Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gromadka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Borówki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Małgorzata Kawka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

50 (47,17%)

Stanisław Józef Stróżyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

37 (34,91%)

Tadeusz Liszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

19 (17,92%)

Okręg 2

Gromadka ulice: 11 Listopada, Kasztanowa, Wincentego Witosa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Andrzej Liszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

17 (8,46%)

Dorota Małgorzata Mrozek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

50 (24,88%)

Józef Liszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

82 (40,80%)

Elżbieta Pankiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (25,87%)

Okręg 3

Gromadka ulice: Akacjowa, Czereśniowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Łąkowa, Orzechowa, Osiedlowa, Różana, Spokojna, Wiśniowa, Wrzosowa, Morelowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Kostka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

69 (34,16%)

Ryszard Zdzisław Lasak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

102 (50,50%)

Stefania Tilgner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

31 (15,35%)

Okręg 4

Gromadka ulice: Adama Mickiewicza, Działkowa, Gen. Władysława Sikorskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Członka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

75 (41,21%)

Marian Zawierucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

34 (18,68%)

Adam Szczepan Łukasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

73 (40,11%)

Okręg 5

Gromadka ulice: Cypriana Kamila Norwida, Leśna, Okrężna, Słoneczna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Drozdek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

96 (50,26%)

Piotr Bogusław Mikołajczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

95 (49,74%)

Okręg 6

Gromadka ulice: Dębowa, Fabryczna, Krótka, Krzywa, Lipowa, Lubińska, Odlewników, Ogrodowa, Polna, Sosnowa, Stawowa, Kamienna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Irena Zubal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

126 (60,58%)

Marianna Drozdek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

69 (33,17%)

Michał Sudół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

13 (6,25%)

Okręg 7

Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Ryszard Zawada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

74 (32,03%)

Tomasz Andrzej Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

126 (54,55%)

Ryszard Bogumił Ciesielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

31 (13,42%)

Okręg 8

Różyniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Tomasz Piechocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

72 (34,12%)

Piotr Kinaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

84 (39,81%)

Anna Monika Koziarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

55 (26,07%)

Okręg 9

Motyle, Pasternik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Jan Rzepa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

38 (38,00%)

Artur Sebastian Marzec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

55 (55,00%)

Ewa Bronisława Franckiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

7 (7,00%)

Okręg 10

Osła: nr 1 - 90

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Marta Kulesza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

22 (13,25%)

Emil Bociek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

96 (57,83%)

Kazimierz Sarzyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (28,92%)

Okręg 11

Krzyżowa: nr 1 - 75

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Józef Ferlewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

84 (40,38%)

Fryderyk Seweryn Oleksy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

124 (59,62%)

Okręg 12

Krzyżowa: nr 76 - 106, Osła: nr 92 - 127

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łucja Anna Słota-Stolz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

60 (47,24%)

Małgorzata Gęsicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

67 (52,76%)

Okręg 13

Nowa Kuźnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Adrian Rzepa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

98 (45,79%)

Krzysztof Henryk Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

116 (54,21%)

Okręg 14

Modła: nr 1 - 13, 15 - 18, 27 - 47, 50, 52 - 56A, 73 - 96

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kozioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

75 (48,08%)

Teofila Broszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

64 (41,03%)

Jan Ireneusz Pachulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

17 (10,90%)

Okręg 15

Patoka, Modła: nr 14, 19 - 26, 48 - 49, 50A - 51, 57 - 72, 98 - 100

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcela Daria Urda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO

32 (21,19%)

Barbara Marta Jasnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY

27 (17,88%)

Alina Hojniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

92 (60,93%)