, Gajowa, Gdyńska, Gen. S. Grota-Roweckiego, Gimnazjalna, Głogowska, Hoża, Jaskółcza, Jasna, Kalinowa, Kaszubska (od nr 1 do nr 9B nieparzyste, od nr 2 do nr 12A parzyste), Klonowa, Konwaliowa, Kowalska, Kręta, Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Liliowa, Lipowa, Lubuska, Łąkowa, Makowa, Młodych, Muzealna, Ogrodowa, Piaskowa, Piastowska, Południowa, Poprzeczna, Rolna, Sikorskiego, Składowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Spacerowa, Śląska, Targowa, Topolowa, Towarowa, Tulipanowa, Waryńskiego, Wielkopolska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego (od nr 1 do nr 39 nieparzyste, od nr 2 do nr 34 parzyste), Wrocławska, Wróblewskiego, Wrzosowa, Zamenhofa, Zaułek, Zjednoczenia, Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Marek Jastrzębski
    219 (7,46%)
  2. 2 Jan Hanusz
    348 (11,85%)
  3. 3 Grażyna Danuta Graszka
    192 (6,54%)
  4. 5 Irena Sylwia Sienkiewicz
    379 (12,91%)
  5. 4 Bronisław Witold Maly
    226 (7,70%)
  6. 7 Lech Lucjan Kruszakin
    177 (6,03%)
  7. 6 Agnieszka Czyżak
    213 (7,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Regina Wąwoźna
    135 (4,60%)
  2. 2 Elżbieta Nowek
    122 (4,16%)
  3. 4 Aneta Agnieszka Fitas
    18 (0,61%)
  4. 5 Leszek Stanisław Bortacki
    23 (0,78%)
  5. 3 Grzegorz Antoni Bubik
    14 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wiesław Kazimierz Paluch
    70 (2,38%)
  2. 1 Jacek Rafał Stronka
    186 (6,34%)
  3. 2 Stanisław Józef Mróz
    154 (5,25%)
  4. 4 Stanisław Franciszek Strzelecki
    65 (2,21%)
  5. 5 Beata Monika Zawadzka
    40 (1,36%)
  6. 7 Jolanta Stawecka
    109 (3,71%)
  7. 6 Maria Elżbieta Karapczyńska
    24 (0,82%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Dąbrowski
    37 (1,26%)
  2. 1 Andrzej Cieślak
    116 (3,95%)
  3. 3 Magdalena Malińska
    17 (0,58%)
  4. 4 Joanna Górska
    11 (0,37%)
  5. 5 Adam Mały
    41 (1,40%)

Okręg 4

Aleja Wolności, Aleja Zdzisława Malczuka, Arciszewskiego, Bohaterów Getta, Ceglana, Dąbrowskiego, Drzymały, Działkowca, Fabryczna, Garbarska, Głowackiego, Harcerska, Jaracza, Kasprzaka, Kołłątaja, Korzeniowskiego, Kościelna, Kościuszki, Krzywa, Kupiecka, Kuśnierska, Miarki, Młynarska, Moniuszki, Odrzańska, Osiedle Kopernika, Osiedle Spółdzielcze, Parafialna, Parkowa, Plac Floriana, Plac Solny, Plac Wyzwolenia, Pocztowa, Portowa, Sienna, Szarych Szeregów, Szeroka, Szkolna, Św. Barbary, Traugutta, W. Witosa, Wandy, Wesoła, Wodna, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Petreczko
    582 (19,49%)
  2. 2 Maciej Jan Kopeć
    245 (8,20%)
  3. 3 Waldemar Wiesław Jacheć
    245 (8,20%)
  4. 4 Waldemar Binder
    182 (6,10%)
  5. 5 Ilona Wichman
    150 (5,02%)
  6. 6 Marta Joanna Brych-Jackiewicz
    79 (2,65%)
  7. 7 Monika Zofia Owczarek
    350 (11,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aneta Bubisz
    14 (0,47%)
  2. 2 Artur Franciszek Łuszczyk
    16 (0,54%)
  3. 4 Anna Agnieszka Gerwazik
    10 (0,33%)
  4. 5 Kamil Ryszka
    10 (0,33%)
  5. 1 Jacek Damian Adamek
    53 (1,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Anna Wildangier-Sznajder
    101 (3,38%)
  2. 1 Sławomir Leszek Manyś
    59 (1,98%)
  3. 5 Paweł Pawlak
    16 (0,54%)
  4. 3 Krzysztof Komar
    41 (1,37%)
  5. 4 Sylwia Jusis
    47 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Patryk Marek Gawluk
    11 (0,37%)
  2. 1 Andrzej Leszek Wieczorek
    451 (15,10%)
  3. 2 Mirosława Głowacka
    68 (2,28%)
  4. 6 Andrzej Edmund Godnarski
    12 (0,40%)
  5. 5 Ryszard Józef Wawrzyńczyk
    25 (0,84%)
  6. 4 Ewa Strzelecka
    51 (1,71%)
  7. 3 Paulina Aleksandra Lacroix
    30 (1,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Kruszewski
    16 (0,54%)
  2. 3 Grzegorz Wojciech Kejza
    13 (0,44%)
  3. 1 Maria Ryczkowska
    34 (1,14%)
  4. 2 Alicja Skowrońska
    61 (2,04%)
  5. 5 Bartosz Słomianny
    14 (0,47%)