Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wysokie Mazowieckie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Broniewskiego, Czesława Miłosza, Edmunda Pawłowskiego, Jana Kucharzewskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Kraszewskiego, Norwida, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Reymonta, Staffa, Władysława Pelca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Przemysław Alkowski
    212 (64,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Uszyński
    117 (35,56%)

Okręg 2

ulice: 1 Maja bloki Nr 11, 11A, 11B, 11C, Jankowskiego, Ludowa do skrzyżowania z ulicą 1 Maja-budownictwo prywatne oraz bloki Nr 9, 11A, 11B, 15, 17A, 17B, 17C, Parkowa, Sienkiewicza

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Jaroszewicz-Kazana
    56 (16,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Ogrodnik
    149 (44,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Wojtkowski
    127 (38,25%)

Okręg 3

ulice: Mickiewicza, 1 Maja bloki 7, 7B, Popiełuszki, Raginisa, Skargi, Staszica, Sucharskiego, Szpitalna, Świętego Andrzeja Boboli, Wiosenna, Wspólna

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogusława Janczewska
    55 (12,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karol Nowicki
    261 (60,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Łukasz Flanc
    117 (27,02%)

Okręg 4

ulice: Jana Pawła II, Konopnickiej, Kościuszki, 25 Lecia Osiedla, Mystkowska, Rynek Piłsudskiego, 1000 Lecia, Wołodyjowskiego, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Moczydłowski
    181 (62,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lech Euzebiusz Śliwowski
    107 (37,15%)

Okręg 5

ulice: Białostocka, Bema, Bitwy Warszawskiej, Cicha, Dąbrowskiej, Dywizjonu 303, Grunwaldzka, Monte Cassino, Obrońców Wizny, Odsieczy Wiedeńskiej, Przemysłowa, Racławicka, Skłodowskiej, Słowackiego, Sobieskiego, Szopena, Trakt Suraski, Tuwima, Warszawska, Westerplatte, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Rosicki
    127 (48,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA MATUSZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogdan Matuszewski
    135 (51,53%)

Okręg 6

ulice: Długa od skrzyżowania z ul. 1 Maja do końca – budownictwo prywatne, Kościelna, Niemcewicza, Nowa – budownictwo prywatne, Podlaska, Przechodnia

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Leoniak
    23 (9,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Helena Janina Sasinowska
    99 (42,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Sokolik
    111 (47,64%)

Okręg 7

ulice: Akacjowa, Długa do skrzyżowania z ul. 1 Maja – budownictwo prywatne, Dolna, Kapitana Kazimierza Kamieńskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kwiatowa, Obrońców Miasta, Ogrodowa, Plac Odrodzenia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Szarych Szeregów, Zambrowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Jamiołkowski
    146 (41,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Mioduszewski
    207 (58,64%)

Okręg 8

ulice: Brykowska, Leśna, Ludowa od skrzyżowania z ul. 1 Maja do końca – budownictwo prywatne, Ludowa bloki Nr 76, 78, 98, Nowa blok Nr 10 oraz 1 Maja – budownictwo prywatne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Kajurek
    118 (54,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Zawistowska
    99 (45,62%)

Okręg 9

ulica Ludowa bloki Nr 96, 100, 102, 104, 106

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marta Marcinkiewicz
    84 (40,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Tomasz Kamianowski
    123 (59,42%)

Okręg 10

ulice: Długa bloki Nr 29, 57, 57A, 59 oraz 1 Maja bloki Nr 2A, 2H

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Robert Janik
    98 (57,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Chmielewski
    73 (42,69%)

Okręg 11

ulica Jagiellońska budownictwo prywatne oraz bloki Nr 22, 24, 26A, 26B, 26C

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwia Wasilewska
    123 (58,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Ostrowski
    88 (41,71%)

Okręg 12

ulice: Ludowa bloki Nr 72, 74 oraz 1 Maja bloki Nr 2B, 2C, 2D, 2E

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Lech Kazimierz Jamiołkowski
    111 (64,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Korcz
    60 (35,09%)

Okręg 13

ulica 1 Maja bloki Nr 2, 2F, 2G, 4, 4A

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Witas
    23 (13,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Jańczuk
    99 (57,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Bruszewski
    50 (29,07%)

Okręg 14

ulice: Armii Krajowej bloki Nr 2, 4, 6, 8, Jagiellońska blok Nr 26D, Ludowa bloki Nr 48, 52, 54

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janina Henryka Porowska
    39 (16,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Wiesław Czaja
    31 (13,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioletta Iwona Cieszkowska
    79 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Buciński
    88 (37,13%)

Okręg 15

ulice: Armii Krajowej bloki Nr 1, 5 oraz 1 Maja bloki Nr 1, 3, 5

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Radosław Ostrowski
    96 (49,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Podbielski
    97 (50,26%)